Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja kończe pierwszego(nie ostatniego) drinka :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:58_________________________________________________zmykam wprowadzać w życie zasadę trzech P :tongue4:

Jakoś tylko jedno mi przychodzi do głowy :mysli:

no jakos mi tez,ale mamy jednomyslnosc w narodzie :polew:

moskal z lampami to mnie zaskoczyles,no ja mam fabryke E2, teraz to chyba nie dojade(moge miec brak transportu),ale za tydziem moglbys wpasc na spota to pogadamy o tym po odstaniu kolejki u naszego kolegi(czlowieka-blyskawicy) w BK :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja kończe pierwszego(nie ostatniego) drinka :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:58_________________________________________________zmykam wprowadzać w życie zasadę trzech P :tongue4:

Jakoś tylko jedno mi przychodzi do głowy :mysli:

Wiciu, ty obleśny staruchu. Wystraszysz nam nową koleżankę :rolleyes:

Opublikowano

dzisiaj w BlueCity zaatakowali mnie z końkurencji :decayed:

zastałem na szybce reklamkę kaszana.eu :decayed:

możemy dokonać na następnym spocie oficjalnego spalenia :naughty:

###########

add

dziękuję modom za skorygowanie moich myśli :polew: to właśnie chciałem napisać :evil:

Opublikowano

Ja też mam taką, będzie większy ogień.

Opublikowano

obleśny staruchu.

Wit bierz go na ubita ziemie za tą zniewage.

Malik jak człowieka w tak młodym wieku masz czelość nazywać obleśnym staruchem :kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 21:56_________________________________________________

kaszana.eu :decayed:

to ty nie masz nigdzie loga .pl ?? :shocked: czy oni piz..y mieli na oczach ????

moze chcieli cie przekabacić na swoja stronę??? oni maja jakies spoty ?? wiecie cos na ten temat ??? , ja tam dostałem bana i nie mam wejscia na .eu , a szkoda... przez chwile to nawet VIP-a miałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak nie mam jak mam, z przodu nowe rami, z boku może nie mam, ale stałem zaparkowany tyłem że musieli widzieć :decayed:

może myśleli że tutaj to "kaszana.pl" :polew: i wolę przejść na ich stronę kaszana.eu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiciu, ty obleśny staruchu.

uuu widzę, że zaloty przedwalentynkowe rozpoczetę :decayed::polew: :polew: :kox:

Opublikowano

jak nie mam jak mam, z przodu nowe rami, z boku może nie mam, ale stałem zaparkowany tyłem że musieli widzieć :decayed:

może myśleli że tutaj to "kaszana.pl" :polew: i wolę przejść na ich stronę kaszana.eu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tez mi sie wydaje ze miałeś dlatego pytałem , a maja gdzies spoty ??? wie ktoś ???

Opublikowano

a maja gdzies spoty ???

Pod mostem Grota :polew:

możemy dokonać na następnym spocie oficjalnego spalenia :naughty:

Wezme aparat :dance:

Opublikowano

ja kończe pierwszego(nie ostatniego) drinka :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:58_________________________________________________zmykam wprowadzać w życie zasadę trzech P :tongue4:

Jakoś tylko jedno mi przychodzi do głowy :mysli:

Wiciu, ty obleśny staruchu. Wystraszysz nam nową koleżankę :rolleyes:

Kasia miała na myśli pewnie : Pójść, Położyć się, Przysnąć

a Wiciu :mysli: no to wiadomo :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 09:42_________________________________________________SebMis a Ty to uważaj bo kaszana rośnie w siłę, konto założyli nawet (stan konta 57pln) :kox::polew: :polew:

Opublikowano

a Ty to uważaj bo kaszana rośnie w siłę, konto założyli nawet (stan konta 57pln) :kox::polew: :polew:

a ty masz tam konto ??? W sumie też chyba założe , mam nowego kompa to po IP nie zorientuja sie :naughty: , ,będe robił małe akcje dywersyjne :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 11:24_________________________________________________

Wezme aparat :dance:

strzelisz fotke a ja im wrzuce na spoty warszwskie jak konto u nich założe :naughty:

Opublikowano

Idę do dentysty :naughty::kox:

chyba dent lekko przesadził :cool1:

Opublikowano

Idę do dentysty :naughty::kox:

chyba dent lekko przesadził :cool1:

Dzie można kupić takiego koxa? :kox::polew:

Opublikowano

(...)

Kasia miała na myśli pewnie : Pójść, Położyć się, Przysnąć

(...)

A jest coś innego? :blink:

Aaaaaa! :naughty:

I kto tu jest wyuzdany :D

Opublikowano

no jasne że to właśnie miałam na myśli :polew:

Opublikowano

ale tu dzisiaj słabo z frekwencją....

Opublikowano

Suli jakie Ty wtedy kupiłeś żarówki do pozycyjnych ?

Philipsy blue vision. Żaróweczki maja delikatną niebieska poświatę na bańce i świecą bardzo jasnym światłem.

Opublikowano

mam pytanko co to jest jak słychać pisk przy ostrym skręceniu kierownicy??

Opublikowano

Suli jakie Ty wtedy kupiłeś żarówki do pozycyjnych ?

Philipsy blue vision. Żaróweczki maja delikatną niebieska poświatę na bańce i świecą bardzo jasnym światłem.

no co do wyglądu to mi wyjaśniłeś, a cena i ich rodzaj :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 17:58_________________________________________________

mam pytanko co to jest jak słychać pisk przy ostrym skręceniu kierownicy??

podczas jazdy to albo coś obciera albo pompa wspomagania daje o sobie znać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.