Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie można napisać, że forum działa hujnikowo na MAKSA!??! Nosz nic mi się nie otwiera. Szczęście, że moge napisać te wiadomość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdzie można napisać, że forum działa hujnikowo na MAKSA!??! .

Nie musisz pisać.Wiem że działa do d.....Walcze z problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tego tomboy nie napisał Hugo tylko Poziek

A wlasnie Poz jak fura zrobiona ladnie buczy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buczy elegancko..wczoraj bylismy na wyścigach z Poziem i się chwalił..teraz na mnie i na Oniaka czas na wydecha :mrgreen: ..Bienio dlaczego wczoraj nie przyjechałeś na pole position jak co czwartek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie postepy w zimowym zlocie? nie moge sie tam dostac (na forum) a widze ze zapisy juz sa

no stary ty to masz liscia jak w banku jak nie bedzie naszej klubowiczki :razz: wiesz o kogo chodzi a tak ogolnie to juz nie ma miejsc na zlot :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buczy elegancko..wczoraj bylismy na wyścigach z Poziem i się chwalił..teraz na mnie i na Oniaka czas na wydecha :mrgreen: ..Bienio dlaczego wczoraj nie przyjechałeś na pole position jak co czwartek ?

mialem przyjechac-koledzy mnie meczyli,ale ja na balecie bylem i nie moglem.o ok 1 mialem pojechac,bo czesc byla na spalarni ale jednak juz nie mialem sil.scigaliscie sie :?: szalal moj kumpel czarna A3 :?: :mrgreen:

[ Dodano: 11-11-2006, 03:30 ]

wiecie wlasnie wracalem z centrum i trafilem na swiatlach na czarnego lexusa IS w benzynie-czyli musial to byc IS250.powiem wam,ze szlismy rowno do ok 200 na prostym odcinku pulawskiej w strone piaseczna.bylem w lekkim szoku,bo on ma jednak 208ps.chcialem zagadac do goscia,ale niestety zwial mi w baletowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalal moj kumpel czarna A3.

No był..jesli chodzi o audi a3 w nowej budzie z silnikiem 2tdi to był..ciął się z Golfem GTi i niestety dostał baty..było bardzo mało fur..i szybko sie skończyło..psiarnia podjechała..generalnie przyjechaliśmy żeby zobaczyć Ciebie w akcji i Poziek chciał się z Tobą spróbować :oops: :mrgreen: ale widze wymiękłeś :oops: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamooo, co Ci do łba strzeliło że ja jade z ono tam? czekałem na pozka zeby po mnie podjechal a ty mu powiedziales ze ja z ono jade!! A przeciez wyraznie ono mowil ci przez tel ze NIE JEDZIE!! podpadles :evil:

Jak powiedziałem Poziowi że jesteś z Oniakiem to myślał że przyjedziesz z nim..

Poź daj płytke to się obrobi..a najlepiej żeby jeszcze z jedną sesje zrobić i 2 od razu oddać do obróbki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o A3 2002 1.9tdi.tym golfem gti jezdzi straszny lamus-w ogole nie potrafi startowac i odsdaje kolko swojemu koeldze.nie mam cos sie z poziem scigac bo wiadomo,ze dostane ostre baty :mrgreen:

..etam..dasz rade :oops: :mrgreen:

No chłopaki rzucajcie się http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1854025 kto pierwszy ten lepszy..

Ewentualnie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1856173

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu odebraliśmy z salonu X3 3.0 SD wcześniej była identyczna tylko 3.0 D . Troszke w niej pozmieniali więcej chromu więcej skory na boczkach o wiele lepsze plastiki , ringi i zajefajne poziome diody w tylnych lampach , no ale zamiana była w innym celu ... dla silnika i skrzyni ,teraz mamy 286 KM i 580 Nm seria , katalogowo 6.6 do 100 km/h , dzisiaj sie bawilem gtech i wyszlo 6.3 do 100 i 14.7 ćwiara , silnik zupełnie inaczej chodzi o wiele płynniej i ciszej , skrzynia o wiele szybsza no i 6 biegowa nie ma już tej potwornej zwłoki przy starcie. Polatamy do 1000 Km i programik na 340 KM / 700Nm :D Zdam relacje co to dało :) Teraz ten TOI TOI zapina niesamowicie a po programie to ojej :D

screenhunter2cm1.th.jpgscreenhunter3xa9.th.jpgscreenhunter4rh3.th.jpgscreenhunter5qb5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...