Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zapraszamy na wspólny spot - musi nas być jak najwięcej, bo A3 Club zbiera się w mocnej grupie.

Jakby tak zbilansować dzisiejsze pomysły na Spocikach W. to ten jest zdecydowanie najlepszy :good:

Specjalnie dla Ciebie zaprosimy :naughty:

A ten jest zaraz po nim :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta ładna pani też będzie? :naughty:

Specjalnie dla Ciebie zaprosimy :naughty:

To przywieze aparat i lampy :decayed:

Opublikowano

Ta ładna pani też będzie? :naughty:

Specjalnie dla Ciebie zaprosimy :naughty:

To przywieze aparat i lampy :decayed:

Ty, przecież mój obiektyw też już powinien być :mysli:

To, może i ja się polansuję sprzętem :decayed:

Opublikowano

Ta ładna pani też będzie? :naughty:

Specjalnie dla Ciebie zaprosimy :naughty:

To przywieze aparat i lampy :decayed:

Ty, przecież mój obiektyw też już powinien być :mysli:

To, może i ja się polansuję sprzętem :decayed:

Wiciu, weź na pewno swojego Speedlite 580 z dyfuzorem. Mam pewien plan :)

Opublikowano

(...)

Wiciu, weź na pewno swojego Speedlite 580 z dyfuzorem. Mam pewien plan :)

Done. Jakbyśmy się w weekend widzieli - trzeba ten myk przećwiczyć :wink4:

Opublikowano

jeb***em gościowi z liścia :gwizdanie: i mniej więcej wyglądało to podobnie jak tu

http://pl.youtube.com/watch?v=ceIqNH0-x-Y

Aż mu ta głupia czapka spadła :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 22:36_________________________________________________

(...)

Wiciu, weź na pewno swojego Speedlite 580 z dyfuzorem. Mam pewien plan :)

Done. Jakbyśmy się w weekend widzieli - trzeba ten myk przećwiczyć :wink4:

Hmmmm... żeby przećwiczyć "myk" o którym myślę to musiałbym pół auta sprzętu zabrać :decayed:

Opublikowano

Karwa .. to ja tam nie bieskiego z garage nie wyciągam bo siarra :decayed: Tak w gronie A4 to jeszcze pół kiszki .. :polew:

Opublikowano

O KURRR, słyszeliście? :shocked: Wszędzie trąbią o tym, że terroryści zablokowali cieśninę Malakka, przez którą pociskają tankowce z ropą i w związku z tym ceny paliw w ciągu kilku dni mają wzrosnąć nawet trzykrotnie. Nie wiem jak wy, ale ja to jadę robić zapasy...

Ja dwa dni temu tankowalem więc zapas na miesac jest - 1.9 RulezzzZz :decayed:

Opublikowano

Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego to sprawa priorytetowa.

Tak, ale wszystko już wisi na włosku. Wystarczy, że jedna z głównych tras zostanie zablokowana i cały świat to odczuje.

Opublikowano

Tak, ale wszystko już wisi na włosku. Wystarczy, że jedna z głównych tras zostanie zablokowana i cały świat to odczuje.

wyśla jeden lotniskowiec i po zawodach

Opublikowano

dobry :hi:

ło karwa - szykuje się megaSpot .. w co ja sie ubiore :polew:

Opublikowano

:hi:

Trza do fryzjera iść , pachy ogolić :decayed::polew:

Opublikowano

:hi:

Trza do fryzjera iść , pachy ogolić :decayed::polew:

:polew: :polew: może jakis kolor na włosy rzucimy :naughty:

Opublikowano

:hi:

Trza do fryzjera iść , pachy ogolić :decayed::polew:

:polew: :polew: może jakis kolor na włosy rzucimy :naughty:

Sinokoperkowy róż i z tej okazji wyciągne z szafy okayjne dresy :decayed:

Czyżby juz wychodziła siwizna ? :tongue4::naughty:

Opublikowano

Sinokoperkowy róż i z tej okazji wyciągne z szafy okayjne dresy :decayed:

Czyżby juz wychodziła siwizna ?

a tak to chciałem zamaskować :decayed:

na koniec rozumiem wymieniamy się koszulkami :decayed:

Opublikowano

na koniec rozumiem wymieniamy się koszulkami :decayed

Jak użyczysz mi avanta to ja sie wymienie z jakąś klubowiczką z A3 :D[br]Dopisany: Październik 23, 2008, 07:38:35 am_________________________________________________Mógłby ktoś podrzucić nr. tel . do Przemka Kaśki ? :)

Opublikowano

na koniec rozumiem wymieniamy się koszulkami :decayed

Jak użyczysz mi avanta to ja sie wymienie z jakąś klubowiczką z A3 :D[br]Dopisany: Październik 23, 2008, 07:38:35 am_________________________________________________Mógłby ktoś podrzucić nr. tel . do Przemka Kaśki ? :)

Kaśka wie, że się umawiacie :naughty:

nie mam niestety

Opublikowano

Kaśka wie, że się umawiacie :naughty:

Jeszcze nie .. :decayed:

Kłeszczyn..

Wie ktoś gdzie regeneruja wytryski z końcowkami 216 ?

Jaro444 nie odpiduje na pw.

Opublikowano

Mógłby ktoś podrzucić nr. tel . do Przemka Kaśki ? :)

Mam ten numer, ale prościej będzie Ci zadzwonić do Kaśki i zapytać.. :decayed:

Opublikowano

Mógłby ktoś podrzucić nr. tel . do Przemka Kaśki ? :)

Mam ten numer, ale prościej będzie Ci zadzwonić do Kaśki i zapytać.. :decayed:

Trzeba mieć numer do Kaśki :gwizdanie:

Luz mam juz .. znaczy do Przemka nie do Kaśki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.