Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich. Mam nadzieje ze w ten wtorek rowniez bedzie jakis spocik bo jako swiezak chetnie podjechalbym sie zapoznac :D

Opublikowano

Witam mam nadzieję że chętnie przywitacie "nowicjusza" :)

Gdzie w końcu te spoty teraz się odbywają i o której, bo z tego co widzę coś piszecie o Arkadii a na górze strony pisze że Promenada...

Opublikowano

Już ARKADIA - jeszcze mod nie zmienił :decayed: . Poziom -2 , sektor żółty przy dawnym Car-Audio od 19 tej. Ja się postaram dojechać na 19-19.30

Opublikowano

Ok, to ja tez wpadnę koło 7 :)

P.S. Czy ktoś będzie tam posiadał VAGa i będzie mi w stanie zmienić język na FIS z niemieckiego na angielski? Czy to grubsza sprawa jest?

Opublikowano
Ok, to ja tez wpadnę koło 7 :)

P.S. Czy ktoś będzie tam posiadał VAGa i będzie mi w stanie zmienić język na FIS z niemieckiego na angielski? Czy to grubsza sprawa jest?

odezwij się do malika

ma to w małym palcu i mowił że będzie dzisiaj na spocie

Opublikowano

Dokładnie, pisz do Malika na PW.

Opublikowano

Ale Malik odrazu bedzie chciał mu zrobic logi i bedzie z nim ganiał 2 godziny po A2, Malika nie znacie!?

Opublikowano

ok wiec i ja sie melduje ok 19 swoja szachownica :D

Opublikowano

I ja dzis dotre.

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano

Dzięki za poradę.

Nie będzie go dzisiaj, więc umówiłem się u niego w warsztacie. Niestety ale w związku z tym muszę odpuścić spota dzisiaj...

Opublikowano
Dzięki za poradę.

Nie będzie go dzisiaj, więc umówiłem się u niego w warsztacie.

W razie gdybyś nie mógł trafić to pisz, podpowiemy. On tam kiepsko widoczne te szyldy ma.

Opublikowano

a ja tak troche z innej beczki...czy w okolicy arkadi jest jakas myjka bezdotykowa?? :D bo u siebie na mokotowie nic nie mam w okolicy a przez wole nie chce mi sie jechac :D

Niestety moja obecnosc stanela pod znakiem zapytania...sprawy rodzinne...

Opublikowano

Jak będziesz jechał z Mokotowa to na Mokotowie jest na Niepodległości przy Woronicza - jadąc w kierunku centrum. W tamtych okolicach to nie wiem...

Opublikowano
a ja tak troche z innej beczki...czy w okolicy arkadi jest jakas myjka bezdotykowa?? :D bo u siebie na mokotowie nic nie mam w okolicy a przez wole nie chce mi sie jechac :D

Niestety moja obecnosc stanela pod znakiem zapytania...sprawy rodzinne...

przy arkadii przed dworcem gdańskim masz car washa , ostatnio za 30 zł tam myłem i było ok z wycieraniem do sucha i to fajnymi recznikami papierowymi a nie jakimiś starymi szmatami które i tak później zostawiają ślady jak wyschnie.

Opublikowano

mam auto po detailingu i myje tylko bezdotykowo i to woda demineralizowana :D ale niestety dzis mnie nie bedzie...za tydzien sie widzimy :D

Opublikowano

kto jedzie oprócz mnie i PIXI'ego :wink:

Opublikowano

Będę...

Opublikowano
  • Autor

Ja w robocie jeszcze :facepalm:

Samsung my sent Tapatalk from now Free

Opublikowano

jak tam sie spocik udal?? :D opowiadajcie co mnie ominelo :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.