Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kasia, Ela i Agnieszka ?

:ok2:

Jest lekko zniewieściały i ciągle krzywdzi moją siorę, ale ona jest głupia po prostu dlatego przydałby się jej mocny wstrząs.

Mi tam tyle by wystarczyło, żeby go przefasonować..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tutaj coś o za małych sukniach ślubnych :polew: :polew: :polew:

http://img385.imageshack.us/my.php?image=4368dsc00451zh9.jpg

Nie złe ma te bańki :kox:

Opublikowano

lukaszr to może ja,.. ja walnę temu Twojemu niedoszłemu szwagrowi z liścia :kox::lol1:

Krzyniu ..ale żaeby zaraz go zabić :D

W najlepszym wypadku wstrząs mózgu gwarantowany .. :kox:

Opublikowano

hehe .. oddaj ją na Poźkoterapię :tongue4:

A tak na serio to nie czaje takich kolesi ... wogóla ludzi którzy ch..wie co chcą od życia ..i tak skaczą jak menda po jajach .

Poziek jest spalony, siora wie, że poziek ma Q. więc nie skusi się :naughty::polew:

Opublikowano

hehe .. oddaj ją na Poźkoterapię :tongue4:

A tak na serio to nie czaje takich kolesi ... wogóla ludzi którzy ch..wie co chcą od życia ..i tak skaczą jak menda po jajach .

Poziek jest spalony, siora wie, że poziek ma Q. więc nie skusi się :naughty::polew:

Dobra ..zajme sie Twoją siostrą ..ale dopiero jak rzuce okiem na Panią Farmaceutkę :naughty:

Opublikowano

Dobra ..zajme sie Twoją siostrą ..ale dopiero jak rzuce okiem na Panią Farmaceutkę :naughty

Stary nie wiem czy wiesz na co się porywasz...ona wrzuci ci jakiś siuwax do drinka, potem zrobi z ciebie dziwkę i porzuci jak psa... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

I nawet nie bedzie przyjemnych wspomnien... tylko bol w tylku :polew:

Opublikowano

Dobra ..zajme sie Twoją siostrą ..ale dopiero jak rzuce okiem na Panią Farmaceutkę :naughty

Stary nie wiem czy wiesz na co się porywasz...ona wrzuci ci jakiś siuwax do drinka, potem zrobi z ciebie dziwkę i porzuci jak psa... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew:

Poziek ... nie pije drinków :good: ..a jesli nawet podrzuci jakiegoś koksa to będzie tylko na plus..nie ma to jak cięcie na ostro :polew:

:kox: :kox: :kox:

: :drool:

Co myślicie o Tej ?

http://img75.imageshack.us/my.php?image=gallery66117643500x500wx6.jpg

:naughty:

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 03:20:51 pm_________________________________________________

I nawet nie bedzie przyjemnych wspomnien... tylko bol w tylku :polew:

Chcesz powiedzieć , że Pozia siostra ma ptaszka ? :sick3::no:

Widze , że masz jakieś traumatyczne przeżycia sexualne :polew:

Pewnie nie raz wracałeś do domu chodem iście kowbojskim :decayed:

Opublikowano

Ja myślę o tym tyle :

** DOBRA NIE WAŻNE CO TU BYŁO ** :polew: :polew:

Resztę sobie wydedukuj :good:

Opublikowano

Resztę sobie wydedukuj :good:

Twierdzisz ze moja była "koleżanka" ze zdjęcia w rzeczysistości wygląda jak rozdymane prosię ? :wink4:

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 03:31:12 pm_________________________________________________

Ty skubany...będzie liść od Lukasa... :kox:

Why ? :cool1:

Opublikowano

Twierdzisz ze moja była "koleżanka" ze zdjęcia w rzeczysistości wygląda jak rozdymane prosię ? :wink4

Nie wiem skąd te oszczerstwa :cool1:

Opublikowano

Kasia, Ela i Agnieszka ?

Kasia i Agnieszka :drool: :thumbup:

Normalnie to są kobitki no .. :naughty:

:shocked:

O karwa, miałem nie czytać tych Waszych pierdół, ale coś mnie tknęło i pobieżnie przewertowałem wątek - doszedłem do wniosku, że raguś ma zbyt dużą produkcję... w stosunku do zbytu...

:D

Chociaż nie ukrywam, że i na mnie ta pogoda działa w ten sposób... :naughty:

Opublikowano

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 03:31:12 pm_________________________________________________

Ty skubany...będzie liść od Lukasa... :kox:

Why ? :cool1:

bo to Lukas_owa :naughty:

Opublikowano

ale którego Lukasa bo A. Czukundura to całkiem inaczej wyglada :gwizdanie:

Opublikowano

bo to Lukas_owa :naughty:

Nie może być :naughty: ...ta ma na imię Monika :guma:

doszedłem do wniosku, że raguś ma zbyt dużą produkcję... w stosunku do zbytu...

Ostatnio to wogóle produkcji nie ma ....bo nie ma czasu :D:kox:

Chociaż nie ukrywam, że i na mnie ta pogoda działa w ten sposób... :naughty:

U Ciebie to pewnie zmęczenie " materiału " :polew::sarcastic:

Opublikowano

U Ciebie to pewnie zmęczenie " materiału " :polew::sarcastic:

No a ileż można, czasem trzeba odpocząć. Na szczęście "materiał" się regeneruje. :naughty:

Opublikowano

Ł wraca za 1-2 godzny- będzie miał tylko schabowego z surówką pewnie się ,,ucieszy"

Brynia ..nie ma to jak.. surówa po pracy :naughty::kox:

Na takie okazje to nalepiej sobie kupić jadalne farby do Ciała ..położyć sie na stole i obiad gotowy ..z deserem w jednym :decayed:

Opublikowano

Efekt- spalone na węgiel zimniaki i spalony garczek, smierdzi w całej chałupie.

czyli dzień jak co dzień, zero zmian :guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.