Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No jak to co , ganiał piratów :D

Nie wiem co sie tak przyjebaliscie do tych fotoradarow , jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze :D

No to gratki :) mnie w weekend ustrzelił na Powstańców ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

To gdzie ta ustawka dzisiaj? Wpadniemy z chłopakami trochę podreperować budżet.

Niestety wasze urządzenia nie rejestrują takich prędkości:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze :D

przesyłeczkę zbiorową z tych minionych 6ciu lat.

:facepalm: Nieznajomość prawa szkodzi :polew: możecie sobie tapetę zbiorową jebnąć nad biurkiem :polew:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Chłopaki się będą ścigać po parkingu Arkadii... od śpiącego do śpiącego a to i tak teren prywatny :grin:

Teraz nawet na takim parkingu można wyrwać mandacior od policmajstrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak masz fotke od przodu to jest jeszcze nalepka na szybie, i masz normalny mandat + 100 za tablice., jak cie scigna to samo. najlepiej jechać do niemcowni i tam zrobić prawko i tamte im pokazywać ;) bedzie kasa nie bedzie punktów ;), tylko kasze zawsze musisz mieć przy sobie

ja pier**le jeszcze po szkopach sie szlajac i prawko tam robic , zluzujcie gume :grin::grin: i tak znajda sposob zeby doj**ac , nie dzis to za pol roku. Tyle w temacie , mozecie sobie chować tablice , udawac głupkow (duzo nie trzeba) itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,tylko zrozumcie jedno-to nie SM stawia radary,tylko miasto/gmina celem łatania budżetu i wyszarpywania kabony od ludzi.Na innych wykroczeniach tyle się nie zarobi,jak na kierowcach.A że SM rozlicza sweet focie z radaru to już inna bajka.Swoją drogą kolega o nicku Straż_Miejska (ale zayebałeś sobie ksywę:facepalm:) mógłby nieść pomoc jako forumowicz a nie się wymądrzać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,tylko zrozumcie jedno-to nie SM stawia radary,tylko miasto/gmina celem łatania budżetu i wyszarpywania kabony od ludzi.Na innych wykroczeniach tyle się nie zarobi,jak na kierowcach.A że SM rozlicza sweet focie z radaru to już inna bajka.Swoją drogą kolega o nicku Straż_Miejska (ale zayebałeś sobie ksywę:facepalm:) mógłby nieść pomoc jako forumowicz a nie się wymądrzać:decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

czy ty nie kumasz że kolega Straż miejska powstał na potrzebę tego wątku :grin::grin::grin:

ja je bie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie, Oniak tył napędem rozłożył wszystko i wszystkich:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spocie, Oniak tył napędem rozłożył wszystko i wszystkich:facepalm:

bo jak to jest liczy się wał a nie jakieś tam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje Bulita!!! Ma ktoś tanio, najlepiej w gazie(tylko sekwencja), bo to pali w pyte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk, kiedy big turbo? :grin:
Nie ma lipy EVO idzie jak złe i za***iście wyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak RS kontra EX ?

Rzekłbym,że równo. Nie wiem czy Bajk się zgodzi :decayed:

Był chyba tylko jeden rzetelny przejazd, bo warunki fatalne.

Evo lepiej startuje, potem ja nadrabiam. Dużo zależy od tego czy równo uda się ruszyć. Przy większych prędkościach Evo słabnie.

Ja określiłbym oba auta jako równe.

Jak będzoie sucho, to znowu się złapiemy, bo dziś można było tylko do 220-230 max, w c**j mokro, mgła i gęsto na drodze...

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Jest tytlko jedna zasadnicza różnica, EVKA jest nowa i lśniąca,pachnąca, a moja to 12-sto letnia babcia z 260tys na karku :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Bajk opisz jak Ty to widziałeś, bo wiem,że opinie w tych sprawach mogą, oj mogą się różnić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 150 według mnie evo jedzie lepiej, później mnie dochodzisz, ale co jest ostatecznie szybsze ciężko powiedzieć - złapiemy się na suchym w normalnych warunkach, a nie deszczu i mgle to się*wyjaśni.. :decayed:

dodatkowo wydaje mi się, że masz dłuższą*skrzynię i nie tracisz na zmianach biegów - ewidentnie momenty, w których mnie dochodziłeś to moja zmiana biegu :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Jeżeli w miarę równo to wcale nie ma rewelacji z tym softem ECU :whistling:

a jeszcze niedawno pisałeś, że zrobi ze mnie wiatrak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie miałem życzenie :decayed: Pojedziecie z męską prędkością to zobaczysz co to wiatrak a nie jakieś 150 mi tu wypisujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...