Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiesz, taka za***ista ta ,,laska" była, że aż truno mu się dziwić :slina

Fajna d*p.eczka była ... całkiem do rzeczy, nie powiem, no ale ja np. nie strzeliłem cegły, a ze względu na tamtą sytuację to chyba powinienem walnąć przynajmniej z 3 razy mocniejszą :naughty::song:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem tak;

buhahahahaha

przepraszam

buhahahhaha

Ale o co chodzi ?

Buahahahahahaha ... przepraszam :polew: :polew: :polew:

P.S. No nie mów mi tylko, że nie podobało się Tobie ?

Opublikowano

A Poziek to nie burak ??

Opublikowano

Bardzo mi się podobało, kocham buraki w poźkowym wydaniu :>

Nie no są git, ale widzisz, coś innego miałem na myśli :naughty:

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Cześć

Cześć słoneczko :)

Opublikowano

Ale dziewczęta Was wycałuje i wyprzytulem... już niedługo, już niedługo :naughty:

Opublikowano

Ale dziewczęta Was wycałuje i wyprzytulem... już niedługo, już niedługo :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ale dziewczęta Was wycałuje i wyprzytulem... już niedługo, już niedługo :naughty:

:polew::tongue4:

Opublikowano

Ojjjjjjjjjjjjj, widzę że będzie się działo :gwizdanie: :rolleyes

Tak tak, do mnie to już nie piszesz takich miłych słów ... już mnie nie kochasz ? :song::jaaaaa:

Opublikowano

Ojjjjjjjjjjjjj, widzę że będzie się działo :gwizdanie: :rolleyes

Tak tak, do mnie to już nie piszesz takich miłych słów ... już mnie nie kochasz ? :song::jaaaaa:

I nigdy nie kochała :polew:
Opublikowano

zresztą Ty, Norbi, Ja - po Wiśle to już jak jedno

Tak tak:

1. po locie w Wiśle na pewno - szkoda, że reszta nie chciała przystać na propozycję Norbiego, aczkolwiek norbi też zawiódł, bo nei miał wejściówki :wink4:

2. po rozmowach na grilu u poźka to już naprawdę jesteśmy jak jedno ... z poźkiem zresztą też :wink4::song:

Opublikowano

:>

Opublikowano

I nigdy nie kochała :polew:

Nic na to nie poradzę, a starałem się jak mogłem :wink4:

Opublikowano

No wiesz, taka za***ista ta ,,laska" była, że aż truno mu się dziwić :slina

prrrrroszę cię :polew:

Bardzo mi się podobało, kocham buraki w poźkowym wydaniu :>

ostatnio krzyczałaś tak głośno że kochasz ale co innego w poźkowym wydaniu :gwizdanie: aż ciotka się skarżyła :gwizdanie:

A Poziek to nie burak ??

dla ciebie Pan Burak :tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 22:11 _________________________________________________

Ale dziewczęta Was wycałuje i wyprzytulem... już niedługo, już niedługo :naughty:

Na taką blondi z dobrym cycem i nieraz mocnym fochem tez się szykujesz ?? :gwizdanie: :kox::naughty:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 22:12 _________________________________________________

Ale dziewczęta Was wycałuje i wyprzytulem... już niedługo, już niedługo :naughty:

:polew::tongue4:

teraz piszesz, że nie ale Norbi swoje sposoby ma :gwizdanie: będziesz krzyczała jeszcze, jeszcze :gwizdanie: :kox::tongue4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 22:14 _________________________________________________

I nigdy nie kochała :polew:

Nic na to nie poradzę, a starałem się jak mogłem :wink4:

znaczy wzwodu nie miałeś jak trzeba było ? :naughty::kox::cool1:

Opublikowano

Cześć

Norbi żyje :oklaski: :thumbup::dance:

Opublikowano

Mam pytanko.

Czy ktoś z grupy warszawskiej ma na zbyciu naklejkę klubową 3de.

Jeżeli tak to chętnie ją wezmę.

Jak na zlot pojechać bez naklejki :embarrassed:

Opublikowano

Mam pytanko.

Czy ktoś z grupy warszawskiej ma na zbyciu naklejkę klubową 3de.

Jeżeli tak to chętnie ją wezmę.

Jak na zlot pojechać bez naklejki :embarrassed:

Ja naklejkę biorę od Sławka na zlocie :read: i nie ma problemu :>

Opublikowano

Mam pytanko.

Czy ktoś z grupy warszawskiej ma na zbyciu naklejkę klubową 3de.

Jeżeli tak to chętnie ją wezmę.

Jak na zlot pojechać bez naklejki :embarrassed:

ja mam chyba jedna 3d na zbyciu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.