Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś Was łączy chłopaki :decayed:

adaho a co zazdrosny że odbijam Tobie faceta? :polew: :polew:

Stary ..a dostałeś kiedyś gołą d*pą w twarz ? :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś Was łączy chłopaki :decayed:

adaho a co zazdrosny że odbijam Tobie faceta? :polew: :polew:

Stary ..a dostałeś kiedyś gołą d*pą w twarz ? :decayed::polew:

kolego POWTARZASZ już się :naughty::decayed::polew: :polew: :polew::tongue4:
Opublikowano

Coś Was łączy chłopaki :decayed:

adaho a co zazdrosny że odbijam Tobie faceta? :polew: :polew:

Stary ..a dostałeś kiedyś gołą d*pą w twarz ? :decayed::polew:

kolego POWTARZASZ już się :naughty::decayed::polew: :polew: :polew::tongue4:

Odezwał sie ten co mało co nie dostał pośladem :polew:

Opublikowano

no jeszcze 17min :D

I robię zawijkę :D

Opublikowano

Coś Was łączy chłopaki :decayed:

adaho a co zazdrosny że odbijam Tobie faceta? :polew: :polew:

Stary ..a dostałeś kiedyś gołą d*pą w twarz ? :decayed::polew:

kolego POWTARZASZ już się :naughty::decayed::polew: :polew: :polew::tongue4:

Odezwał sie ten co mało co nie dostał pośladem :polew:

no jasne tylko pośladów zabrakło bo Terenia z Tobą nie przyszła :(
Opublikowano

Norbi[/color] :siema:

Co Ty w saabie robiłeś a nie w eSie

furmanka mojego łajfa, a że dziś uwaliła egzamin, to tymczasowo moja :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 21:09_________________________________________________

Poziek .... Wiciu ................. Sabo :decayed: ........ nie idzcie tą DROGĄ !!!!

czyli uspokójcie się wkońcu - dajcie spobie po ryju, do ryja albo jak tam lubicie.

Szkoda czasu na te przepychanki tuningowane wyszukaną okrasą terminologii słownika polskiego, które defacto i tak specjalnie nie koloryzuje Waszego nastawienia wobec przedmiotu sporu ostatnich 500 stron

amen i spokój mi tu :decayed:

:notworthy:[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 21:36_________________________________________________

Sprzedał Esę i kupił Saaba w kolorze RS Blau......"prawie jak RS4"

Już mówiłem że Cię kocham... kocham, kocham :tongue4:
Opublikowano

Wy nie jesteście FORUMOWICZAMI. Wy jesteście CZATOWNIKAMI.

W ramach buntu nie czytam Waszych wypocin. Oszczędze se trochy oczy. Dobranoc. :hi::decayed:

Opublikowano

Dziś spocik całkiem fajny, dużo furek nawet, pozdrowionka dla wszystkich których pierwszy raz widziałem i dla kolegów którzy przyjechali specjalnie z Częstochowy. :good:

Opublikowano

Dziś spocik całkiem fajny, dużo furek nawet, pozdrowionka dla wszystkich których pierwszy raz widziałem i dla kolegów którzy przyjechali specjalnie z Częstochowy. :good:

no dla kolegi szacun ;P przekodowaliśmy z łukaszem i wszystko bangla jak należy :)

teraz niech jedzie do pana i powie zeby mu zapłacił 200 zł za droge

albo niech wiecej sie nie podejmuje takich rzeczy

patałach jeden

ważne ze sie dało :)

Opublikowano

Teresy kolezanka dobrze zna Maję z Bierhalle ...Maja pracowała wcześniej w Fitnes Clubie gdzieś tam w M1 :kox:

Wydało sie skąd to ciało :kox: :kox: :kox: :kox:

Ma się to oko :naughty::tongue4:

ważne ze sie dało :)

A co się miało nie dać - 5 minut roboty, następne 5 rozmowy i z powrotem do Częstochowy :polew:

P.S. Tak wyglądają auta po spotach warszawskich (m.in. po VAGowaniu) :polew:

19790c745bef3fc0.jpg

Opublikowano

Nie było dziś Prymasa :confused4::tongue4:

Opublikowano

Teresy kolezanka dobrze zna Maję z Bierhalle ...Maja pracowała wcześniej w Fitnes Clubie gdzieś tam w M1 :kox:

Wydało sie skąd to ciało :kox: :kox: :kox: :kox:

Ma się to oko :naughty::tongue4:

ważne ze sie dało :)

A co się miało nie dać - 5 minut roboty, następne 5 rozmowy i z powrotem do Częstochowy :polew:

P.S. Tak wyglądają auta po spotach warszawskich (m.in. po VAGowaniu) :polew:

19790c745bef3fc0.jpg

Opublikowano

nieźle palił sprzęgło :naughty::kox:

Opublikowano

o ja tez mam takie :P

Opublikowano

Nie dałem rady dzisiaj

Za to termostat wkońcu hula - na vagu wkońcu 90 C i stoi sztywno jak interes Rocco :decayed:

Idę w kime o piatej wypad na narciochy :naughty:

Opublikowano

Serdecznie zapraszam Wszystkich na zakupy :good:

BLUZY

POLARY

Opublikowano

Kurde jak mi nie dobrze ;(... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kto zna jakiś środek na ból żołądka ???

Opublikowano

Achh ten BK, dobrze że dziś odpuściłem,

A pędzi czy zbiera na wymioty?[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 00:57_________________________________________________P.S. Ciekawe czy TOSIK powrócil już ze spota :gwizdanie:

Opublikowano

widzę że jakieś atrakcje były :naughty: palące się auto.... bóle żołądka :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.