Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A sam jest sprawdzany czysta razy na sekunde .." tak Kasiu parówki sa w lodówce ..a nic ..no na spocie jestem .." :polew:

musze jutro bliżej sie temu przyjrzeć , a raczej przysłuchać :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie dajcie się chłopaki ! :naughty: :naughty:

Mi sie wydaje ze on wszystkich mierzy swoją miarką :polew: :polew:

Dziękuję :ok2::decayed:

_________________________________________________

Apropo Malika: chyba gdzieś w jego okolicach, kilka osób kupowało jakieś CB. Jeśli dobrze pamiętam :mysli:Kaśka mi wspominała coś o tym..

Opublikowano

Sklep z CB z rozsadnymi cenami to cbradio24.pl. Wszystko od reki praktycznie.

Opublikowano

moskal

Te a Ty lepiej wstaw sobie w polu " Imię - Dawid " ..ostatnio dzwonie do Ciebie ..odbiera kobieta ..a ja ...yyyyyyyyyyyyyy...se myśle jak Ty miałeś na imie ..i przychodzi mi do głowy tylko MOSKAL :polew:

..ale Pani Moskalowa wyhaczyła o co chodzi :good::)

Opublikowano

moskal

Te a Ty lepiej wstaw sobie w polu " Imię - Dawid " ..ostatnio dzwonie do Ciebie ..odbiera kobieta ..a ja ...yyyyyyyyyyyyyy...se myśle jak Ty miałeś na imie ..i przychodzi mi do głowy tylko MOSKAL :polew:

..ale Pani Moskalowa wyhaczyła o co chodzi :good::)

telefon zostawiłem u niej w pracy , ale ona bystra dziewucha jest, jarzy o co chodzi

Opublikowano

Sklep z CB z rozsadnymi cenami to cbradio24.pl. Wszystko od reki praktycznie.

Dzięki :good:

Opublikowano

W legionowie jest tańszy sklep :cool1:

Podam namiary wieczorem bo nie mam w robocie. Powołać się trzeba na A4 klub. Taki zestawik jak jest w sklepie podanym przez Flyera w legionowie 20 zł mniej.... jak komuś chce się gonić to można :gwizdanie:

Opublikowano

W legionowie jest tańszy sklep :cool1:

Ja mieszkam w L-wie :mysli::hi:

Opublikowano

Pies fajna sparawa ..taka pocieszka .. :) Moi rodzice zafundowali sobie po raz kolejny pudla..ale trafili na najgorszą bestię z całego miotu :kox: ryzie wszystko co mu wpadnie w pysk ..i ma fetysz na białe skarpetki :song::D

Mój na razie jest grzeczny, tylko dał koncert wycia o 3 w nocy, potem chciał się bawić i o 4 w nocy znowu poszedł spać.

Ukcio chciał nas obie ( mnie i psa) wygonić z łóżka w sypialni, ale się nie dałyśmy :kox:

sufit jak nic :polew:
Opublikowano

donner

Jak browar z biedronki :decayed:

Nie idź w zaparte tylko słuchaj starszych :tongue4

Ale Witka na forum coś ostatnio nie ma :D [br]Dopisany: Sierpień 25, 2008, 02:28:45 _________________________________________________

Trzeba "medalikowi" jutro spuścic łomot , nie uwazasz ????

Wyrzucimy go z dachu Promenady :good::kox:

nosfer wszystkich dojezdza , mi zarzucał ze moja kobita nie puszcza mnie na spoty , tobie, ze twoja nie cie nie dopuszcza. Mi sie wydaje ze on wszystkich mierzy swoją miarką :polew: :polew: :polew:

A sam jest sprawdzany czysta razy na sekunde .." tak Kasiu parówki sa w lodówce ..a nic ..no na spocie jestem .." :polew:

Pies fajna sparawa ..taka pocieszka .. :) Moi rodzice zafundowali sobie po raz kolejny pudla..ale trafili na najgorszą bestię z całego miotu :kox: ryzie wszystko co mu wpadnie w pysk ..i ma fetysz na białe skarpetki :song::D

Mój na razie jest grzeczny, tylko dał koncert wycia o 3 w nocy, potem chciał się bawić i o 4 w nocy znowu poszedł spać.

Ukcio chciał nas obie ( mnie i psa) wygonić z łóżka w sypialni, ale się nie dałyśmy :kox:

sufit jak nic :polew:

Brynia.

Ja to na początku próbowałem Cie jakoś zamaskować, ale widzę, że dalej brniesz w ten ślepy zaułek.

Weźże sie w garść Dziewczyno!

Najgorsze, że nie wiadomo gdzie szukać przyczyn:

- chłop - jest

- dzieciak - jest

- bryka - jest

- chałupa - jest

- klimakterium - dużo za wcześnie

Profesor Doktor Witold zaleca wyjazd na Zlot.

Jak najszybciej

Opublikowano

Gracjan bedzie 2 września w Rozmowach w Toku :shocked:

Temat to coś tam o gwiazdach Disco Polo .. :shocked:

"życie sexualne chce zacząć w wieku 50..60 lat.." ..madefaker :blink::polew:

Opublikowano

ludziki co Wy oglądacie :no: chyba wam się bardzo nudzi :gwizdanie:

Opublikowano

ludziki co Wy oglądacie :no: chyba wam się bardzo nudzi :gwizdanie:

Reklama była w TV .. :decayed:

Opublikowano

Już nie możemy doczekać się wyjazdu; Ja, Ukcio i...................Mimi :>

mój siwy ma doskonałe doświadczenia w zakresie rozjeżdzania takich kundlów "przypadkiem" :gwizdanie:

także uważaj na Mimi bo ja za siwego na zlocie nie reczę :naughty::polew:

Opublikowano

do zobaczonka jutro na spociku :decayed: mam nadzieje ze dojade jutro na czas i bez problemow trafie na wlasciwe miejsce :kox: pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Już nie możemy doczekać się wyjazdu; Ja, Ukcio i...................Mimi :>

mój siwy ma doskonałe doświadczenia w zakresie rozjeżdzania takich kundlów "przypadkiem" :gwizdanie:

także uważaj na Mimi bo ja za siwego na zlocie nie reczę :naughty::polew:

dasz poprowadzić...... bracie :decayed:
Opublikowano

dasz poprowadzić...... bracie :decayed

spoko ty upalasz siwego a ja będę cykał fotki piórek tego lwa :kox: :gwizdanie: :polew:

wylatujących spod kół :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mam jeszcze male pytanko :wink4: przy jakim nr na Ostrobramskiej odbywa sie spocik :)

Opublikowano

Jutro mnie na spocie nie będzie ;( Żona umówiła dentystę na wtorek :(

Więc kabla i softu niet ...

Opublikowano

Solarek4, do Warszawy wjeżdzasz od Lublina? Nru nie pamiętam, ale i tak by Ci to niewiele pomogło - szukaj napisu "Promenada". Jakoś trafisz. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.