Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie wielka prośba ..będzie ktoś przejeżdżał koło Rogala ( Mineralna ) ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie wielka prośba ..będzie ktoś przejeżdżał koło Rogala ( Mineralna ) ?

ja w czwartek

Opublikowano

jakby co to moja zona jezdzi tamtedy codziennie

Opublikowano

Panowie wielka prośba ..będzie ktoś przejeżdżał koło Rogala ( Mineralna ) ?

ja w czwartek

Trzeba mi koszulkę odebrać ta co poszła na cele charytatywne .. bo koleś sra po nogawkach , a ja się nie wydostane z roboty o normalnej porze dnia :embarrassed:

U Panowie ..ale to lipa bo nie jesteście z Wawy , a ja musze do konca tygodnia wysłać towar kolesiowi .

Opublikowano

jak chcesz to mozesz ja odebrac w subaru na krakowsiej nawet wieczorem

Opublikowano

Ja mogę odebrać.. codziennie tędy wracam do domu..

Może być jutro nawet.. :wink4:

Daj mi cynk na PW co i jak bo odpalam film.. jutro sprawdzę message :hi:

Opublikowano

jak chcesz to mozesz ja odebrac w subaru na krakowsiej nawet wieczorem

Jutro pogadam z szefem ..jak bede sie mogl wyrwac wcześniej ..to podjadę osobiście , a jak coś to dam znać ..dzięki :good:

Opublikowano

i ostatni odjechałem :decayed: razem z Malikiem i Oniakiem zresztą :lol1:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 21:51

Hehe.. no właśnie. Może kurde w złym miejscu czekamy co zią ? :polew:

Opublikowano

Co oznaczają te numerację w kolorowych kołeczkach? Miejsce zdobyte?

To są punkty w ktorych zostal wyslany sygnal z nadajnika czyli co 10 minut sa dwa kolory bo dwa nadajniki w 2 autach

Opublikowano

Co oznaczają te numerację w kolorowych kołeczkach? Miejsce zdobyte?

To są punkty w ktorych zostal wyslany sygnal z nadajnika czyli co 10 minut sa dwa kolory bo dwa nadajniki w 2 autach

Aha, to nieźle zapidalają tam :naughty:

Ragga czemu nie masz żadnej kropeczki? Czyż byś przekupił adminów jakimś dobrym alkoholem?

:gwizdanie:

Ach ten bezpiecznik! 30 osób kombinuję z żarówką z tyłu, a tu padł jeden mały bezpieczniczek.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ragga[/b][/color] czemu nie masz żadnej kropeczki?

A na co mnie kropeczka ? :tongue4:

Bry :hi:

Opublikowano

A na co mnie kropeczka ? :tongue4:

Bry :hi:

Ty lepiej tego nie komentuj :bicz3: :acute:

Opublikowano

Co oznaczają te numerację w kolorowych kołeczkach? Miejsce zdobyte?

To są punkty w ktorych zostal wyslany sygnal z nadajnika czyli co 10 minut sa dwa kolory bo dwa nadajniki w 2 autach

Aha, to nieźle zapidalają tam :naughty:

Ragga czemu nie masz żadnej kropeczki? Czyż byś przekupił adminów jakimś dobrym alkoholem?

:gwizdanie:

Ach ten bezpiecznik! 30 osób kombinuję z żarówką z tyłu, a tu padł jeden mały bezpieczniczek.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żeby nie Ja z Adrianem to pewnie by tam jesczze stali :)

Opublikowano

wszyscy już w pracy, bo na naszej klasie serwery przeciążone :decayed:

Opublikowano

Ty lepiej tego nie komentuj :bicz3: :acute:

Niech Cię uściskam :friends::yeah::D

żeby nie Ja z Adrianem to pewnie by tam jesczze stali :)

Czuj się bohaterem pierwszoplanowym :decayed: Coś jak..Kapitan Bóbr :D:good:

Opublikowano

:hi:

Pany, muszę zmienić zawias, bo na Ori i 15" zacieram o progi zwalniające? (auto stoi wysoko, ale słabo amortyzuje) :disgust:

A, że z zimówek przesiadam się na 17" chciałbym od razu kupić taki, żeby ładnie stało.. Co najlepiej wybrać.. :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

Jak to co? Zostawiasz jak jest i bierzesz sciski do sprezyn :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 09:16_________________________________________________Na dobry poczatek dnia :decayed:

obezal.jpg

Opublikowano

http://www.tvn24.pl/0,1582445,0,1,siec-fotoradarow-oplecie-polske,wiadomosc.html

a najlepszy jest tekst:

Nowy system ma działać błyskawicznie - kierowca dostanie mandat już po kilku godzinach od przekroczenia prędkości.

Ciekawe jakim cudem w ciągu kilku godzin dostarczą mandat :)

Chyba MMSem :kox:

Skur... zamiast robić drogi to stawiają fotoradary. W Niemczech jest niby 3 tyś fotoradarów, a ostatnio jak jechaliśmy z Malikiem coś około 600 km w jedną stronę po DE to widziałem może 2-3 fotoradary.

Opublikowano

Czyli zmienić amory na np. ori, założyć sprężyny i ew. ścisnąć ?

Auto sprzedaję za rok, nie chce ładować w niego kasy na nie wiadomo co..

Opublikowano

a ostatnio jak jechaliśmy z Malikiem coś około 600 km w jedną stronę po DE to widziałem może 2-3 fotoradary.

bo sa mega ukryte

czasem widać tylko sam obiektyw reszta jest za ogrodzeniem, barierką

pozatym przy 170 km/h ciezko spostrzec

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.