Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde ze ja wcześniej nie przeczytałem to wogule bym dododmu nie jechał :(

a na ktra sie tam umówlisiscie i gdzie to dokąłdnie jest ?? i czy jest tam gdzie fure zostawić to moze sie jeszcze k**wa raz do wqarszawy przejade :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde ze ja wcześniej nie przeczytałem to wogule bym dododmu nie jechał :(

a na ktra sie tam umówlisiscie i gdzie to dokąłdnie jest ?? i czy jest tam gdzie fure zostawić to moze sie jeszcze kurfa raz do wqarszawy przejade :P

Piotruś ..Arkadia - Bierhalle :decayed:

Wbijaj.. :naughty: Bierz Dotę pod pachę :cool1::kox:

Ja będe po 21 .. Założe swoje buty ....:lol1:

Opublikowano

kurde ze ja wcześniej nie przeczytałem to wogule bym dododmu nie jechał :(

a na ktra sie tam umówlisiscie i gdzie to dokąłdnie jest ?? i czy jest tam gdzie fure zostawić to moze sie jeszcze kurfa raz do wqarszawy przejade :P

Najebanyś ?? :>
Opublikowano

kurde ze ja wcześniej nie przeczytałem to wogule bym dododmu nie jechał :(

a na ktra sie tam umówlisiscie i gdzie to dokąłdnie jest ?? i czy jest tam gdzie fure zostawić to moze sie jeszcze kurfa raz do wqarszawy przejade :P

Piotruś ..Arkadia - Bierhalle :decayed:

Wbijaj.. :naughty: Bierz Dotę pod pachę :cool1::kox:

Ja będe po 21 .. Założe swoje buty ....:lol1:

D poszła z koleżankami :P znaczy do koleżanki chyba :)

więc jak cos to przyjade sam ;P

kurde ze ja wcześniej nie przeczytałem to wogule bym dododmu nie jechał :(

a na ktra sie tam umówlisiscie i gdzie to dokąłdnie jest ?? i czy jest tam gdzie fure zostawić to moze sie jeszcze kurfa raz do wqarszawy przejade :P

Najebanyś ?? :>

nie za szybko pisałem ;P

Opublikowano

A czy mr. NORBI wpada dziś do Bierhalle?

Opublikowano

dobra jade panowie :P

Opublikowano
Fajna pupa ...fajne oczy ..cyc też niczego sobie .. buzia fajna embarrassed

Brał by decayed kox

w aucie w żółtym sektorze... :naughty:

a na marginesie, brakuje podstawowej emotikonki.... "sexincar"

Opublikowano

A czy mr. NORBI wpada dziś do Bierhalle?

Niestety, nie zgraliśmy się , ja dziś napieram hir :arrow2:http://www.clubfairplay.pl/news/54[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 18:57_________________________________________________ale luzik, też się najebie :decayed: tyle że nie z ogrami ;(
Opublikowano

A czy mr. NORBI wpada dziś do Bierhalle?

Niestety, nie zgraliśmy się , ja dziś napieram hir :arrow2:http://www.clubfairplay.pl/news/54[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 18:57_________________________________________________ale luzik, też się najebie :decayed: tyle że nie z ogrami ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Norbi zabiłeś mnie tym linkiem :decayed::naughty: :naughty:

No nie mów, że FerPlej to twoje progi.. Ile Ja tam wódy wypiłem to głowa boli.. Pracuję obok, więc sam rozumiesz :>

Tylko coraz drożej tam jest... knajpa schodzi na psy :decayed: - pamiętam jeszcze browar po 5-6zł (i to pół roku temu)

Opublikowano

Ragga :good: :good: :good: Dzięki za wieczór, było za***iście śmiesznie :>

Opublikowano

Ładna dziś pogoda była. :)

Wrzucać zdjęcia z imprezy. Terenia była?? :decayed:

Opublikowano

Ładna dziś pogoda była. :)

Wrzucać zdjęcia z imprezy. Terenia była?? :decayed:

foty się nie nadają na forum :gwizdanie: tym bardziej nagrania :decayed: Tereni nie było ale była pani M :naughty: :drool: :buhaha::thumbup:

dzięki, było zajebiaszczo :kox:

Opublikowano

tyle że nie z ogrami ;(

Twoje pośladki będa smażyły sie w pikle :decayed:

Panowie dzięki za przezajebisty wieczór :good:

Dawno sie tak nie ośmiałem .. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Boberrrrro jesteś moim idolem ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Browar to istna bomba zegarowa..wczoraj jak sie kładłem było ok....rano otwieram oczy ...rzut na ściane..biała ..barwy rozpoznaje...chce ruszyć lewą nogą..ok..polaryzacja sie nie odwróciła :kox:

Wstaje ..i tu zaczyna sie problem ..nura pod wode i NEMO :naughty:

MAM NADZIEJE , ŻE KWASU ZE MNĄ NIE BYŁO :decayed:

Majka :embarrassed:

Szarpał by te "uszy" :lol1:

[br]Dopisany: Listopad 22, 2008, 09:02:15 _________________________________________________Aaaaaaa....Bracie mojej przyszłej konkubiny :decayed:

Q to jest dopiero kobietka ....graty :kox:

ŁukaszR....jak mówiłem żebyś ślinił fingla to nie na Q tylko na Maję :polew:

I nie wstawiaj tu tych fotek co z Adaho .. " chrzcilismy sejczento " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MAM NADZIEJE , ŻE KWASU ZE MNĄ NIE BYŁO :decayed:

nie kwasu nie, SIARA była :polew: :polew:

Opublikowano

A czy mr. NORBI wpada dziś do Bierhalle?

Niestety, nie zgraliśmy się , ja dziś napieram hir :arrow2:http://www.clubfairplay.pl/news/54[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 18:57_________________________________________________ale luzik, też się najebie :decayed: tyle że nie z ogrami ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Norbi zabiłeś mnie tym linkiem :decayed::naughty: :naughty:

No nie mów, że FerPlej to twoje progi.. Ile Ja tam wódy wypiłem to głowa boli.. Pracuję obok, więc sam rozumiesz :>

Tylko coraz drożej tam jest... knajpa schodzi na psy :decayed: - pamiętam jeszcze browar po 5-6zł (i to pół roku temu)

Lokal tupu sam kur..wa nie wiem jakiego, ale najebka była na maxa. O chryste ale się nałoiłem, a tera tak wyglądam :slina:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 09:18_________________________________________________Jak tam ogry było w Bierhalle pucować się?
Opublikowano

Jak tam ogry było w Bierhalle pucować się?

Było O S T R O :evil::naughty::kox: :kox:

Poziownik.... kasuj ten materiał dokumentalny .. to tak żeby M. sie nie rozczarowała :gwizdanie: :polew:

I chyba kobieta mnie rzuciła :embarrassed::D [br]Dopisany: Listopad 22, 2008, 09:28:09 _________________________________________________Ooooo.....ale zrobiła rosół ...wiec jej wybaczam :decayed:

Opublikowano

Na początku było tak :naughty:

img0248ji0.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

Na początku było tak :naughty:

IMG_0248.jpg

Że armatura łazienkowa ? :decayed:

Widze , że u ciebie też cieżki poranek :polew:

Opublikowano

Ciężki, i jeszcze córka mi skacze po głowie od 7 rano :slina:

Opublikowano

Adrian co to się tam jarało wczoraj ? saloon beemki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.