Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam zawsze jak gdzies jade szukam strzeżonego :P albo cywilizowanego miejsca do zaparkowania jak nie ma to bede jezdzil w koło aż znajde :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no trzeba stawać gdzie popadnie jak nie ma gdzie :)

polak to głupie stworzenie i nic na to nie poradzisz :P

No ..jak komuś szkoda 3 zł na parking ..to niech zawiesi kluczyki na gwoździu ..i skitra sie głęboko pod pierzyne :tongue4:

Ale tam naprawde nie ma gdzie stanąć. Zaje..bane od 7:00. Tylko własna pomysłowość pozwala na "parkowanie"

Opublikowano

no trzeba stawać gdzie popadnie jak nie ma gdzie :)

polak to głupie stworzenie i nic na to nie poradzisz :P

No ..jak komuś szkoda 3 zł na parking ..to niech zawiesi kluczyki na gwoździu ..i skitra sie głęboko pod pierzyne :tongue4:

Ale tam naprawde nie ma gdzie stanąć. Zaje..bane od 7:00. Tylko własna pomysłowość pozwala na "parkowanie"

Własna pomysłowość albo doświadzenie Przedstawiciela Handlowego.

Sam nigdy nie byłem PH ale jezdzilem troche z kumplem i naumiał mnie conieco ;)

Opublikowano

ja tam zawsze jak gdzies jade szukam strzeżonego :P albo cywilizowanego miejsca do zaparkowania jak nie ma to bede jezdzil w koło aż znajde :P

Racja .. staniesz nie tam gdzie trzeba ..lub nie pod tym kątem co trzeba ..to jakiś ch*j ..przejedzie Ci bok gwoździem :evil:

Ja wynajmując owy pokoik w sobotę.. miałem dużo miejsca do zaparkowania ..i to naprzeciwko okna .. se myśle..d*pa.. :decayed: wolałem odprowadzić parę metrów dalej na strzeżony ..dać cieciowi 20 zł ..i nie martwić sie .. spać spokojnie :naughty:[br]Dopisany: Listopad 17, 2008, 03:01:35 _________________________________________________dupa...d*pa ..d*pa d*pa d*pa ..d*pa.. :decayed:

Ale to gejowe jest :tongue4:

Opublikowano

no AL lubi pupy :P nie ważne czy męskie czy damskie :P

w KRC był chłopięcym PLAYBOYem ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

podrywał każdego nie ważne czy ktos tego chciał czy nie :P

Opublikowano

no AL lubi pupy :P nie ważne czy męskie czy damskie :P

w KRC był chłopięcym PLAYBOYem ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

podrywał każdego nie ważne czy ktos tego chciał czy nie :P

Co to karwa jest KRC ? :D

Opublikowano
  • Autor

niezłe żniwo 12 telefonów w sprawie mieszkania, a jadę oglądać tylko jedno :confused4:

w sumie lepsze to niż nic...

Opublikowano

no AL lubi pupy :P nie ważne czy męskie czy damskie :P

w KRC był chłopięcym PLAYBOYem ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

podrywał każdego nie ważne czy ktos tego chciał czy nie :P

Co to karwa jest KRC ? :D

KLUB

RENAULT

CLIO :) [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 15:22_________________________________________________moze ktos stracił kołpaki :P

http://www.tvn24.pl/0,1573416,0,1,hurtowo-kradli-kolpaki,wiadomosc.html

Opublikowano

no AL lubi pupy :P nie ważne czy męskie czy damskie :P

w KRC był chłopięcym PLAYBOYem ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

podrywał każdego nie ważne czy ktos tego chciał czy nie :P

Co ty mi tu karwa fa za siare robisz :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 15:51_________________________________________________

KLUB

RENAULT

CLIO :)

Taki miałem ;)

crashweb7.jpg

Boberek ciagnal w nim rure :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj nie zapomnie tego uparta rura była ale dałem rade :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 16:01_________________________________________________ja miałem taki sam tylko ze w całości :P

Opublikowano

Co to karwa jest KRC ?

Kuracja Relaksacyjna Cyckami

Opublikowano

Ech... fajnie by bylo gdyby :)

Mowisz...z cyckami nie masz nic wspólnego :polew:

Co to karwa jest KRC ?

Kuracja Relaksacyjna Cyckami

Sąsiad..Ty to dopiero wyposzczony jesteś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sąsiad..Ty to dopiero wyposzczony jesteś :polew: :polew: :polew:

i weź tu bądź uczynny ... jak bym tłumaczył obsługę pieca nie znaczy, że odrazu muszę być zdunem :decayed:

sąsiad to o której jutro wylot ?

Opublikowano
  • Autor

będą teraz korki na Tarcho???

Opublikowano

będą teraz korki na Tarcho???

Największe :)

Opublikowano

jak bym tłumaczył obsługę pieca nie znaczy, że odrazu muszę być zdunem :decayed:

Nie pitol...przeczyścił by jaki młody, jędrny kominek :polew:

:decayed:

sąsiad to o której jutro wylot ?

Ja pracuje do 21:00 ..ale ch*j może zamknę ten burdel tak 20:45 ..i pocisne na przystanek z docelowym pod Arkadie :disgust:

..ale to i tak d*pa zbita bo bede tak z 21:30/40 ...to wasze pośladki będa juz zdala od Arkadii ..wiec chyba zobaczymy sie dopiero po 15 Grudnia :kwasny:

Opublikowano

Ja pracuje do 21:00 ..ale ch*j może zamknę ten burdel tak 20:45 ..i pocisne na przystanek z docelowym pod Arkadie :disgust:

..ale to i tak pupa zbita bo bede tak z 21:30/40 ...to wasze pośladki będa juz zdala od Arkadii ..wiec chyba zobaczymy sie dopiero po 15 Grudnia :kwasny:

Ty się Ragga nie wykręcaj jutro na Dominikę zrzuta ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.