Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry !

moskal, hornet 6.00 z minutami, a wy juz przy komputerach :rolleyes: A ja narzekam, że na 8.00 muszę do pracy doginać :wink4:

Opublikowano

ja narzekam, że na 8.00 muszę do pracy doginać :wink4:

Ja od 7 siedzę :angry:

Opublikowano

Ja tam idę do szefa (jak wróci z urlopu), żeby mi godziny na 9.00 przestawił.. :naughty:

(ale to dlatego, że moja K. kończy o 17.00 i i tak na nią czekam prawie godzinke :disgust:)

_________________________________________________

moskal w grodzisku odbierasz mieszkanie ? :> To na parapetówkę będę miał 5 minut drogi :gwizdanie:

Opublikowano

Miny kolegów, którzy widzą mnie jak wychodzę o 15 - bezcenne ;)

Opublikowano

moskal, ale pamiętasz, że dla mnie są dwie naklejeczki..? :decayed:

Opublikowano

Dzień dobry !

moskal, hornet 6.00 z minutami, a wy juz przy komputerach :rolleyes: A ja narzekam, że na 8.00 muszę do pracy doginać :wink4:

kto rano wstaje temu pan bóg daje ( po piźdz...e )

jak chcemy miec EURO 2012 to musze wczesnie wstawac , a nie na 9:00 :polew:

moskal w grodzisku odbierasz mieszkanie ? :> To na parapetówkę będę miał 5 minut drogi :gwizdanie:

Żaden problem

moskal, ale pamiętasz, że dla mnie są dwie naklejeczki..? :decayed:

Pamiętam , mam dla wszystkich , tylko jak byłem na spotach to nikt ich nie odbierał. Jedna nawet dałem mojemu ojcu na klape przy jego B4 i stare ramki mu załozyłem , a co , niech ma chłop cos od życia... :>

Opublikowano

Pamiętam , mam dla wszystkich , tylko jak byłem na spotach to nikt ich nie odbierał. ..

karwa nawet mnie nie denerwuj :decayed: dwa tygodnie pod rząd czekałem i :wallbash:

Opublikowano

Pamiętam , mam dla wszystkich , tylko jak byłem na spotach to nikt ich nie odbierał. ..

karwa nawet mnie nie denerwuj :decayed: dwa tygodnie pod rząd czekałem i :wallbash:

moze bylismy i sie nie poznaliśmy , nie wiem....

Opublikowano

Pamiętam , mam dla wszystkich , tylko jak byłem na spotach to nikt ich nie odbierał. ..

karwa nawet mnie nie denerwuj :decayed: dwa tygodnie pod rząd czekałem i :wallbash:

moze bylismy i sie nie poznaliśmy , nie wiem....

spoko - nekst tajm :good:

Opublikowano

we wtorek

Opublikowano

Na taką blondi z dobrym cycem i nieraz mocnym fochem tez się szykujesz ??

Jaaaassssnnneee :boobs:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 14:14 _________________________________________________

Cześć

Norbi żyje :oklaski: :thumbup::dance:

Ale co to za życie bez 2.7 ;(
Opublikowano

Na taką blondi z dobrym cycem i nieraz mocnym fochem tez się szykujesz ??

Jaaaassssnnneee

myslisz ze tym razem sie uda ?? :naughty:

Opublikowano

Na taką blondi z dobrym cycem i nieraz mocnym fochem tez się szykujesz ??

Jaaaassssnnneee

myslisz ze tym razem sie uda ?? :naughty:

nie :polew:

beznadziejny przypadek :decayed:

Opublikowano

Na taką blondi z dobrym cycem i nieraz mocnym fochem tez się szykujesz ??

Jaaaassssnnneee

myslisz ze tym razem sie uda ?? :naughty:

nie :polew:

beznadziejny przypadek :decayed:

no cos ty !! Ty fajter numero uno się poddajesz ?? :decayed: Wierzę w ciebie :tongue4: Dasz radę :tongue4:

Opublikowano

Norbi żyje :oklaski: :thumbup::dance:

Ale co to za życie bez 2.7 ;(

zamienimy za tydzień 2.7 na 0.7 :kox:

Opublikowano

Norbi żyje :oklaski: :thumbup::dance:

Ale co to za życie bez 2.7 ;(

zamienimy za tydzień 2.7 na 0.7 :kox:

No Seb za Tobą to się już steskniłem, to się napije a wiedz ,że normalnie do ust alko nie biere i nawet Lukasa tego nauczyłem. Kiedyś Ci mówie chlałłłł...
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tomaszust i do reszty co rzuca palenie :naughty: to idąc tropem tego http://www.joemonster.org/filmy/10412/Czy_tobie_tez_niechciane_erekcje_rujnuja_zycie_rodzinne to dobrze że rzucacie bo inaczej moglibyście mieć problemy z "wackiem" ten specyfik jest na bazie nikotyny a ona itd.... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.