Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja przez boczne szyby nic nie widze :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zrobimy dzisiaj wybór najbardziej uwalonego Wagona w klubie :decayed: :decayed:

Opublikowano

Plan na dzis jest taki...

Spotykamy sie jak najwczesniej w Arkadii (ja pewnie bede kolo 17:30), szama, a pozniej jedziemy na parking do TESCO przy Al. Solidarnosci - wiec jesli sa chetni, to zapraszamy :cool1:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :kox: :kox:
Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A moją dzisiaj wzięło na podpisywanie umów :thumbdown: I to na 19.00 - będę dzwonił w razie cooo ....

Opublikowano

a pozniej jedziemy na parking do TESCO przy Al. Solidarnosci

Zobaczymy co tam się dzieje, bo na pewno śnieg nie spadł na ten pas po pługu :wink4:

Opublikowano

Damy rade, akurat ten pas po plugu dzieli placyk na 2 czesci... mam nadzieje, ze w miare spore :cool1:

Opublikowano

mój samochód jest już tak uwalony że nie wiem za bardzo jak dotknać sie do drzwi żeby sie nie pobrudzić no cóż przyjdzie wiosna spadnie deszcz i samochód znowu bedzie lśnił :decayed:

Opublikowano

Damy rade, akurat ten pas po plugu dzieli placyk na 2 czesci... mam nadzieje, ze w miare spore :cool1:

Na M1 jest dobre miejsce pod Parkiem Smaku i tam jest mało aut. :>

Opublikowano

Dla mnie moze byc i M1, byleby nie bylo odsniezane :)

Opublikowano

mi tez to jest obojetne :P

Opublikowano

Minus jest tylko taki, ze M1 jest dalej... zobaczymy na miejscu co i jak bedzie wygladalo.

Opublikowano

ale weź pod uwage ze jeszcze ludzie w tesco będa robic zakupy ;P

Opublikowano

To lukasz badal teren... podobno tam z reguly nic nie stoi.

Opublikowano

W Tesko ludzie całą dobę robią zakupy :gwizdanie: A M1 po 21 się praktycznie całe wyludnia :decayed:

A co do tego spryskiwacza, może razem obczaimy co i jak :naughty:

Liczę na Waszą pomoc koledzy :pociesz:

Opublikowano

To lukasz badal teren... podobno tam z reguly nic nie stoi.

jak bym słuchał Łukasza to bym teraz w sandałach popylał ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano

A co do tego spryskiwacza, może razem obczaimy co i jak :naughty:

spox, jak dojadę :kwasny:
Opublikowano

wróciłem z trasy, mam dziwny objaw przy 90 zaczyna trząść samochodem

możliwe ze wczoraj po slizganiu przyczepil sie jakis lod do felgi/kola/nie wiem hamulca i teraz przez to wibruje?

Opublikowano

bardzo prawdopodobne, lub spadł ciężarek

Opublikowano

kurfa... dzis jak wracalem z M1 do domu, to myslalem, ze mi ktos kapcie 225 zamienil na 325, tak mi sie pompa zbuntowala :confused4:

adaho, dzieki za czapke :drool: , jest zajebiaszcza :dance2::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.