Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łucka 10.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dlaczego?

Opublikowano
Opublikowano

Niech Pixi coś napisze jak mu zj***li fele. Poszukajcie w necie bo to tylko tak ładnie wyglada na stronie. Byłem u nich kilkukrotnie i co innego mówią na początku a co innego jak przychodzi do płacenia. Nagle z ceny netto robi się brutto, coś im wypadło i trzeba tydzień dłużej czekać. ogólnie cyrk.

Opublikowano

Ja współpracuje z nimi od dawna i nigdy nie miałem żadnych problemów - wprost przeciwnie - dostałem wiele usług w gratisie, na malowanie też nie narzekałem.

Opublikowano
Ja współpracuje z nimi od dawna i nigdy nie miałem żadnych problemów - wprost przeciwnie - dostałem wiele usług w gratisie, na malowanie też nie narzekałem.

W necie też są podzielone opinie. Powiedziałbym że 50/50. Miałeś szczęście i widocznie trafiłeś do tej lepszej grupy:wink:

Opublikowano
Ja współpracuje z nimi od dawna i nigdy nie miałem żadnych problemów - wprost przeciwnie - dostałem wiele usług w gratisie, na malowanie też nie narzekałem.

W necie też są podzielone opinie. Powiedziałbym że 50/50. Miałeś szczęście i widocznie trafiłeś do tej lepszej grupy:wink:

Lansiarskiej :decayed:

Opublikowano
Niech Pixi coś napisze jak mu zj***li fele. Poszukajcie w necie bo to tylko tak ładnie wyglada na stronie. Byłem u nich kilkukrotnie i co innego mówią na początku a co innego jak przychodzi do płacenia. Nagle z ceny netto robi się brutto, coś im wypadło i trzeba tydzień dłużej czekać. ogólnie cyrk.

NO dobra - jak dla mnie starczy :wink: - pada na Łucką (tym bardziej że mam blisko z roboty...) a kolor co myślicie? Walić czarny? :think2::unknown:

Opublikowano

Poziek pokaż mu jaki kolor miałeś oczojebny pasujący do czarnej budy :decayed:

Opublikowano
Poziek pokaż mu jaki kolor miałeś oczojebny pasujący do czarnej budy :decayed:

Nie mogę się doczekać :grin::wink::decayed:

Opublikowano
Poziek pokaż mu jaki kolor miałeś oczojebny pasujący do czarnej budy :decayed:

Jedyny słuszny:

orangemadafakastajllkiller.jpg

:kox:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Masz jeszcze opcję na Słonecznej w Markach.. Ja tam robiłem swoje.

Opublikowano
Masz jeszcze opcję na Słonecznej w Markach.. Ja tam robiłem swoje.

Oooo widzisz - pokaż swoje?! :naughty: ...

I... niech ktoś jeszcze napisze czy tam był bo maja ładny GRAFIT na paru felgach w galerii i może to by mi przypasowało - i ceny lepsze niż reszta... :wink:

Opublikowano

Robiłem BBSy RC do Golfa:

g4_01.jpg

Opublikowano
Masz jeszcze opcję na Słonecznej w Markach.. Ja tam robiłem swoje.

Oooo widzisz - pokaż swoje?! :naughty: ...

I... niech ktoś jeszcze napisze czy tam był bo maja ładny GRAFIT na paru felgach w galerii i może to by mi przypasowało - i ceny lepsze niż reszta... :wink:

Kolega też tam robił grafik do RSa, ale bardzo porządnie się przyjrzyj temu kolorkowi, bo coś mu tam zaczęli ściemniać - nie pamiętams zczegółów.

Ostatecznie jednak było dobrze zrobione.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.