Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poż luz jak mnie zrobi to sie będe cieszył że ma w końcu satysfakcje z bryczki :)

Chce też podkreślić że na etce nic ale to nic nie zarabiam ....... naprawde :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chce też podkreślić że na etce nic ale to nic nie zarabiam ....... naprawde

ONO wydaj OSWIADCZENIE :!: :!: :!: :509:

Opublikowano
Poż luz jak mnie zrobi to sie będe cieszył że ma w końcu satysfakcje z bryczki :)

Chce też podkreślić że na etce nic ale to nic nie zarabiam ....... naprawde :D

Nie oszukuj...coś mi tu śmierdzi :D

Opublikowano

a wlasnie trzeba oglosic zbiorke kasy na paliwko do nowej Furki Norbiego niech se chlopak pojezdzi z tydzien i sie nacieszy :053:Ale Ty kochany chłopak jesteś, rormalnie masz ode mnie całusa w potylice i obyś żył długo i dostatnie. Oniak senkju za przewózkie i za etkie, zapierd... Ci furka rewelacyjnie i kultura pracy powaliła mnie po raz n-ty.

Opublikowano

a widzieliscie ze zmienily nam sie barwy tematu :diabel:

Opublikowano
całusa w potylice
zmienily nam sie barwy tematu

... że niby jak, dlaczego, bo jakiś nerwowy się zrobiłem.

homofob czy jak :galy:

Opublikowano

teraz mamy takie barwy podchodzace pod Róż :diabel:

Opublikowano
teraz mamy takie barwy podchodzace pod Róż :diabel:

hehe no kolor jest KOKS :D

Opublikowano

dobrze ze wiosna juz tuz tuz to bedzie mozna zalozyc polo firmowe :one: na spociki

a na powaznie panowie kto by sie pisal na Gokarty np w przyszly wtoreczek :?:

Opublikowano

A gdzie Tomboy zaginal ? :one:

Opublikowano

Podobno na forum BMW załatwia polary :D hłe hłe hłe hłe

Opublikowano

:053: :053: :053:

obraził sie na NAS na gg nic nie pisze na Skypie tez cisza :diabelek:

Opublikowano

Zarobiony chłopak na maxa , wiesz ile jest takich stron ,ile marek samochodów i modeli , jakie możliwości . To jest prawdziwe myślenie przedsiębiorcy znaleźć dziure w rynku i ją zapchać ,tylko nie fiutem nie fiutem :P

Opublikowano
wzorowy klubowicz az z Londynu przyjechal i to juz 3 raz na spota
no musialem bo w UK mamy paru klubowiczow ale jakos spota nie dalo rady zorganizowac w zeszlym roku. za tydzien tez wpadne bo dopiero w srode wracam do "domu".
Opublikowano
za tydzien tez wpadne bo dopiero w srode wracam do "domu".

i to jest dobra wiadomosc hhacek Zapraszam na spota :564:

Opublikowano
Zapraszam na spota

mam nadzieję, że będziemy testowali S4 :P

Zarobiony chłopak na maxa , wiesz ile jest takich stron ,ile marek samochodów i modeli , jakie możliwości . To jest prawdziwe myślenie przedsiębiorcy znaleźć dziure w rynku i ją zapchać ,tylko nie fiutem nie fiutem

:D:D:D:D:D:D:D

:564:

Opublikowano

:diabelek: :diabelek: :diabelek: :053:

Opublikowano

Panowie mam tajne info co do ubranek YES YES YES ale uwierze jak zobacze :one:

mam nadzieję, że będziemy testowali S4

ja to wole nie wsiadac bo zaraz sobie bede takiego szukal :diabelek:

Opublikowano

Jesteście jak wujek Stasiek - mistrz ciętej riposty. :diabel2:

Jeśli to prawda, że jak o kimś się gada, to mu na języku chrosta wyskakuje, to ... :diabelek: :diabelek: :diabelek:

Wczoraj cały dzień Helmut stał otwarty :537: na parkingu strzeżonym, na którym skroili mi wycieraczki. Na szczęście nic się nie stało. :580:

[ Dodano: 11-01-2007, 10:28 ]

Temat kartów umarł?

Bo ja raczej bym się pisał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.