Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga ..Norbi ..czyta :decayed: Ciekawe na której stronie jest :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj na Gdańskim w stronę Arkadii, kiele 14 suszyli super suszarą z super celownikiem...

widziałem to chol......wo na siekierkowskiej :kwasny:
Opublikowano

nie ma to jak dwa etaty ;)

Opublikowano

wiesz właśnie wziąłem drugą robotę na Tarchominie i miałem właśnie prace 24h, myślałem że zwariuję :wallbash: :wallbash:

Nie ma lekko ...wiem to z autopsji :kwasny:

A jak było lekko ..to tak lekko , że sie skończyło :angry:

Opublikowano

Uwaga ..Norbi ..czyta :decayed: Ciekawe na której stronie jest :D

Odwalisz się :decayed:

właśnie olałem jak zobaczyłem ile najebaliście, wściekliście się do chu chu czy co.

Raga spamerze relacjonuj co tam wartościowego dziś z Ciebie wyciekło w ciągu dnia :lol1:

Opublikowano

To że Raggaman ma krótki łańcuch :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

właśnie olałem jak zobaczyłem ile najebaliście, wściekliście się do chu chu czy co.

..wieeeedziałem :D .. do tego trza siadać z czema browarami :decayed:

A nie tam Sage w plastiku :tongue4:

Raga spamerze relacjonuj co tam wartościowego dziś z Ciebie wyciekło w ciągu dnia :lol1:

Dziś średnio...nie moge doprosić sie Wita o alibi na sobotę .. troszkę o d*pach ..rutyna :polew: :polew: :polew:

Karwa ..jeszcze godzina i wypad z pracy :disgust: ..no dobra.. 45 minut :kox:[br]Dopisany: Listopad 17, 2008, 08:01:50 _________________________________________________

To że Raggaman ma krótki łańcuch :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja swój łańcuch przegrysłem juz dawno .. :decayed:

Teraz kolej na Was :tongue4:

Temat zakończył sie na tym , że Boberek stwierdził , że z łańcuchem mu do twarzy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no sOMsiad widzę Cię w tym :decayed:

d634_27.JPG

zobaczcie jaki felung

d62b_27.JPG

Opublikowano

A czy ktoś wie gdzie można takiego wynająć? Pilnie poszukuje.

Opublikowano

Koksior kurna :naughty::kox: :kox:

Tylko ja sie bym nie tykał wolnossaka ..i felunek jakiś taki gejowy :decayed:

Nie ma to jak RS6 ...błękit lub czarne :embarrassed: :drool:

..d*py by szczały po nogach ..z buta trza by było wypychać z siedzenia :polew:

Czekałtujta :decayed::blink:

http://www.rs246.com/index.php?name=PNphpBB2&file=printview&t=69903&start=30

[br]Dopisany: Listopad 17, 2008, 08:20:20 _________________________________________________

A czy ktoś wie gdzie można takiego wynająć? Pilnie poszukuje.

Kobiety nowej szukasz ? :decayed::naughty:

Opublikowano

Kobiety nowej szukasz ? :decayed::naughty:

to nie możliwe, ragga Ty wiesz jaki on ma króciutki łańcuch :naughty: nawet sobie nie wyobrażasz ma tylko dwa ogniwa :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Kobiety nowej szukasz ? :decayed::naughty:

to nie możliwe, ragga Ty wiesz jaki on ma króciutki łańcuch :naughty: nawet sobie nie wyobrażasz ma tylko dwa ogniwa :gwizdanie: :polew:

Dwa ogniwa ...i buda ? :laghing2:

Opublikowano

Kobiety nowej szukasz ? :decayed::naughty:

to nie możliwe, ragga Ty wiesz jaki on ma króciutki łańcuch :naughty: nawet sobie nie wyobrażasz ma tylko dwa ogniwa :gwizdanie: :polew:

Dwa ogniwa ...i buda ? :laghing2:

:polew: :polew:
Opublikowano

NO KURDE JESLI TO BYŁO NAPRAWDE :P TO Masakra

Opublikowano

Boberek dzieki wielkie za pomoc w sobote. :hi:pzdr

Opublikowano

NO KURDE JESLI TO BYŁO NAPRAWDE :P TO Masakra

było :tongue4: było :tongue4: wklejałem kilkanaście stron temu :decayed:

Opublikowano

Kto ma ochotę pokatować w wolfensteina?

Opublikowano

NO KURDE JESLI TO BYŁO NAPRAWDE :P TO Masakra

było :tongue4: było :tongue4: wklejałem kilkanaście stron temu :decayed:

Stare,a w dodatku ściema
Opublikowano

...nie moge doprosić sie Wita o alibi na sobotę .. troszkę o d*pach ..rutyna :polew: :polew: :polew:

Co "nie moge"? Co "nie moge"?

Dawaj na PW namiary (nazwisko i adres) cobym zdążył wysłać (w czw o świcie robię spacerek do Szczecina) i tara rara gra gitara.

A! Wspominałem coś o warunku? Pisemko chciałbym do ręki spowrotem dostać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.