Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ono sie spije(ja mu bede polewał) i wysle zeby po pomoscie pochodzil

gwarantuje, że ten występ nie może zostać przegapiony :!: :!: :razz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
lukas23 napisał/a:

ono sie spije(ja mu bede polewał) i wysle zeby po pomoscie pochodzil

gwarantuje, że ten występ nie może zostać przegapiony

hehehe.... :cool: w marcu to pewnie bedziemy mieli kupe sniegu to bedzie jeszcze zabawniej

Opublikowano

gorzej jak zamiast plywania komus zechce sie jezdzic na nartach o 3 nad ranem :lol:

Opublikowano
gorzej jak zamiast plywania komus zechce sie jezdzic na nartach o 3 nad ranem

a co w tym zlego widzisz....bierzesz quattro i nie musimy miec nawet wyciagu

Opublikowano

A wy to już qr** nie macie o czym gadać ? Pojebało was ? Nie tylko my możemy to forum czytać . Napletami sie pobawcie jak was nosi. qr** , jak dzieci.

Poziek pojedziesz ze mna i spoko zero problemu :) Goście fajnie robią bo przyciemniałem tam A6 i wyszło za***iście :)

Gówno na tych fotkach widać na żywo lepiej :)

screenhunter1ar8.th.jpg

screenhunter2gc3.th.jpg

Opublikowano

nie ma tragedi :mrgreen: z Poziem musimy się też wybrać..Oniak napisz jakie koszta?

Opublikowano

nie no teraz wyglada jak prawdziwy dostawczak :razz:

przednich bocznych wcale nie robileś :?:

Opublikowano

dostawczak i 5,4 do paki :)

Opublikowano
dostawczak i 5,4 do paki

bulki szybko stygnał takze liczy sie kazda sekunda :mrgreen: eh znowu lisc :grin:

musze na zywo zobaczyc teraz nie ma co oceniac

Opublikowano

No nie będe przyciemniał przednich bo mnie pały dupną przez durne szyby i wiecie .... kicha. Potem sobie przyciemnie spoko.

Oniak napisz jakie koszta?
za moj 550 zł .... tylko mi nie pisz że na allegro jest za 99zł :P

Luki na żywo jest git naprawde :)

Opublikowano

teraz to cie na bank pomylę na Wale z tym drugim niebieskim B7 avant - też ma tak szybki zrobione :razz:

Opublikowano

ono, wpadles w szau?? :P

syzbki ladnie zrobione. psrawdzali Ci ile masz przepuszczalnosci swiatla przednich bocznych?) (wiem ze nie przyciemniales tylko zastanawia mnie ile maja ori)

Opublikowano
Gówno na tych fotkach widać na żywo lepiej

a potem widze ze poleciales do marcpolu na zakupy

Opublikowano

Nie mam pojęcia Murzyn :) One w nocy są białe w słońce ciemne.

Taaaa plati , stara była a mi sie nudziło :P Swoją drogą fajny placyk jak śnieg spadnie :)

Opublikowano
Nie tylko my możemy to forum czytać

Nie tylko my to forum czytamy :evil:

Jakby ktoś się łudził.

Myślałem, ze szybki drożej. Hmmmm... potrzebna wizja lokalna, ale chyba u mnie też będą szybki robione.

Opublikowano
wiem ze nie przyciemniales tylko zastanawia mnie ile maja ori

cos koło 80% chyba :roll:

Opublikowano

do 30 % moga miec, a ori maja cos kolo 20 % :razz: Co do Ceny do duzo - ale wiadomo - stolica :mrgreen:

Opublikowano

dokaldnie to 77%maja ori a ty wojtas ile sciemniles przod :?:

Opublikowano

przyciemnilem cos 30-40 % wszystkie szyby ... A 77 % - to przepuszczalnosc swiatla ..

Opublikowano
Swoją drogą fajny placyk jak śnieg spadnie

taaaaaaa a na srodku jakas studnia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.