Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiu dzięki za przypomnienie!

To był mój pierwszy spot z A4 klub Wawa :D

Kurcze fajnie jakby był jakiś kryty parking koło narodowca na spoty jesień/zima...

Pozdrawiam

 

 

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Myślę, że w najbliższy wtorek można już grzać grille pod Narodowym.

Tymczasem, pozdro z Poznania

06b1a34de786476c24bf81d917f6ca20.jpg4e8620d1ca8e24313f692de5044c35c7.jpg1f70d251c9307431e3ea11f267e78fd7.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witajcie!

Tak we wtorek trzeba najwyżej kurtkę wziąć ale uderzyć na narodowy ... dosyć już tej piwnicy !!!

Grzesiu to coś o na foto to nowy Civic UFO :D he he he!!!

Udanego wyjazdu :D

Opublikowano
  • Autor

Było kilka wynalazków :wink:

7a873b84b89710c63db05932f7541225.jpg2c5251565b99f7e83f99b917f75ddd8b.jpg0dd6d293da0222b27e83a57b3cd45487.jpg2bd17ad1be287330ae644d3b1de0c994.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Boję się przyszłości jeżeli mają wyglądać tak auta.  :mellow: już mogli by tego grilla zostawić w tych elektrykach :decayed:

Opublikowano

Witajcie,

Kolega Sławek ma rację większość tych nowych aut to jakaś "zemsta designera".... porażka...

Wyglądają jak jakieś chińskie zabawki...

Panowie na poprawę nastroju piękny spocik z prawdziwą motoryzacją :D:

Pozdrawiam!

Opublikowano

Panowie, chcialbym sie przylaczyc do spotu. Bede pierwszy raz uczestniczyc, podpowiedzcie co gdzie i jak.

Wysłane z prodziża

Opublikowano
  • Autor

UWAGA UWAGA!!!

NAJBLIŻSZY SPOT 10.04 ODBĘDZIE SIĘ POD NARODOWYM. :kox: :kox: :kox:
Mapka w pierwszym poście.

Jedzonko we własnym zakresie.


ZAPRASZAMY :decayed:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, lobot84 napisał:

Panowie, chcialbym sie przylaczyc do spotu. Bede pierwszy raz uczestniczyc, podpowiedzcie co gdzie i jak.

Wysłane z prodziża
 

Masz info w pierwszym poście. Od 19 we wtorek zapraszamy na tyły Stadionu Narodowego. Będzie grill i miła atmosfera :) zapraszamy!

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

No wreszcie :D 

Teraz, żeby tylko pogoda się utrzymała !

Do zobaczyska !

Opublikowano

:hi:

Wtorek ma być ładnie

Opublikowano

Hey!

W Sobotę na kilka Audików zawitaliśmy pod stadion ale dopiero ok. 22.30

Już chłodnawo było :D

We wtorek będzie ok.

Trzeba kurtki wziąć i damy radę :D

Pozdrawiam

Opublikowano
2 godziny temu, black4 napisał:

Hey!

W Sobotę na kilka Audików zawitaliśmy pod stadion ale dopiero ok. 22.30

Już chłodnawo było :D

We wtorek będzie ok.

Trzeba kurtki wziąć i damy radę :D

Pozdrawiam

W sobote było 7 stopni mniej niż temperatura od niedzieli. Będzie luzik. Teraz w samej bluzie siedze na tarasiku :) 

Opublikowano
W sobote było 7 stopni mniej niż temperatura od niedzieli. Będzie luzik. Teraz w samej bluzie siedze na tarasiku [emoji4] 
Pewnie drin grzeje :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zgadza się było 14 stopni... dziś lato 21 :D

A i teraz na zewnątrz przyjemnie...

Co nie wyklucza możliwości o której pisze Michał :D

Pozdrawiam i do zobaczyska!

Opublikowano
  • Autor

Prognoza na dziś.
Mam nadzieję, że zdążymy pogrillować co nieco :decayed:82485e03f88125aaa72df2e2e2919195.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No nic. Niby ma padać przelotnie. Kiedyś tak pokazywało i popadało 5 minut i było ok. Ja bym zostawił Narodowy, a w razie deszczu przejedziemy w inne miejsce Grille i mięso pokupowane, szkoda żeby się pomarnowało :))

Opublikowano
  • Autor

Jasna sprawa :wink:

Widzimy się dziś pod Narodowym :kox:

Mam nadzieję, że miesiecznico-rocznica nikomu nie utrudni dojazdu.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak na ta chwilę nad Narodowym błękit [emoji3]3ea3574eeaf731972a4a1e801a04e1ad.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pogoda powinna się utrzymać... koło północy przewidują opad...

CU!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.