Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz pomyśleć o jakimś spojlerze na tył, bo hamowanie w skręcie = kalafiory za każdym razem. :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Musisz pomyśleć o jakimś spojlerze na tył, bo hamowanie w skręcie = kalafiory za każdym razem. :kox:

To dlatego, że tył jest bardzo lekki a w zakręcie gdy masz odciążony tył i wciskasz hebel to blokuje tylne koła. Walczę z tym już od dłuższego czasu, znacznie poprawiło się hamowanie po tym jak obniżyłem tył tak jak ostatnio i musę jeszcze z pół centymetra obniżyć. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest montaż korektora siły hamowania i ustawienie tego w kabinie.

W przeciwnym razie hamowanie tylko na wprost jest możliwe o czym Ci mówiłem :naughty:

Opublikowano

Panowie, jutro jakieś spotkanie? O 19.00 w Promenadzie?

Opublikowano
Panowie, jutro jakieś spotkanie? O 19.00 w Promenadzie?

No co ty, bez sensu.

Opublikowano

dlaczego?

Opublikowano
dlaczego?

A bo ja wiem :decayed:

Opublikowano

A kiedy przenosiny do arkadii?

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano

Siema :hi:

Jaki dziś spot był :kox: , Norbi nawet zawitał :shock3:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

... Bajk białasem też przyleciał :whistling:

Opublikowano

Ale next week to już Arkadia musowo, bo piździ jak w ...

Opublikowano
Ale next week to już Arkadia musowo, bo piździ jak w ...

No , to prawda :decayed:

Opublikowano

O to ja za tydzień postaram się być tylko dajcie znać gdzie :-)))

Opublikowano
Siema :hi:

Jaki dziś spot był :kox: , Norbi nawet zawitał :shock3:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

... Bajk białasem też przyleciał :whistling:

I znowu baty dostał, ech ale to evo nie jedzie :decayed:

Opublikowano
Siema :hi:

Jaki dziś spot był :kox: , Norbi nawet zawitał :shock3:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

... Bajk białasem też przyleciał :whistling:

I znowu baty dostał, ech ale to evo nie jedzie :decayed:

a gdzie sie cieliście ? :D

Opublikowano
  • Autor
Ale next week to już Arkadia musowo, bo piździ jak w ...

faaaaaak, miałem do Ciebie dzwonić wczoraj i pytać czy jedziesz, ale oglądałem Scooby Doo i zapomniałem :dziura:

Opublikowano
Siema :hi:

Jaki dziś spot był :kox: , Norbi nawet zawitał :shock3:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

... Bajk białasem też przyleciał :whistling:

A ja k**wa film o pedałach w sutannie musiałem oglądać :facepalm:

Opublikowano
Siema :hi:

Jaki dziś spot był :kox: , Norbi nawet zawitał :shock3:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

... Bajk białasem też przyleciał :whistling:

A ja k**wa film o pedałach w sutannie musiałem oglądać :facepalm:

Temat topowy, to czego ryło grabą podpierasz?

Opublikowano
Siema :hi:

Jaki dziś spot był :kox: , Norbi nawet zawitał :shock3:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

... Bajk białasem też przyleciał :whistling:

I znowu baty dostał, ech ale to evo nie jedzie :decayed:

Dawno mnie tu nie było, ale wyczułem, że Norbi jakieś*farmazony pisze*:decayed:

Opublikowano
Siema :hi:

Jaki dziś spot był :kox: , Norbi nawet zawitał :shock3:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

... Bajk białasem też przyleciał :whistling:

I znowu baty dostał, ech ale to evo nie jedzie :decayed:

Dawno mnie tu nie było, ale wyczułem, że Norbi jakieś*farmazony pisze*:decayed:

No nie da sie ukryć, z tym że myślałem że reakcja bedzie szybsza :decayed:

Opublikowano

Siemanko chłopaki :hi:

Jutro jakiś spocik planujecie? Arkadia czy Promenada jeszcze? Może udałoby mi się wpaść :decayed:

Opublikowano

Tez bym wpadl tylko musze wiedziec chce :)

Wysłane z mojego LG-E610

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.