Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wy powinniście mieć dzienne limity na pisanie w spotach warszawskich :tongue4:

Tosik :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Gdzieś był chłopie ? :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wy powinniście mieć dzienne limity na pisanie w spotach warszawskich :tongue4:

Tosik :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Gdzieś był chłopie ? :naughty: :naughty:

Lepiej było spytać gdzie mnie nie było :mysli:

postanowiłem i ja trochę pospamować (inni mogą to ja chyba też :decayed:)

Opublikowano

To co... Może dzisiaj ustawka w nocy i nabijamy do 2000 ;)

Co ty chcesz nabijać jak do 2000 zostały 3 strony ? :cool1:

W nocy to sie nabija co innego :decayed::kox:

Wy powinniście mieć dzienne limity na pisanie w spotach warszawskich :tongue4:

Nawet tak nie żartuj :polew: :polew:

Opublikowano

Nawet tak nie żartuj :polew: :polew:

:OMG:

przecież co niektórzy gotowi są sobie krzywdę zrobić :doh1: a co gorsza innym :baseball:

Opublikowano
:

przecież co niektórzy gotowi są sobie krzywdę zrobić :doh1: a co gorsza innym :baseball:

Krzyniu ..nie obraź sie ...ale kompletnie nie czaje Twojej wypowiedzi :embarrassed: :gwizdanie:

Opublikowano
:

przecież co niektórzy gotowi są sobie krzywdę zrobić :doh1: a co gorsza innym :baseball:

Krzyniu ..nie obraź sie ...ale kompletnie nie czaje Twojej wypowiedzi :embarrassed: :gwizdanie:

i o to chodzi, odpocząłeś sobie :naughty: a teraz możesz kontynuować wątek :tongue4:
Opublikowano

i o to chodzi, odpocząłeś sobie :naughty: a teraz możesz kontynuować wątek :tongue4:

Mistrzu...bredzisz :gwizdanie:.. musisz się naoliwić czymś co ma procenty ..i większą butelkę niż 0, 5 :wink4:

Opublikowano

i o to chodzi, odpocząłeś sobie :naughty: a teraz możesz kontynuować wątek :tongue4:

Mistrzu...bredzisz :gwizdanie:.. musisz się naoliwić czymś co ma procenty ..i większą butelkę niż 0, 5 :wink4:

no dobrze gadasz :good: to kiedy się ustawiamy na wódkę ?
Opublikowano

i o to chodzi, odpocząłeś sobie :naughty: a teraz możesz kontynuować wątek :tongue4:

Mistrzu...bredzisz :gwizdanie:.. musisz się naoliwić czymś co ma procenty ..i większą butelkę niż 0, 5 :wink4:

no dobrze gadasz :good: to kiedy się ustawiamy na wódkę ?

Wodka jest ..czasu brak ...piwo można wymandziarować w Bierhalle :wink4:

Opublikowano

a jak spojzenia ludzi na drodze jak widza takie wafle ??

ostatnio wyleczyłem najnowszą piątkę ale jakąś słabą 3.0 dizelka

najpierw tasowanie z pasa na pas i szydercze spojrzenia na moje czerwone obwódki, potem czerwone światło i pole position i start...tak jak ostatnio uczył mnie Norbi dałem mu wyjść na jedynce do przodu...potem się z nim na 2 zrównałem i docisnąłem :kox:

spojrzenie jak odjeżdzałem miał dziwne :shocked: :shocked: :shocked::decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Red LIP Wheels RULES :kox: :kox: :kox:

:polew::good:
Opublikowano

w warsztacie siedział i dłubał (nie wiadomo w czym :D )

Opublikowano

Al jakie dziewczyny moze z 10 jest na forum kobitek :D

Opublikowano

chetnie z toba na ten temat podyskutuje

przez powiedzmy.....

dwie strony :D[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 18:29_________________________________________________Musze wyjsc z roboty juz, pewnie przeocze 2000 ;(

Opublikowano

Pogadajcie o Atomówkach ...ja tak nabiłem z Adaho całą stronę :tongue4:

Opublikowano

No wiec przeoczylm te dyskusje,

która jest twoja ulubiona? :gwizdanie:

Opublikowano

No wiec przeoczylm te dyskusje,

która jest twoja ulubiona? :gwizdanie:

Beyonce :kox:

Opublikowano

No wiec przeoczylm te dyskusje,

która jest twoja ulubiona? :gwizdanie:

Beyonce :kox:

Blossom, Bubbles, Buttercup

Też na B :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.