Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja po robocie też lecę szorować :witch: (a miałem kandydować do najbrudniejszego auta w Klubie :chytry:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

życie :P

Opublikowano

myć można codziennie i tak jeden efekt :thumbdown:

Opublikowano

Mnie bardziej chodziło o nawoskowanie przed zimą. Czego nie udało mi się do tej pory robić :)

To, że po jednym dniu niewiele zostanie z efektu dobrze wiem :wink4:

Opublikowano

żeby mrozek był to i autka długo czyściutkie by jeździły :cool1:

Opublikowano

Mnie bardziej chodziło o nawoskowanie przed zimą. Czego nie udało mi się do tej pory robić :)

Jedno woskowanie raczej na zimę nie wystarczy - po miesiącu z tego wosku nic nie zostanie :wink4:

Opublikowano

Mnie bardziej chodziło o nawoskowanie przed zimą. Czego nie udało mi się do tej pory robić :)

Jedno woskowanie raczej na zimę nie wystarczy - po miesiącu z tego wosku nic nie zostanie :wink4:

Niestety ;(

:wink4:

Aby była możliwość wyprawy na myjnię ....

Później pastowanko w garażu i będzie git :)

Opublikowano

Później pastowanko w garażu i będzie git :)

Oby nie pastą do butów :naughty::polew:

Opublikowano

Później pastowanko w garażu i będzie git :)

Oby nie pastą do butów :naughty::polew:

a ty używałeś pasty do butów ze wiesz ze sie nie nadaje ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

i ostrzegaż przed takimi błędami ;P :polew: :polew:

Opublikowano

Powiało mrozem po pośladkach :decayed::tongue4:

Ide dalej grać w Diablo :decayed:

Opublikowano

a ty używałeś pasty do butów ze wiesz ze sie nie nadaje ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

i ostrzegaż przed takimi błędami ;P :polew: :polew:

Ostrzegam, żeby nie zrobił tak jak Ty ostatnio u siebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ty używałeś pasty do butów ze wiesz ze sie nie nadaje ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

i ostrzegaż przed takimi błędami ;P :polew: :polew:

Ostrzegam, żeby nie zrobił tak jak Ty ostatnio u siebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

hmm ale ja zrobiłem to u soebie bo zobaczyłem jak to wygląda na twoim aucie :)

tylko ja mam jasne auto i troche gorzej wyszło :)

Opublikowano

hmm ale ja zrobiłem to u soebie bo zobaczyłem jak to wygląda na twoim aucie :)

To źle mnie zrozumiałeś - to nie była pasta do butów tylko wosk do auta ... ech ten hałas w Arkadii :polew: :polew: :polew:

tylko ja mam jasne auto i troche gorzej wyszło :)

Przyjedziesz to przekodujemy VAGiem :naughty::kox:

Opublikowano
Przyjedziesz to przekodujemy VAGiem

ok to dzis jestem ciekawe czy tosik będzie naprawiał jakies auto

Opublikowano
eurorscg-gayhotelrgb-orig.jpg
Opublikowano

Panowie, nie wiem czy wiecie, ale właśnie rozmawiałem z Pruszkowem i tam Napie*ala śnieżek :naughty: :naughty:

A póki co w Warszawie cisza... :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie na wschodzie biało. Padało ze 3h i przestało. Raczej nie będzie na czym się ślizgać

Opublikowano

Mam pytanie,

wiozlem felge w bagazniku i przydazyla mi sie przykra rzecz ;(. MIanowicie w b5 w sedanie jest taka raczka do podniszenia podlogi, i ta raczka mi sie uj***la jak prz ruszaniu trzepnela o nia felga.

Pytanie:

czy mozna taka raczke jako oddzielna czesc dokupic, chocby w aso, czy trzeba by cala podloge kupowac?

Z gory dzieki :hi:

Opublikowano
Przyjedziesz to przekodujemy VAGiem

ok to dzis jestem ciekawe czy tosik będzie naprawiał jakies auto

na pewno,jak nie-to spot stracony :>

Opublikowano

Panowie, nie wiem czy wiecie, ale właśnie rozmawiałem z Pruszkowem i tam Napie*ala śnieżek :naughty: :naughty:

Mówisz? Mam już zarejestrowaną i ubezpieczoną eSę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.