Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pomagasz mi z pralką

ale ze jak nie wiesz jak sie obsluguje :rotfl: ono ty lepiej uwazaj bo to nie samochod jeszcze ci krzywde zrobi :biggrin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukas bedziesz musial caly czas przyjezdzac do ono i mu wlaczac pralke

Opublikowano

Nie no po prostu musze ją przytargać .

aaaa panowie chce zrobić jakieś -20 mm zawias i teraz nich ktoś mi powie gdzie to kupić do mojej bryki ile to może kosztować ? Nie mam o tym pojęcia i moge coś namieszać. A może - 30mm ? Nic nie kumam jak to będzie wyglądało.

Teraz jest tak:

screenhunter01feb061233dw7.th.jpg

Nie chce też przesadzać

screenhunter03feb061243vf7.th.jpg

Opublikowano
za to pomagasz mi z pralką

We dwóch będzie ciężko, a i potem opić trzeba, coby prała gacie jak należy hłe hłe.

I co we dwóch jak jakieś żule pić będziecie?

Przecież wszyscy pomożemy.

Kunio. Pamiętaj o klockach.

Opublikowano
Nie mam o tym pojęcia i moge coś namieszać. A może - 30mm ? Nic nie kumam jak to będzie wyglądało

ono kup sobie gwintowane i bedziesz sobie regolowal jak bedziesz chcial -20 to tyle bedzie a jak nie to -30 a jesli bedzie jeszcze malo to moze -50 i nie bedziesz mial problemu a jezeli bedziesz chcial serie to bedzie seria

Opublikowano

No spoko plati ale dobry gwint kosztuje z 5 tyś a same sprężyny chyba o wiele mniej. I jak znam siebie to raz ustawie i zlewka więc bez sensu chyba.

Opublikowano
Nie no po prostu musze ją przytargać .

ono tylko nie kupuj zamrazarki bo to juz ciezkie :lol:

Nic nie kumam jak to będzie wyglądało.

Teraz jest tak:

czyli stoi tak w sam raz jak na Warszawe :wink:

Opublikowano

Ja mam -20 i widziales chyba. Jakbym nie wiedzial, ze obnizone to bym nie zauwazyl :) Jedyne co o tym swiadczy to, ze czasem zachacze o kraweznik ;)

Opublikowano

Dystansiki panie Kunio zały czas w bagażniku mi latają, tak więc luz nie zapomne.

Opublikowano

ono, ja tam bym zostawil tak jak jest, tylko fele 18 :cool:

Opublikowano

Wczoraj zakładałem 18 od RS4 B7 i ładnie jest ale - ileś trzeba zrobić bo nie ma tego efektu.

Opublikowano
Lookier, zamieniamy sie na fele?

Musimy poprzymierzac, ale pewnie tak ;-)

A jak zderzak dla mnie? :D

Mam dla Ciebie caly front po lifcie, razem z lampami, kpl zderzakiem i nowiutkim grillem. Jak chcesz maske to tez moge Ci dać. Jest do zrobienia bez najmniejszego klopotu.

Tylko kurde nie wiem jeszcze czy bede dzisiaj w MM, bo mi qtasiki poukrecali śruby od chłodnicy klimy... Jak dadzą radę poskładać do kupy mojego przecinaka to możemy pokręcić w garydżu ;-) A jak nie, to podrzuce Ci graty jutro do fabryki.

[ Dodano: 06-02-2007, 16:13 ]

Teraz jest tak:

No wg mnie trochę wysoko... a to drugie zdjęcie to z pewnością gwint, skręcony na ok -60 mm przód i tył. Jak chcesz optymalnie, to daj mu same springi -40 na seryjne amory. Pełen komfort i miodny wygląd. Poza tym przy takich osiągach to przydałaby sie lepsza trakcja... mimo tego, że to quattro.

[ Dodano: 06-02-2007, 16:14 ]

18 od RS4 B7

Pięęęęękna felga...

[ Dodano: 06-02-2007, 16:17 ]

ono, ja tam bym zostawil tak jak jest, tylko fele 18 :cool:

Seryjna zawieszka to zło, choć jeszcze większym złem są cięte sprężyny progresywne :confused: Całe szczęście, że w A4 nie da się zrobić takiego patentu, ale w golfach... zwłaszcza w mkIII i mkII to nagminne zjawisko :frown:

[ Dodano: 06-02-2007, 16:31 ]

a jezeli bedziesz chcial serie to bedzie seria

Niestety żadnego gwintu nie da się skecić na serię. Przy max podniesionym gwincie jest ok 2 cm niżej od oryginalu.

Opublikowano
Wczoraj zakładałem 18 od RS4 B7 i ładnie jest ale - ileś trzeba zrobić bo nie ma tego efektu.

To mysle ze -30 bedzie w sam raz :wink:

Opublikowano

gleba musi byc koniecznie, najpierw zrob zawias, pozniej felge dopiero.

Lookier, moj Ty św. mikołaju :wink:

Opublikowano
Lookier, moj Ty św. mikołaju :wink:

A na co mnie te graty :-) W allegro przecie nie bede tego handlowal! :wink:

[ Dodano: 06-02-2007, 17:21 ]

Pany,

A będzie któryś z Was jechał na spot z okolic Bemowa? Chętnie bym się zabrał... :twisted:

Opublikowano
Lookier, moj Ty św. mikołaju :wink:

A na co mnie te graty :-) W allegro przecie nie bede tego handlowal! :wink:

[ Dodano: 06-02-2007, 17:21 ]

Pany,

A będzie któryś z Was jechał na spot z okolic Bemowa? Chętnie bym się zabrał... :twisted:

Ja moge zajechać po Ciebie. Gdzie sie stawic?
Opublikowano
Ja moge zajechać po Ciebie. Gdzie sie stawic?

Oszzz w mordeczke, trafia mi sie przejazdzka S4!

Mieszkam na Lazurowej, ale moge podejsc w jakies latwiejsze miejsce.

Opublikowano
Kuniak cycu o 18 w MM , biore fele , a ty za to pomagasz mi z pralką :D hyhyhy
O jakiej 18-tej, chiba 19-tej??

[ Dodano: 06-02-2007, 17:38 ]

Podjade na Lazurową tylko podrzuć mi nr.tel na PW lub GG

Opublikowano
ono napisał/a:

Kuniak cycu o 18 w MM , biore fele , a ty za to pomagasz mi z pralką :D hyhyhy

O jakiej 18-tej, chiba 19-tej??

onniak jest mądry i wie, ze jak będzie o 19-tej to wszyscy będziemy pomagać, a wtedy to on może już nic tą pralką nie wyprać :twisted:

Opublikowano

i d*pa, mnie nie będzie kibluje w robocie :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.