Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P.S. -> Szukam zapka na HT lub PT, może znajdzie się jakaś miła dusza?

tak sie składa że moge Ci pomóc :naughty:

napisz swojego maila na pm to Ci wieczorem wysle :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maliczku, coś nie bardzo te filmiki ;( jeden jakiś marny oberek ;(

Brynia moje sexe-bejbe Malik nie wiedział jak to się robi... a wystarczy, żeby obejrzał Twój filmik z Ułęży podczas wyścigu na ćwiartkę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :naughty: :naughty:

Opublikowano

przeczytajcie mojego posta jeszcze raz ze zrozumieniem

To samo sugeruję w drugą stronę :naughty: Ja wiem, że wszyscy łapią ostry wkurw w związku z tym, że jutro trzeba iśc do roboty po 2 tygodniach laby... no ale bez przesady :wink4:

Opublikowano

Kiedy będziecie znowu na Broniszach?? to ja bym wpadł moim nowym sprzętem :)

Co za rower kupiłeś ?

Opublikowano

A Ty masz znowu jakieś problemy psychologiczne z nadejściem Nowego Roku :wink4:

Jak coś to poszukaj dobrego specjalisty, ja nie korzystałam, ale kilku osobom już pomógł wiec może warto :gwizdanie:

Nie Słoneczko, absolutnie wszystko ze mną w porządku w tym jakże miłym Nowym Roku - specjalista zdecydowanie nie jest mi potrzebny :wink4:

Opublikowano

Malik bardzo tą fele skrobnąłeś?

Opublikowano

Poziek ja ja tękskniłam za tymi Twoimi tekstami :tongue4:

Ty powiedz lepiej dupeczko kiedy na Ułęż jedziesz? :decayed: Żebyśmy mogli się pouczyć od Ciebie "trików" :naughty::decayed: Moim zdaniem stosowanie takich "pionierskich" kombinacji trzęsących się nóg, pozycji za kierą "a'la niga from the Bronx" plus jazda na wprost ze skręcona kierą bardzo się przyda na wprowadzenie auta w poślizg na ślizgawce :gwizdanie:

Najważniejsze, że Tobie przychodzi to z taką swobodą :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

Malik bardzo tą fele skrobnąłeś?

No lekko wgnieciona nawet ale luzik, da się zregenerować.

Poza tym mam taką samą nówkę sztukę jako zapas w bagażniku :decayed:

Pojadę jeszcze na geometrię (jak zasugerował Poziu) żeby spać spokojnie.

Opublikowano

Kiedy będziecie znowu na Broniszach?? to ja bym wpadł moim nowym sprzętem :)

Co za rower kupiłeś ?

Japońskie pierdolnięcie.... :naughty:

Opublikowano

Kiedy będziecie znowu na Broniszach?? to ja bym wpadł moim nowym sprzętem :)

Co za rower kupiłeś ?

Japońskie pierdolnięcie.... :naughty:

uuu widze ze chyba grubo :decayed:

Opublikowano

P.S. -> Szukam zapka na HT lub PT, może znajdzie się jakaś miła dusza?

tak sie składa że moge Ci pomóc :naughty:

napisz swojego maila na pm to Ci wieczorem wysle :)

Dzięki wielkie, ale już dostałem na HT. :good:

Opublikowano

Pamiętacie zdjęcie rozbitej R8 ?

Więcej foto :kox:

http://www.joemonster.org/art/10549/Czy_twoj_samochod_potrafi_latac

gdzie tu jest więcej fotek ??? jest ich tyle samo + jakaś chińszczyzna w opisie :kwasny::polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 19:18

Ja tam pamiętam, że była jedna fota.. Whatever..

_________________________________________________

Jak tam jest na Broniszach ? Nigdy nie byłem :embarrassed: A mam niedaleko więc może dzisiaj podjadę pokazać swojej pięknej jak w ogóle działa ABS i w którą stronę kręcić jak auto jedzie na skos :wink4:

Jest tam wystarczająco dużo miejsca żeby pojeździć z kobitką ?

Opublikowano

Jest bardzo dużo miejsca, ale jak pogoda dopisuje to dużo też krejzoli i można przyjebać :decayed:

Opublikowano

Damy rade...nie takie trąby nam grały... :kox::naughty:

Opublikowano

Raczej nie ma co jechać na Bronisze dzisiaj bo na pewno plac jest odśnieżony i posypany solą. Wczoraj już podczas opadów jeździła pługo-piaskarka.

Opublikowano
Japońskie pierdolnięcie..

tak myślałem, że nie :audi:- szkoda :kwasny:

Opublikowano

Raczej nie ma co jechać na Bronisze dzisiaj bo na pewno plac jest odśnieżony i posypany solą. Wczoraj już podczas opadów jeździła pługo-piaskarka.

No tak ale nawet na odśnieżonym da się polatać :)

Opublikowano

Ja proponuje pewna miejscowke, bylem tam wczoraj i przed wczoraj wogule nie odsniezaja i mozna spokojnie se polatac bo jest dosc szeroko :D

Opublikowano

Raczej nie ma co jechać na Bronisze dzisiaj bo na pewno plac jest odśnieżony i posypany solą. Wczoraj już podczas opadów jeździła pługo-piaskarka.

No tak ale nawet na odśnieżonym da się polatać :)

Nie da, wczoraj nim dobrze popadało byłem na Br i tylko pałiłem laki :confused4:
Opublikowano

Zapraszam dzis kolo 19 na parking SGGW przy Nowoursynowskiej...

Jest spory placyk z ladnie ubitym sniegiem, bez latarni itp... bardzo fajnie sie mozna poslizgac.

Dzis juz troche sniegu rozsypalem... :decayed:

Ma byc pare osob :cool1:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.