Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lookier, to zamienmy sie ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to zamienmy sie

No co Ty... nie mam tyle kasy zeby doplacic...

Opublikowano

z 500 dołożysz i bedziemy kwita ;) I tak je sprzedam, szkoda mi rezac auto do felg, tym bardziej ze nie wiem jaki bedzie efekt :zly:

Opublikowano
z 500 dołożysz i bedziemy kwita

No w sumie nieduzo... pomyslimy ;)

Opublikowano
tym bardziej ze nie wiem jaki bedzie efekt

a ja się powtórzę po raz setny dzisiaj, najładniejsze felgi spotu miał

Lookier "18 BBS :a4fan:

Opublikowano
najładniejsze felgi spotu miał

Lookier

Heh, dzieki Koles, aleto pewnie dlatego, ze pozostali przyjechali na zimowkach :D

Opublikowano

a co ty Zólw tak słodzisz chcesz cos od Kolegi :one: ja tam uwazam ze najladniejsze felgi to sa od RSa :diabelek:

[ Dodano: 24-01-2007, 00:02 ]

aleto pewnie dlatego, ze pozostali przyjechali na zimowkach

to dlatego ze inni przyjechali bez siostr a ze Zólw w naszych Kregach jest spostrzegany jako stary kawaler to szuka gdzie by sie tu zaczepic :053:

Opublikowano
szuka gdzie by sie tu zaczepic

Cenne info :-) Bede przyjezdzal bez Zony :D

Opublikowano

Kurde panowie zima idzie , w końcu polatamy oj polatamy :D Banan

Opublikowano

ta S4 z linka niby obniżona a wygląda jakby miał standardowy zawias

nic co mam naklejke vtg z boku nie biorę pod uwage

zima i śnieg = quattro fun :)

Opublikowano
Kurde panowie zima idzie

W sensie ze cos ma padac? Czaa bedzie zalozyc zimowe kola... :(

Opublikowano

Heeeeejjjj , U nas w KRK zapierdziela sniegiem ze hoho , moja mala juz dwa razy dzisiaj wywinela 360 :P

Opublikowano
U nas w KRK zapierdziela sniegiem

Moze tutaj nie doleci - taka mam nadzieje :/

Opublikowano
ólw tak słodzisz chcesz cos od Kolegi ja tam uwazam ze najladniejsze felgi to sa od RSa

Łukaszku hamuj bajerę...napisałem felgi spotu a nie ogólnie :P

stary kawaler to szuka gdzie by sie tu zaczepic

stary może i tak ale kawaler :galy: chyba liściopad w styczniu zrobię :diabelek: :diabel2:

Opublikowano

Norbi dzieki za przejażdze .... :diabelek:

p.s na dworzu jest biało .... JEST ZIMA :!:

Opublikowano

lipa, nie mogłem wczoraj byx. Kumpel się obronił i imprezke z tego powodu na chcacie robił i nie wyadało mi odmówic. Dzis rano żałuje że nie pryzjechałem na spot tak mnie głowa boli

Opublikowano
JEST ZIMA

Fujjj :/

Opublikowano

No ja juz dzisiaj sobie polatalem moja oska po sniegu tylko szkoda ze tak malo go nasypało ;)

Opublikowano

Pleban wit spieszył się na kolędę, a tam to się już tak się podziało, że ... głowa boli, 170 stron materiałów nieprzeczytane, a g-techa to ja kurna teraz przy tym śniegu co najwyżej w garażu upalę :diabelek:

Mnie śnieżek cieszy. Czas wybrać się na nocne ślizganie :a4fan:

Wracam do roboty, bo łeb mój spadnie z karku jak nic.

Opublikowano

Wasza wielebnosc sie tak nie przejmuje ta praca jest zima i zimno to robic sie nie chce :one:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.