Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z pol roku mne nie bylo na forum. Sledze go od dwoch dni i... czuje, ze nic nie stracilem :D Jak brazylijski serial. :polew:

Pozdrawiam was chlopaczki :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w kręgu klobowym by sie rozeszło :decayed

nie no Witek y wszystko wykupił więc dobrze mysli chłopak :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: Październik 21, 2008, 02:34:37 pm_________________________________________________Co jak co ..ale dziś to tryskacie humorem .. :polew:

Znowu widzę ukłon w stronę Wicia :naughty: :naughty: :naughty:

A co? Jestem jedynym zdrowym, prawdziwym, tryskającym facetem w tym zacnym towarzystwie? :shocked:

Poź jeśli się do tej grupy nie zaliczasz - nie chcę wiedzieć jak sobie radzisz :tongue4::polew:

Opublikowano

"Martke" :naughty:

To wiesz co i jak :naughty:

Lubisz podglądać ? :polew:

To ma nawet swoją nazwe :decayed:

Podglądać, a oglądać to dwie różne rzeczy :tongue4:

Po co odrazu na allegro ... w kręgu klobowym by sie rozeszło :decayed:

Poproszę o jedną kopię :tongue4:

Z pol roku mne nie bylo na forum. Sledze go od dwoch dni i... czuje, ze nic nie stracilem :D Jak brazylijski serial. :polew:

My też nie straciliśmy nic, że Ciebie nie było :tongue4::wink4::polew:

Opublikowano

Co widziałeś ? :wink4:

"Martke" :naughty:

Chciałbym to zobaczyć :naughty:

Lubisz podglądać ? :polew:

To ma nawet swoją nazwe :decayed:

[br]Dopisany: Październik 21, 2008, 02:47:58 pm_________________________________________________

...więc izi :naughty:

Znaczy sie , że czekasz na specjalną okazję .. żonka zaprosi koleżanki ect . :decayed::D

mysłałem, że dorobię się wielkich pieniędzy sprzedając drożej na allegro :gwizdanie:

Po co odrazu na allegro ... w kręgu klobowym by sie rozeszło :decayed:

k..rwa teraz się okaże że kolejka chętnych jest a Witek ma monopol ...ja jebie :polew:

Opublikowano

odp. 2

no to jeszcze są normalni faceci na świecie :good:

No co Wy pier**licie.

Są faceci co (podchodząc do tematu poważnie) wybierają inną odpowiedź??? :shocked:

NIemożliwe. Prędzej uwierzę w to, że Poziek jest nietryskający :D

Opublikowano

:polew:

zaraz tytuły się posypią :decayed:

Opublikowano

Jestem jedynym zdrowym, prawdziwym, tryskającym facetem

Wiciu chyba w twoich snach 15 lat temu to miało miejsce :naughty: :naughty: :naughty:

Są faceci co (podchodząc do tematu poważnie) wybierają inną odpowiedź??? :shocked:

regularnie obserwowałem obrazek z 4 odpowiedzi...[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 14:58_________________________________________________Lukaszr też miał swoje obserwacje :gwizdanie:

Opublikowano

To wiesz co i jak :naughty:

Si :decayed:

Podglądać, a oglądać to dwie różne rzeczy

Obydwie sprowadzają sie do tego , że nic nie robisz :D

odp. 2

no to jeszcze są normalni faceci na świecie :good:

No co Wy pier**licie.

Są faceci co (podchodząc do tematu poważnie) wybierają inną odpowiedź??? :shocked:

NIemożliwe. Prędzej uwierzę w to, że Poziek jest nietryskający :D

:polew:

Adaś... widzisz tyle walenia skwarów o viagrze ..o Atomówkach też byśmy dali rade :D

Opublikowano

Obydwie sprowadzają sie do tego , że nic nie robisz

robi ...ale drugą rękę ma wolną :naughty:

To wiesz co i jak :naughty:

Si :decayed:

Podglądać, a oglądać to dwie różne rzeczy

Obydwie sprowadzają sie do tego , że nic nie robisz :D

odp. 2

no to jeszcze są normalni faceci na świecie :good:

No co Wy pier**licie.

Są faceci co (podchodząc do tematu poważnie) wybierają inną odpowiedź??? :shocked:

NIemożliwe. Prędzej uwierzę w to, że Poziek jest nietryskający :D

:polew:

Adaś... widzisz tyle walenia skwarów o viagrze ..o Atomówkach też byśmy dali rade :D

:good:

Opublikowano

No co Wy pier**licie.

Są faceci co (podchodząc do tematu poważnie) wybierają inną odpowiedź??? :shocked:

Taki wiekowy, z takim doświadczeniem, taki tryskający, a nie wie, że takie sytuacje się zdarzają :tongue4::wink4:

regularnie obserwowałem obrazek z 4 odpowiedzi...

Lukaszr też miał swoje obserwacje :gwizdanie

Zdecydowanie ... nie chciałem wierzyć własnym oczom i uszom, ale stwierdzam, że są tacy z odpowiedzi 4 :polew:

Obydwie sprowadzają sie do tego , że nic nie robisz :D

A kto mówi, że tylko trzeba oglądać ... najpierw oglądasz, a potem się dołączasz :polew::naughty:

Opublikowano

My też nie straciliśmy nic, że Ciebie nie było :tongue4::wink4::polew:

Nooo to nie bylo mile ;( ;)

Ale tak na poważnie to wiciu jest lepszy niż Rocco. Pół warszawy kibicuje jego ejakulacjom :decayed:

Opublikowano

A kto mówi, że tylko trzeba oglądać ... najpierw oglądasz, a potem się dołączasz

a nie mówiłem :decayed:

Opublikowano

Rocco

A był ostatnio w wawie...ale paszczury sobie wybrał...Wiciu ma zdecydowanie lepszy gust :naughty::decayed:

Opublikowano

A co? Jestem jedynym zdrowym, prawdziwym, tryskającym facetem w tym zacnym towarzystwie? :shocked:

Nie .. oczywiście pomijając tych co tryskają na ściany w toalecie lub w robocie pod biurko :polew:

robi ...ale drugą rękę ma wolną :naughty:

Czy mówisz o efekcie latającego łokcia ? :D

Opublikowano

A był ostatnio w wawie...ale paszczury sobie wybrał...Wiciu ma zdecydowanie lepszy gust :naughty::decayed:

Pewnie dlatego tez jest z nami a nie w mondeo club :D

Opublikowano

Ale natrzaskaliście tych stron przez godzinę :kox:

Ragga a co Ty chłopaku na lodzie zostałeś, że już nowej kobiety szukasz ?? Czy grunt sobie szukujesz już na zapas ? :polew:

Tylko weź pod uwagę, że geny ma te same co Poziowy więc możesz nie dać rady :polew::decayed::wink4:

Opublikowano

Nooo to nie bylo mile ;( ;)

Oj tam od razu niemiłe, ale przynajmniej jest - gorzej jakby nie było :wink4::naughty::tongue4:

Opublikowano

Oj tam od razu niemiłe, ale przynajmniej jest - gorzej jakby nie było :wink4::naughty::tongue4:

dokładnie, twoja psychika mogłaby tego nie przeżyć...zero odzewu po pół rocznej rozłące z wyboru :kox: bo przecież neta ci nie odcięli...ani paluszków do pisania :polew::tongue4:

Opublikowano

Tak zagdza sie. Winien jestem calej linii. Zarobiony bylem, ale... wlasnie dlatego zmieniam prace wiec bedzie lepiej :good:

"Money for nothing and chicks for free" :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.