Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Lupo, 3er, B7 - Wielki Spot Warszawski A4 Klubu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A teraz poważne pytanie: może zmiana miejscówki na np. Fort Wola???

Jest sporo miejsca na wolnym powietrzu, a w razie deszczy jest też dach gdzie z boku, bo coś mi się wydaje, że tutaj chyba mało komu jest po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz poważne pytanie: może zmiana miejscówki na np. Fort Wola???

Jest sporo miejsca na wolnym powietrzu, a w razie deszczy jest też dach gdzie z boku, bo coś mi się wydaje, że tutaj chyba mało komu jest po drodze.

:hi: Popieram spoty po prawidłowej stronie rzeki :grin:- a jak już to na Wola Parku jest jeszcze więcej miejsca na tym bocznym parkingu (na załączonym obrazku - tam jest zawsze pusto...) gdzie szczególnie w zimę można się ładnie poślizgać... (a ja mam mega blisko :banan:)

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

wolapark.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tam bardzo szybko przyjeżdża policja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz poważne pytanie: może zmiana miejscówki na np. Fort Wola???

Jest sporo miejsca na wolnym powietrzu, a w razie deszczy jest też dach gdzie z boku, bo coś mi się wydaje, że tutaj chyba mało komu jest po drodze.

:hi: Popieram spoty po prawidłowej stronie rzeki :grin:- a jak już to na Wola Parku jest jeszcze więcej miejsca na tym bocznym parkingu (na załączonym obrazku - tam jest zawsze pusto...) gdzie szczególnie w zimę można się ładnie poślizgać... (a ja mam mega blisko :banan:)

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

http://s24.postimg.org/gydayeezl/wolapark.jpg

Ze ślizganiem w tym roku było słabo bo od razu grodzili i usypywali zaspy na wjazdach ale Wola Park popieram mógłbym liczyć samochody na spocie z okna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tam bardzo szybko przyjeżdża policja :wink:

A my jeszcze szybciej możemy odjeżdzać jak ich zobaczymy i chcieliby kijanką nas dogonić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tam bardzo szybko przyjeżdża policja :wink:

A my jeszcze szybciej możemy odjeżdzać jak ich zobaczymy i chcieliby kijanką nas dogonić :polew:

Siemanko Jarko :D jak tam rezanko fury ? :) masz już RNS-E ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myśli miałem właśnie Wola Park.

Można pomyśleć poważnie i spróbować next week.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tam bardzo szybko przyjeżdża policja :wink:

A my jeszcze szybciej możemy odjeżdzać jak ich zobaczymy i chcieliby kijanką nas dogonić :polew:

Siemanko Jarko :D jak tam rezanko fury ? :) masz już RNS-E ? :D

:siema: Man... nie ma i nie będzie :facepalm: - nie w tym roku - jest tak źle że aż na biedronkach 16'kach jeżdże :polew::whistling::polew:

Chałupę druga kupiłem i teraz do końca roku to worek bez dna... ale coś tam dorobię jeszcze (z Dominem za jakieś 2 tygle coś mamy robić, typu zmiana kiery + multi + tempo i blutek) a aaa do tego mi się klocki z przodu kończą i muszę wreszcie lampki blach z tylu wymienić bo miesiąc leżą 4H0943021/22 w szufladzie i nie mam kiedy :doh: ... także zawsze qfa coś...

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Na myśli miałem właśnie Wola Park.

Można pomyśleć poważnie i spróbować next week.

(...) może zmiana miejscówki na np. Fort Wola???.
Pisałeś Fort, to przy połczyńskiej... Nieważne - NEXT week jestem na WOLA PARKU :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochrzaniło mi się.

Wola Park oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinujcie - nowa miejscówka nic nie zmieni:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinujcie - nowa miejscówka nic nie zmieni:decayed:

Dokładnie. Były tam już chyba wcześniej spoty zreszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promenada jest spoko, tylko jak zglebuję auto to już nie wjadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinujcie - nowa miejscówka nic nie zmieni:decayed:

A może jednak?

Inaczej spoty zemrą w tym roku całkowicie.

Niektórym się nie chce dybać na drugi koniec miasta i się nie dziwię, bo czasami też się nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, żeby to cokolwiek zmieniło - jednym pasuje promka bardziej, innym wola park :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadia ujowa ale Soolek wola park jeszce bardziej ujowa :decayed: co do spotów to jak będą nawet w Zajebliwie dolnym to i tak jak komu się d*py nie chce ruszyć to nie ruszy. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak komu się nie chce, to nie, ale są osoby, którym się nie chce bo daleko, np. Ja :decayed:

Może być też inna miejscówka. Ja strzeliłem Wolą Parkiem bo parę razy tam byłem na innych spotach i dojazd jest dobry (z S8 i toruńskiej), jest co zjeść itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie a ja do arkadii śmigałem przez pół miasta całą wieczność i nie marudziłem, do promki mam minut parę :) wczoraj nie byłem bo jak to bywa oscypecek grill i wódeczka wygrały ze spotem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie a ja do arkadii śmigałem przez pół miasta całą wieczność i nie marudziłem, do promki mam minut parę :) wczoraj nie byłem bo jak to bywa oscypecek grill i wódeczka wygrały ze spotem :grin:

Tydzien temu tez Cie nie bylo Goral w promce... :kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...