Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest tak zimno, że nawet nie chce mi się do samochodu iść, a mam go 20 metrów od wejścia do pracy :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O psy (a może to wilki) też się dba. :decayed:

foto003.jpg

Promka!! Jak nas (tzn. Was chciałem napisać) wypiździ to wtedy chętniej do FW będziecie jeździć. :decayed:

EDIT: O kurna, ale pieprznąłem zdjęcie.. ale nie chce mi się go zmniejszać. :decayed:

Opublikowano

Do 17 coś ustalmy..

Opublikowano

Do jakiej 17? Ja zaraz wyjezdzam.....

Opublikowano

nasikałem w spodnie i na żadnego spota przez Malika nie pojadę :polew:

koty sa jednak porąbane :decayed: :decayed: :good:

Opublikowano

ŁukaszR: za późno na zmianę. Zbyt wiele osób nie przeczyta informacji o FW i pojedzie do promenady. Decyzję o zmianie miejsca podejmiemy na spokojnie przez następny tydzień. Skasuj dwie ostatnie strony wogóle żeby nie wprowadać zamętu.

Opublikowano

Skasuj dwie ostatnie strony

I kto to kurna mówi. :blink:

Opublikowano

Skasuj dwie ostatnie strony

I kto to kurna mówi. :blink:

Malik chciał chyba priva puścić a poszło on-line :decayed:

Opublikowano

Skasuj dwie ostatnie strony

I kto to kurna mówi. :blink:

??? Nie kumam aluzji :mysli: W tym momencie mamy sytuację taką, że będziemy mieli dwa spoty bo ludzie się pogubią czytając dwie ostatnie strony. Jest napisana jakaś jasna decyzja? Tytuł wątku swoje a każdy swoje. Po co nam to?

Opublikowano

Dobra, będziemy rezać quattro w moim paździochu na dzisiejszym spocie :evil:

Opublikowano

??? Nie kumam aluzji

Żaluzja jest taka, że przecież opłacałeś A3 do nabijania postów, a teraz chcesz usunąć aż 2 strony... :mysli::wink4:

Opublikowano

Dobra, będziemy rezać quattro w moim paździochu na dzisiejszym spocie :evil:

w jakim sensie .. tył chcesz odłączyć :przebiegly:

Opublikowano

Zeby mniej palil :polew:

Opublikowano

??? Nie kumam aluzji

Żaluzja jest taka, że przecież opłacałeś A3 do nabijania postów, a teraz chcesz usunąć aż 2 strony... :mysli::wink4:

Spoko, w grudniu jak zwykle złapiemy taką głupawkę, że 300 str nabijemy w miesiąc :)

Opublikowano

Dobra.. Palę lacze - do zobaczenia na OSTROBRAMSKIEJ :hi:

Opublikowano

Też optuję za zmianą na FW - zimno i wiatr jest dość mocny.

Poza tym są dobre kanapki :tongue4::wink4:

FW!!!!!!!!!!!!! :good: :good: :good:
Opublikowano

Do zobaczenia w Promce :)

Opublikowano

Hurrra na Wernera w Radumiu !!!, tam gdzie zawsze jest ładna pogoda i są dobre kebaby... :a4fan:

Opublikowano

Do zobaczenia w Promce :)

Fajnie, wezmę czapkę i szalik na wszelki wypadek.

Gdyby nie to, że muszę dzisiaj być to bym w ogóle nie przyjechał na Promkę w taką zimnicę.

Nie patrzcie komu jak wygodniej dojechać tylko czy będzie szansa normalnie postać czy też nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.