Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dzisiaj wyskakuje na Cargo. Bedzie ktoś?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja chyba wskoczę głęboko pod kołdrę bo migdały mi wywaliło , a jutro trza do Lublina grzać :wallbash:

Na Mokotowie juz pada :naughty:

Ma ktoś jakie sprawdzone prochy ? Fervexy / Theraflu ect. nie działają ..Tamtum Verde i Neoangin nie pomaga :angry:

Opublikowano

Zaaplikuj sobie Gripexa. Na Ursusie też wali śniegiem

Opublikowano

Ja chyba wskoczę głęboko pod kołdrę bo migdały mi wywaliło , a jutro trza do Lublina grzać :wallbash:

Na Mokotowie juz pada :naughty:

Ma ktoś jakie sprawdzone prochy ? Fervexy / Theraflu ect. nie działają ..Tamtum Verde i Neoangin nie pomaga :angry:

Ragga wiesz jakie są najlepsze proszki? pociupciać troszki :tongue4:
Opublikowano

Ragga najlepsza to dupencja by sie wygrzac :D

Na Bemowie tez niezle daje ;p

Opublikowano

pada jak cholera :)

Opublikowano

Ragga wiesz jakie są najlepsze proszki? pociupciać troszki :tongue4

Wiedziałem Norbiasty , że to napiszesz :tongue4: :tongue4:

Ragga najlepsza to dupencja by sie wygrzac :D

Grzać grzaniem..gorączki to ja nie mam ..tylko z gardłem padaka ;( :embarrassed:

Opublikowano

pada jak cholera :)

Taaa, poważnie?? :lol1:

Opublikowano

..wiesz jakie są najlepsze proszki? pociupciać troszki :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

Wiedziałem Norbiasty , że to napiszesz

:decayed:
Opublikowano

Na gardło to tylko Apap. I może gripex na resztę. (obowiązkowo przy tym okład z młodej piersi) Ostatnio tylko to mi pomogło.

Opublikowano

gripex + rutinoscorbin + herbatka z malinami + ew. aspiryna.

Opublikowano

na gardlo to lepsza herba z miodem i cytryna. Miodu tyle zeby mdlilo i cytrny zaby skora sie marszczyla za uszami :decayed:

No i cieply cycek obowiazkowo :)

Opublikowano

Ragga wiesz jakie są najlepsze proszki? pociupciać troszki :tongue4:

Najlepsze są okłady z młodych piersi :decayed:

W Ożarowie też sypie :good:

Opublikowano

Najlepsze są okłady z młodych piersi :decayed

Okłady okładami ..płynu mnie trza :decayed::naughty:

Mam chęć na kebaba tego co po ostatnim imprezowaniu uskutecznialiśmy :kox: :kox:[br]Dopisany: Styczeń 07, 2009, 03:13:40 _________________________________________________

zaby skora sie marszczyla

Zalecasz marszczenie skóry ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 15:15_________________________________________________

Właśnie dostałem tą informację rano.

Czy właściciel też może być strażakiem?

A jeżeli ktoś zatrudnia człowieka który nie ma ukończonej szkoły średniej? To co wtedy?

Opublikowano

zaby skora sie marszczyla

Zalecasz marszczenie skóry ? :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: Ale zes z kontekstu wyciagnal co najwazniejsze :>

Generalnie jezeli ci to pomoze... :hi:

Chociaz jak ma ci pomoc na gardlo to musialbys pomarszczyc jakiemus koledze :evil:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 15:19_________________________________________________

k**wa to jakas sciema.. Mam zostac strazakiem? :blink:

Za móndórem Panny sznórem :naughty:

Opublikowano

Chociaz jak ma ci pomoc na gardlo to musialbys pomarszczyc jakiemus koledze

Odpada ja jestem po właściwej stronie mocy = normalny :decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.