Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaj nazwę programu a nie od której siorki :polew: (nie od najstarszej) :wink4:

Masz na PW :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

- Czym się różni kobieta wygolona od niewygolonej?

- Wygolona jest jak lizak

- A ta niewygolona jak lizak... spod szafy

Specu to mnie zabiło !! :polew:

_________________________________________________

Wraca mąż do domu i od progu woła do żony:

- Rozbieraj się i do łóżka!

Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał...

Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się

ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i

pokazuje:

- Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

:decayed:

Opublikowano

- Czym się różni kobieta wygolona od niewygolonej?

- Wygolona jest jak lizak

- A ta niewygolona jak lizak... spod szafy

Dobre :evil2:

w końcu spociki warszawskie aka klub 69 zaczynają wyglądać jak męski kącik :naughty: :naughty: :naughty:

Yy... ja tylko powiem , że Krzyniek to do Utopii chodzi ..potańczyć z chłopakami ..i poflancować sie po klatach :polew:

[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 11:46:36 _________________________________________________

Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

:kox:

Opublikowano

Yy... ja tylko powiem , że Krzyniek to do Utopii chodzi ..potańczyć z chłopakami ..i poflancować sie po klatach

Krzyniusiu ?? Prawda li to ? :shocked::blink:

Opublikowano

Yy... ja tylko powiem , że Krzyniek to do Utopii chodzi ..potańczyć z chłopakami ..i poflancować sie po klatach

Krzyniusiu ?? Prawda li to ? :shocked::blink:

Ja to nie wiem jak to się dzieje, że Ragga to wie wszystko o wszystkich :mysli:

Opublikowano

Ragga, dzięki za te klucze :notworthy: :notworthy:

Nie wiem czym sobie zasłużyłem :blink:

Opublikowano

Yy... ja tylko powiem , że Krzyniek to do Utopii chodzi ..potańczyć z chłopakami ..i poflancować sie po klatach

Krzyniusiu ?? Prawda li to ? :shocked::blink:

Ja to nie wiem jak to się dzieje, że Ragga to wie wszystko o wszystkich :mysli:

O nieee... Nie o wszystkich :tongue4: ....ale takich delikwentów jak Krzyń, Nosfer czy Oszustek to ja znam :naughty::decayed:

Opublikowano

UWAGA! Tego jeszcze nie było!

Ciekawe kto z Was jest na tyle silny, żeby przynajmniej do końca dnia nic nie napisać w tym wątku..? Kto się odezwie przed końcem dnia ten ssie lizaka spod szafy... (nie koniecznie damskiego) no i w ramach bonusa przywozi krowę na spota. Teraz się okaże kto jest prawdziwym twardzielem, a kto nie.* :evil2:

Przepraszam wszystkich, ale ja mam pełno pracy i musiałem tak zrobić, żeby chociaż jeden dzień odpocząć... :D

_________________________________________________

*) Konkurs nie dotyczy Nosfera i raggamana - oni są niereformowalni.. Poza tym zobaczymy co są w stanie sami zwojować... :decayed:

Opublikowano

Ragga, dzięki za te klucze :notworthy: :notworthy:

Nie wiem czym sobie zasłużyłem :blink:

Kurna kolego ...mnie tam 8 zł nie zbawi ..a Tobie może zaoszczędzić nerwów :)

Oby sie przydały :good:[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 11:56:04 _________________________________________________

*) Konkurs nie dotyczy Nosfera i raggamana - oni są niereformowalni.. Poza tym zobaczymy co są w stanie sami zwojować... :decayed:

Luz..Panie .. mnie tam takie atrakcje nie zniechęcają ...tylko ja se wybieram Panne "brazylijke" :polew:

Flakon stoi w szafce juz pół roku i czeka na wypicie ..także mnie to tere fere .. :kox: :kox:

Opublikowano

- Czym się różni kobieta wygolona od niewygolonej?

- Wygolona jest jak lizak

- A ta niewygolona jak lizak... spod szafy

w końcu spociki warszawskie aka klub 69 zaczynają wyglądać jak męski kącik :naughty: :naughty: :naughty:

bez urazy dla Angeli, Kaśki czy Joasi Wicia :kox: :gwizdanie:

Ale zeby odrazu wlasną kolekcje ciuchów wypuszczać.... :gwizdanie:

http://www.69nyc.com/

Opublikowano

:baseball:

Yy... ja tylko powiem , że Krzyniek to do Utopii chodzi ..potańczyć z chłopakami ..i poflancować sie po klatach

Krzyniusiu ?? Prawda li to ? :shocked::blink:

ragga, wyluzowałem ostatnio z szyderą dla Ciebie, bo dobry chopaczyna jesteś i masz problemy z niebieskim no ale widzę że się sam prosisz :cool1: jednym słowem już jesteś zimny :baseball:
Opublikowano

:baseball:

Yy... ja tylko powiem , że Krzyniek to do Utopii chodzi ..potańczyć z chłopakami ..i poflancować sie po klatach

Krzyniusiu ?? Prawda li to ? :shocked::blink:

ragga, wyluzowałem ostatnio z szyderą dla Ciebie, bo dobry chopaczyna jesteś i masz problemy z niebieskim no ale widzę że się sam prosisz :cool1: jednym słowem już jesteś zimny :baseball:

Krzysiu ,..własnie Twoje wyzulowanie dało sie odczuć na wczorajszym spocie :good:

Ciśnij ile chcesz ..po mnie spływa jak po kaczej d*pie :tongue4:

Zresztą wiesz , że to takie żarciki :wink4:

Opublikowano

tak ale wcześniej Spanky mnie z kolejki wyprosił, teraz Ty mi opinie psujesz, to już na pewno pan Poziek się nie zgodzi żebym siwkiem kierował :confused4::polew:

Opublikowano

teraz Ty mi opinie psujesz,

Nigdy w życiu ...czasami mam ochotę strzelić Ci parola w czoło za pierdzielenie głupot .. ale wiesz , że Cie lubie :decayed:

Kto by mi spamował GG na weenedach filmikami o d*pach , motocyklach , wypadkach , śmiesznych zwierzętach , nienormalnych ludziach :good::tongue4:

Podkreśle , że te pierwsze sa najbardziej wartościowe ! :D

Opublikowano

Poziek się nie zgodzi żebym siwkiem kierował :confused4::polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

w końcu spociki warszawskie aka klub 69 zaczynają wyglądać jak męski kącik :naughty: :naughty: :naughty:

bez urazy dla Angeli, Kaśki czy Joasi Wicia :kox: :gwizdanie:

to juz wiecie dlaczego tu wogole nie pisze :decayed:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 12:56_________________________________________________

Widzisz Angie, znowu się rozminęliśmy :wstydliwy:

Ty, ja :naughty:

I mój kubeczek :decayed:

:polew: :polew:

za tydzien podjade na moment...to dam Ci kubeczek....... :) a i dla Pozia mam naklejki od Slawka :)

Opublikowano

w końcu spociki warszawskie aka klub 69 zaczynają wyglądać jak męski kącik :naughty: :naughty: :naughty:

bez urazy dla Angeli, Kaśki czy Joasi Wicia :kox: :gwizdanie:

to juz wiecie dlaczego tu wogole nie pisze :decayed:

Ostatnio się ogromnie rozbrykali i nic innego tylko laski, sex i auta w głowach :)

Opublikowano

Umówiłem sie w Piastowie na Reymonta na wymianę turbiny ..cene powiedzieli dobrą bo 150 zł ..

Macie jakieś ciekawe doświadczenia z nimi ? :)

Na przasnyskiej 400 zł :shocked: Za taką kase to ja bym tą turbine zębami wytargał :no:

Opublikowano

Pewien gość strasznie chciał zostać hippisem. Napisał więc list do

Stowarzyszenia Hippisów. Napisał tak:

- Nazywam się Jan Nowak, chcę zostać hippisem. Walę wódę rano i wieczorem,

żarłem już wszystkie możliwe prochy, nie myję się od dwóch lat, biegam w

zimę na bosaka i mam włosy tak długie, że wycieram sobie nimi d*pę...

Po tygodniu przychodzi odpowiedź:

- Odrzucony. Prawdziwy hippis NIGDY nie wyciera d*py...

Opublikowano

Ostatnio się ogromnie rozbrykali i nic innego tylko laski, sex i auta w głowach

Wkońcu jestesmy młodzi i piękni :wink4::decayed:

[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 01:01:55 _________________________________________________Rozmawia młoda parka tuż po burzliwym seksie:

- Kochanie, weźniemy ślub?

- Nie. Zdzwonimy się.

:kox:

[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 01:09:08 _________________________________________________Rozmawiają dwie blondynki:

- Wiesz, kupiłam sobie skunksa.

- I co?

- za***iście robi minetkę.

- No tak, ale co ze smrodem?

- Dwa dni rzygał, ale później się przyzwyczaił.

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.