Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest tak śliskie jak lód na drodze:wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany, czy to prawda ze moge dostać mandat za to że odpalę autko i zaczne je odśnieżać z odpalonym silnikiem? bo dziś był na mnie ponąć donos za coś takiego...

Mandat zimową porą - Moto - WP.PL z tego artykulu wynika ze niby moge tak zrobić, a zna ktoś ten przepis dokładnie ( jego treść?)

pier....dolenie o szopenie, pamiętaj że najlepiej kradnie się legalnie,

zobacz jakie mandaty od 20-500 kto o tym będzie decydował?? a niby jak odpalenie auta ma ci ułatwić odśnieżenie to możesz odpalić, ale jak odejdziesz się odlać w krzaki i silnika nie zgasisz mandat, a co z korkami jak 100 metrów pokonujesz 20 minut ??

oni niech lepiej tirów przypilnują żeby im z plandek grudy lodu na auta nie spadały :)

Opublikowano

noja osobiście też to uważam za absurd , ale kto ich tam wie. wiem tylko ze ktoś zadzwonił, bo mu "smrodze", jak odpalam auto ... poprostu żenada, ludzie nie maja co robić tylko chodzić i wąchać spaliny... jak tak lubia niech se kupia 1l ropy i wąchaja jak się spala ...

Opublikowano

Jak Ci wystawią to nie przyjmujesz. W sądzie zawsze możesz się zasłonić, że szyby były tak zaparowane, że bez uruchomionego silnika nie mogłeś nic z tym zrobić- zagrażałbyś bezpieczeństwu innych uczestników ruchu. A podejrzewam, że i Policja przy takim argumencie by sobie darowała.

A Twój sąsiad to zwykły ch..j.

PS. Ta pozycja jest w taryfikatorze:

Pozostawienie pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym - 100 zł, 0 pkt.

Oddalenie się kierującego od pojazdu, gdy silnik jest w ruchu - 50 zł, 0 pkt.

Opublikowano
Jak Ci wystawią to nie przyjmujesz. W sądzie zawsze możesz się zasłonić, że szyby były tak zaparowane, że bez uruchomionego silnika nie mogłeś nic z tym zrobić- zagrażałbyś bezpieczeństwu innych uczestników ruchu. A podejrzewam, że i Policja przy takim argumencie by sobie darowała.

A Twój sąsiad to zwykły ch..j.

PS. Ta pozycja jest w taryfikatorze:

Pozostawienie pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym - 100 zł, 0 pkt.

Oddalenie się kierującego od pojazdu, gdy silnik jest w ruchu - 50 zł, 0 pkt.

o dzięki za podanie źródła. Ciekawa opcja, ale nadal nie rozumiem, dlaczego zimą podczas odśnieżania auta nie może sobie pracować silnik? nie rysuje się szyb wtedy skrobaczka, a i szybciej lód puszcza z szyb, i w ten czas całe auto porządnie się omiecie ... dziwne te przepisy. Zawsze jest druga opcja , odpalić na 59sekund zgasić i znów odpalić :) nie łamie się przepisów, tylko aku dostaje po d*pie.

Opublikowano

Grzesiek nie staraj się tego zrozumieć po prostu zamontuj webasto

Opublikowano

Nowy klubowicz na spocie:

2012_12_04_19_45_11.jpg

Opublikowano

zaaaaaaaajebisty :kox:

Opublikowano

Dziś spot kosa :decayed:

Opublikowano
Dziś spot kosa :decayed:

a ty co zaszyłeś się że na spoty jeździsz ? :grin:

Opublikowano

Specjalnie go zabrałem bo RSem jeszcze nie jechał a lubi moc:kox:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

Dziś spot kosa :decayed:

a ty co zaszyłeś się że na spoty jeździsz ? :grin:

Tiaaa.. obecny jak zwykle:facepalm:

Opublikowano

Buba kobita was z domu wyrzuciła czy jak ??

:grin::grin:

Opublikowano

Tiaaa.. obecny jak zwykle:facepalm:

Czyli ryj zmoczył :decayed:

Opublikowano

Tiaaa.. obecny jak zwykle:facepalm:

nie przyjechał bo się boi jeździć :decayed:

Opublikowano
Buba kobita was z domu wyrzuciła czy jak ??

:grin::grin:

nie miałem wyjścia...

Opublikowano

Tiaaa.. obecny jak zwykle:facepalm:

nie przyjechał bo się boi jeździć :decayed:

ej a to autko nie jest po to by ładnie wygladało w garażu?? tym się jeżdzi?? :grin:

Opublikowano

Tiaaa.. obecny jak zwykle:facepalm:

Czyli ryj zmoczył :decayed:

Jasnowidz...:shock3:

Opublikowano

Specjalnie dla ciebie przyjechałem...:cry:

Chociaż w sumie nie możemy sie spotykać więc może i dobrze się stało:wink:

Opublikowano

:hi::hi:

i miłego weekendu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.