Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja proponuje piersze grillowanie :) a w zimie jest za zimno dla mnie i wole wiosenke :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
P.S.k**ew rzesz trzeba bylo to zrobic zaraz po kupnie. Ponoc od jakiegos miesiaca ta funkcja jest zastrzerzona. Ciekawe dlaczego?

Anyway, auto wyglada na przebieg 130kkm. Fotele niezuzyte, kiera(skora) prawie jak nowa, podwozie idealne. Widzialem tam pare autek z przebiegiem 150kkm i na prawde ygladaly duzo gorzej

oj....moje przy autentyczych 215 wyglada jak nowka, te co widziales ze 150k km pewnie mialy 350 ;) rzuc vin na PW, jak bede w kr to postaram sie podjechac do ASO

ja dostalem info ze nasze Dziewczynki pojechaly do Krakowa

ja mam nadzieje ze dziewczynki zostana na browarka, a nie beda uciekac prosto do wwa :D :564:

Ja może jutro polece na hamownie do kraka
A nie lepiej sie zapisac na 13.01 do Chojnackiego? Bedzie zdarma i czas sie zaoszczedzi

moze i lepiej, ale tam nie ma hamowni 4x4 :(

Opublikowano
a ja proponuje piersze grillowanie a w zimie jest za zimno dla mnie i wole wiosenke

czyli cos kolo kwietnia hmm :564:

Opublikowano
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2032351 nasi Krakowscy balangowicze mieli mi obejrzeć, czy sie nadaje do polatania, ale sie coś nie odzywaja to pewnie popili i śpią po rowach. :D
Opublikowano

A byla u nas ladna S4 na dolnym slasku ( tylko nie kombi ) 1999 za 37 to nie bylo chetnych :D Poszla juz niestety - kolega z francji przywiozl :P

Opublikowano

a w góle pojechała nasza kaleka? ;)

Opublikowano

ujek a dasz sie przejechac :diabel:

ale sie coś nie odzywaja to pewnie popili i śpią po rowach.

oby auto bylo całe i nie pili w nim bo nasz adas to ma kiszki krotkie :053: pasowało by go wyslac na dosztukowanie :D

Opublikowano
A byla u nas ladna S4 na dolnym slasku ( tylko nie kombi ) 1999 za 37 to nie bylo chetnych :D Poszla juz niestety - kolega z francji przywiozl :P
Nawet mnie nie drażnij!! Mam już jedną i nawet koleś chce się zamienić, ale troche przy dużo sobie zyczy na dopłate. http://moto.allegro.pl/item152622498_audi_s4_316_km_stan_idealny.html i troche tez daleko zeby sie przekonac ze np. to paść. :/
Opublikowano
a w góle pojechała nasza kaleka?

tak pojechali o 16:30 byli juz w Vtechu bo robilem za gpsa :one:

Opublikowano

ale korci mnie jak cholera. Juz dzis mialem zaklepany dzien wolny zeby jechac i sie zamieniac, ale dalem d*py i pisze z Wami dzięciołami :P zamiast latać 316 konnym potworem!! Wczoraj kolega przewiózł mnie S4 320 kucy i o k... jak to zap.... 4.7 do sety!!

Opublikowano
wojtas-audi napisał/a:

A byla u nas ladna S4 na dolnym slasku ( tylko nie kombi ) 1999 za 37 to nie bylo chetnych :D Poszla juz niestety - kolega z francji przywiozl :P

Nawet mnie nie drażnij!! Mam już jedną i nawet koleś chce się zamienić, ale troche przy dużo sobie rzyczy na dopłate. http://moto.allegro.pl/it...an_idealny.html i troche tez daleko zeby sie przekonac ze np. to paść. :/

Wiem tylko tyle ze jest ona bardzo dlugo juz w necie, bo sciagalem sobie z niej fotki z lampami .... patrze z kiedy wlasnie i jest - 8 wrzesnia :053: Jednak cos musi byc nie tak z nia ... :027:

Opublikowano
wojtas-audi napisał/a:

A byla u nas ladna S4 na dolnym slasku ( tylko nie kombi ) 1999 za 37 to nie bylo chetnych :D Poszla juz niestety - kolega z francji przywiozl :P

Nawet mnie nie drażnij!! Mam już jedną i nawet koleś chce się zamienić, ale troche przy dużo sobie rzyczy na dopłate. http://moto.allegro.pl/it...an_idealny.html i troche tez daleko zeby sie przekonac ze np. to paść. :/

Wiem tylko tyle ze jest ona bardzo dlugo juz w necie, bo sciagalem sobie z niej fotki z lampami .... patrze z kiedy wlasnie i jest - 8 wrzesnia :053: Jednak cos musi byc nie tak z nia ... :027:

Napewno ma walnietą pompe ABS-u ale koleś z ASO powiedział mi, że w S4 to sie zdarzalo.
Opublikowano
Napewno ma walnietą pompe ABS-u ale koleś z ASO powiedział mi, że w S4 to sie zdarzalo.

A skad 316 KM ?? ;)

Opublikowano
Napewno ma walnietą pompe ABS-u ale koleś z ASO powiedział mi, że w S4 to sie zdarzalo.

A skad 316 KM ?? ;)

Sam soft tyle daje, to nie TDI ;)

[ Dodano: 05-01-2007, 23:26 ]

Widze ze kolega z Wrocka. Mam tam fumfla niejaki Józef Kucharczyński wel QHR, znasz go może?

Opublikowano
Sam soft tyle daje, to nie TDI ;)

[ Dodano: 05-01-2007, 23:26 ]

Widze ze kolega z Wrocka. Mam tam fumfla niejaki Józef Kucharczyński wel QHR, znasz go może?

Nie nie znam, ja mieszkam 15 km od centrum ... :P A sam teraz bede kupowal ale prawdopodobnie B6 1,9 TDI - w tygodniu mam nadzieje ze sie uda i pojade do Francowni ... :one:

Opublikowano
Sam soft tyle daje, to nie TDI ;)

[ Dodano: 05-01-2007, 23:26 ]

Widze ze kolega z Wrocka. Mam tam fumfla niejaki Józef Kucharczyński wel QHR, znasz go może?

Nie nie znam, ja mieszkam 15 km od centrum ... :P A sam teraz bede kupowal ale prawdopodobnie B6 1,9 TDI - w tygodniu mam nadzieje ze sie uda i pojade do Francowni ... :one:

Powodzonka w poszukiwaniach. Jak byś szukał 2.5TDI to znam jednego kolesia Norbi mu czy jak tam, ma zaaaajebistą A4 na zbyciu :diabel:

[ Dodano: 05-01-2007, 23:31 ]

Zeby nie byc gołosłownym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=154692728

[ Dodano: 05-01-2007, 23:34 ]

Sam soft tyle daje, to nie TDI ;)

[ Dodano: 05-01-2007, 23:26 ]

Widze ze kolega z Wrocka. Mam tam fumfla niejaki Józef Kucharczyński wel QHR, znasz go może?

Nie nie znam, ja mieszkam 15 km od centrum ... :P A sam teraz bede kupowal ale prawdopodobnie B6 1,9 TDI - w tygodniu mam nadzieje ze sie uda i pojade do Francowni ... :one:

Nie wierze ,że nie znasz tego patafiana, nawet lumpy na dworcu go poznają :diabel: http://www.kuchar.net/
Opublikowano
Nie wierze ,że nie znasz tego patafiana, nawet lumpy na dworcu go poznają :diabel: http://www.kuchar.net/

he he he tego .... no to fakt kazdy zna :one:

Opublikowano

nasze dziewczynki już wróciły od Smoka Wawelskiego :?:

wujku poziek ile kuniów teraz masz :?:

Opublikowano

dopiero zasiadłem do kompa. Walka z moją maniurą trwa czyli nadal nie jest do końca dobrze. Zakładam nowy przepływomierz i twardszą sprężyne do DV. Ponoć mam dziure w dolocie, która ujawnia się przy dużym przepływie powyżej 5000rpm. Będzie FMIC będzie szczelnie :diabel2:

Soft jest bezpieczny, na bogato, AFR prawidłowy. Moc i moment to samo co podpisie.

Narazie to padaka Kuniaka będzie obstrana przez moje dwie odblaskowe rurki wydechowe :):P

Z ciekawostek powiem wam, że soft VTG żądał od mojej k03 ponad 2 bary ciśnienia :) Dziki nie ma co :)

ADASIOO DZIęKI ZA POMOC !!

Opublikowano

poziek, fmic rulezzz i zapraszam tym razem na dobra impre w krk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.