Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kasia82

Nie damy Ci się nudzić :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek super wierszyk :nabijasie: :nabijasie: :good:

Marnujesz się przy tych blachodachówkach :chytry::D

Tylko jedno sprostowanie - nie mam żony :tongue4:

O przepraszam, ale ja nie układam blachodachówek, tylko stawiam hale stalowe i ewentualnie mogę to pokryć płytami warstwowymi. :guma::wink4:

A co do żony - no cóż, taka fikcja poetycka. :decayed:

Opublikowano

:hi:

Lansujemy sie :banan2::cool1::decayed:

Opublikowano

Nie damy Ci się nudzić :naughty:

na pewno :decayed:

ogry wstrętne :polew:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 11:05_________________________________________________dobry dobry Voucher :hi:

Opublikowano

Nie damy Ci się nudzić :naughty:

napewno :decayed:

na pewno :naughty::decayed:
Opublikowano

Kasia - ja też często tak mam, że na spota przyjeżdżam po 10 -12 godzinach pracy/zebrań/posiedzeń totalnie zje :heat: any i - nie zawsze, ale zazwyczaj :wink4: - na spociku mi przechodzi :kox:

Jak koledzy mówią - nie damy Ci się nudzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 11:56_________________________________________________

O przepraszam, ale ja nie układam blachodachówek, tylko stawiam hale stalowe i ewentualnie mogę to pokryć płytami warstwowymi. :guma::wink4:

A więc korekta - marnujesz się przy tych teownikach, ceownikach, dwuteownikach, dźwigarach żebrowych :wink4:

Teraz może być? :tongue4::polew:

Opublikowano

Krzyniek , zrobiłem to , ale tylko dla ciebie :decayed:

Opublikowano

A więc korekta - marnujesz się przy tych teownikach, ceownikach, dwuteownikach, dźwigarach żebrowych :wink4:

Teraz może być? :tongue4::polew:

Teraz lepiej.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek , zrobiłem to , ale tylko dla ciebie :decayed:

jakie wyznanie :naughty:

Swoją drogą też byś się na spocie pokazał, Krzyniek tak samo :bicz:

_________________________________________________

osz kur....... :shocked:

http://www.allegro.pl/item494883305_samsung_t200hd_tuner_tv_10000_1_hdmi_fv_sklep_kow.html

Opublikowano

Idzie ktoś dziś w kulturę na piwko , kielona ..albo wszystko na raz ? :naughty::kox:

Opublikowano

nie ty jeden nie pojawiasz sie spotkach ja pracuje za arkadia i też mi jakos nie po drodze na spocik -ale to nie z mojej winy-to ta cholerna robota :wallbash:

Spotowanie Cię uleczy :wink4:

Taki chłodny okład na zbolały kark :kox:

Co prawda nie ma z kim pogadać.. Niczego ciekawego się nie dowiesz, bo nikt nic ciekawego nie jest w stanie przekazać, ludzie są nieco nudni, ale i tak fajnie jest tak się poprzechadzać po parkingu w te i we w te i chwilę porozmyślać o czymś miłym... o kamyczkach na przykład.. :mysli:

_________________________________________________

Za jedyne 795zł dwa monitory i w dodatku ANAL TRAINER ?? :shocked:

:radocha: :radocha:

Opublikowano

o kamyczkach na przykład.. :mysli

Sugerujesz koleżance Kasi ..aby myślała o ..... "kamyczkach" :decayed::naughty:

:D

Opublikowano

Swoją drogą też byś się na spocie pokazał, Krzyniek tak samo :bicz:

Mam nadzieje ze we wtorek mi sie uda , nie mam auta Kolkov :thumbdown:

Opublikowano

w takim razie pozostaje mi wpaść na spocika ale uprzedzam nie bedę sama :tongue4: no i jeszcze jedno pytanko ma ktoś z was wyimaczki do radia chorus ??potrzebuje je pilnie wyjąć

Opublikowano

w takim razie pozostaje mi wpaść na spocika..

No niestety wyboru nie masz.. :kox:

..ale uprzedzam nie bedę sama..

Lepiej ostrzeż tą osobę :tongue4:

Opublikowano

w takim razie pozostaje mi wpaść na spocika ale uprzedzam nie bedę sama :tongue4: no i jeszcze jedno pytanko ma ktoś z was wyimaczki do radia chorus ??potrzebuje je pilnie wyjąć

z koleżankami ?? :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Opublikowano

Właśnie wróciłem ze spacerku. Super pogoda :good:. Jakoś od razu tak weselej :>.

Opublikowano

a ja w robocie do 19 i jutro tez , chu.nia z grzybnią :thumbdown:

Opublikowano

moskal, pochwal się... :decayed:

Opublikowano

czym ??? kropkiem ???

za xenony dostałem[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 13:52_________________________________________________a w zasadzie to za spryski , ich brak :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.