Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kAaarwa Raguś :decayed: Ty jednak złoty chłopak Jesteś ... powiedziałbym nawet ... mordo Ty moja :good::decayed:

Wiedziałem , ze odezwie sie ten co obrączki nie nosi :decayed::D

O mnie zapomniał :beksa: :beksa:

A ja mu oponki organizuję :gwizdanie:

:tongue4:

Kurna Suli ..jesteś młody , piękny i masz Avanta Quattro ..cza Ci czego jeszcze ? :polew:

Trafiłem ...3-jkę :gwizdanie: Jakby nie było moja pierwsza wygrana :good:

I przy okazji baba doj**ała mi 2 x taki czynsz za mieszkanie :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: Listopad 07, 2008, 07:21:32 _________________________________________________6 trafiło 5 osób :gwizdanie:

Mi sie zwróci za kupony :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I przy okazji baba doj**ała mi 2 x taki czynsz za mieszkanie :wallbash

moja znajoma chce wynająć takie ok.40m2 2 pokoje

Opublikowano

I przy okazji baba doj**ała mi 2 x taki czynsz za mieszkanie :wallbash

moja znajoma chce wynająć takie ok.40m2 2 pokoje

Ile ? i Gdzie ?

Nie wiem też czy bede szukał ..mieszkania ..czy samego pokoju gdzieś na Tarcho :gwizdanie: ;(

Opublikowano

Moskal - dzieki za wyprowadzenie z wa-wy :good: mi by to trocho zajelo :gwizdanie: pozdrawiam wszystkich klubowiczow spotkanych na spocie :hi:

Opublikowano

ragga szkoda że nie trafiłeś ;(

tak na marginesie to gratuluje pierwszej Trójki, ja trójkę to trafiam zawsze jak zagram :decayed:

Opublikowano

ragga szkoda że nie trafiłeś ;(

tak na marginesie to gratuluje pierwszej Trójki, ja trójkę to trafiam zawsze jak zagram :decayed:

ja jeszcze nigdy ..nie mam szczęścia do gier losowych :thumbdown:

Może następnym razem :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

Moskal - dzieki za wyprowadzenie z wa-wy :good: mi by to trocho zajelo :gwizdanie: pozdrawiam wszystkich klubowiczow spotkanych na spocie :hi:

Ooo, kolega ze Starachowic dojechał na spota.. Zapraszam też na SPOTY RADOMSKIE. :th:

Może w końcu się coś zorgazmizmuje w Radumiu. :decayed:

Opublikowano

karwa ZERO trafień ...na 5 zakładów tylko 2 cyfry się zgadzały ....oooj chyba Totek nie dla mnie :hi:

tym samym marzenie o RS6 odjechało niczym RS6 na ćwiartkę ;( ;(

Opublikowano

karwa ZERO trafień ...na 5 zakładów tylko 2 cyfry się zgadzały ....oooj chyba Totek nie dla mnie :hi:

tym samym marzenie o RS6 odjechało niczym RS6 na ćwiartkę ;( ;(

spokojnie będzie następne losowanie, może wtedy los się do nas uśmiechnie :wink4:

Opublikowano

adaho, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przesiadka z traktora do RSa to byłby za duży szok dla Ciebie... To trzeba powoli. :decayed:

Opublikowano

adaho, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przesiadka z traktora do RSa to byłby za duży szok dla Ciebie... To trzeba powoli. :decayed:

racja - jak nic zacząłbym się w nocy moczyć :decayed:

Opublikowano

Już wiadomo czemu nikt nie trafił szóstki. To adaho-satan wszystkie przygarnął (patrz ilość wiadomości).

Opublikowano

Już wiadomo czemu nikt nie trafił szóstki. To adaho-satan wszystkie przygarnął (patrz ilość wiadomości).

Chyba trafił? :mysli:http://wiadomosci.onet.pl/1858670,11,item.html

Opublikowano

Ja na 200 losowań miałem 4 trójki. Więc nie mówcie tu o pechu :angry:

Opublikowano

Ja na 200 losowań miałem 4 trójki. Więc nie mówcie tu o pechu :angry:

A jaki jest ogólny rozrachunek?? :naughty:

Opublikowano

ze 2 tysie utopiłem już od jakiegoś miesiąca :angry:

Opublikowano

Ktoś zapukał do burdelu. Burdel-mama otworzyła drzwi i zobaczyła schludnego, dobrze ubranego mężczyznę w średnim wieku.

- W czym mogę pomóc? - spytała.

- Chcę się widzieć z Natalką - odparł gość.

- Proszę pana, Natalka jest jedną z najdroższych panienek. Może jakaś inna...

- Nie! Muszę zobaczyć Natalkę! - zażądał gość.

Natalka podeszła do niego i powiadomiła, że bierze 1000 dolarów za wizytę. Mężczyzna bez wahania sięgnał do kieszeni i podał jej dziesięć studolarowych banknotów. Oboje poszli do pokoju na górę, na godzinkę...

Następnej nocy przyszedł znowu i znów zażądał Natalki. Natalka wyjaśniła mu, że bardzo rzadko zdarza się tutaj, żeby ktoś wracał drugą noc z rzędu i że nie może dać mu zniżki. Stawka pozostała ta sama: 1000 dolarów. Mężczyzna znowu wręczył jej gotówkę i znowu poszli na pięterko...

Kiedy przyszedł następnej nocy, nikt nie mógł w to uwierzyć. Ponownie wręczył Natalce tysiąc dolarów gotówką i znowu poszli na pięterko... Kiedy minęła godzina, Natalka spytała go:

- Skąd jesteś? Nikt wcześniej nie żądał moich usług trzy noce z rzędu...

- Z Filadelfii - odpowiedział mężczyzna.

- Naprawdę!? Mam tam rodzinę - odrzekła.

- Tak, wiem - odparł mężczyzna - Twój ojciec umarł, a ja jestem adwokatem twojej siostry. Prosiła mnie, żebym Ci przekazał twoje 3000 dolarów spadku.....

MORAŁ Z TEJ HISTORYJKI

Trzy rzeczy są w życiu pewne:

1. Śmierć

2. Podatki

3. I to że adwokat Cię wydyma....

Opublikowano

ze 2 tysie utopiłem już od jakiegoś miesiąca :angry:

Ile utopiłeś i ile wygrałeś i czy to w ogólę ma sens...? :cool1:

Opublikowano

Szczęściu trza dopomóc :>

Opublikowano

tomaszust za co otrzymałeś wyróżnienie w postaci kropka :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.