Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopiero dotarłem do domu ale również wszystkiego Quattrowego dla TOMBOYWUJKA!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co tu taki spokoj dzisiaj umarł ktos czy tylko tak pochlaliscie wczoraj ze kimacie jeszcze :mrgreen:

Opublikowano

ja to w pracy jestem :oops:

Opublikowano

ja to caly dzien na kacu jestem :mrgreen:

Opublikowano

a ja pije:)

Opublikowano
ja to w pracy jestem

czyli nic nowego adaś ty to zawsze w pracy :razz:

ja to caly dzien na kacu jestem

ooo czyli jednak jeden balował no piknie sprawdzimy jaki masz potencjal na Zlocie :mrgreen:

a ja pije:)

czyli tez nic nowego rozumiem ze trenujesz tygodniowke ale mam nadzieje ze do niedzieli wytrzezwiejesz :razz:

No a nasz Tomboy :?: ono :?: Bo Żółw to spi :mrgreen:

Opublikowano

Tomboy wrocił z piłki własnie...i jest obolały. Pozdrawiam

Opublikowano
Bo Żółw to spi

już nie :razz:

niedawno z pracy i zakupów sie przyturlałem od domku :roll:

spotkaliśmy KICHOLA z rodzinką w Reducie :cool:

nie ma jak Southern Comfort lub Teachers z lodem i colą na wieczór...tak od dwóch tygodni popijam...juz puste butle są :oops:

Opublikowano

lukas ja to cichociemny jestem :mrgreen: dzis odpoczynek, a w sobote wuieczoram znowu czeka mnie ostry balet :twisted:

Opublikowano

cicho...głowa boli...

Opublikowano

uuuuuuuuu głowki bolą???? aja jaj..."bo pić to trzeba umić" co tam dziki słychać.

Poziek wiesz coś na temam interfejsa??????

Opublikowano

Kurna ja to mam przechalpane 2 weekendy wolne w miesiacu a ja dzisiaj w pracy na remamencie

Opublikowano

A co tu się dzieje???? a raczej NIE dzieje od rana kombinuję się dobić do Poźka i do Luka a tu nic głucho, czyżby Policja was zwineła z tymi częściami od samochodów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poziek pojaw się jutro na GG

Opublikowano

No bo to był bardzo dluuuugi spot z kielbaskami herbatkami, frytkami i lalami :mrgreen:

Fakt bylo jedno tylko autko moje ale 3 Dzikow :twisted:

I powiem tak nie ma tam po co jechac tam NIC nie ma

Jak sie pyta o Audi A4 B6 to nikt nic nie ma i mowi "ale chlopaki te samochody sie nie psuja" :mrgreen:

Lepiej jak sie pytasz o S-line a gosciu " a to czyms sie rózni " :lol:

Takze spot był jako tako troche zimno ale dalismy rade :mrgreen:

Kicholek ja tam caly dzien spalem ale na telu nic nie mialem ze ktos Phoning tu mi :mrgreen:

Opublikowano
I powiem tak nie ma tam po co jechac tam NIC nie ma

o co biega :?: ...bo niedospany jestem :razz:

Opublikowano
bo niedospany jestem

no co ty zółw ty niedospany :mrgreen:

o co biega

W Słomczynie bylismy dzisiaj po garący towar

Opublikowano

A to mister Luki jakiś przedwczesny zakup planowałeś, nie czekając na wujka Norbika aż kaski dozbiera??

No ładnie :lol:

Opublikowano
A to mister Luki jakiś przedwczesny zakup planowałeś, nie czekając na wujka Norbika aż kaski dozbiera??

pierwsze ta moja padake musze opchnac i zaczne sie rozgladac na powaznie ale to juz w nowym roku

na gieldzie nie znalezlismy nic fajnego oprocz chorych cen za B5

Takze Norbi czekam na ciebie i szukamy tych 4,2 :mrgreen:

Opublikowano

Wszyscy czekaja na nowy rok :)

Opublikowano

Tomboy mam nadzieje ze nie zawczesnie cie dzisiaj zbudzilismy :mrgreen: mogles jechac jakies pierdzi kolko bys sobie kupił :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.