Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zazdroszcze wam pracy bo ja nie mam czasu na takie przyjemnosci w pracy

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie jest znowu az taka przyjemność , te same gadające mordy "oglądać" :polew: :polew:

Opublikowano

wredny jestes :tongue4:

Opublikowano

niee

Opublikowano

no dobra poudzielałam sie na forum to teraz poprosze o miano klubowiczki :>

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

no dobra poudzielałam sie na forum to teraz poprosze o miano klubowiczki :>

rób to najlepiej w działach technicznych :naughty: i nie trochę tylko trochę dużo trochę :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

no dobra poudzielałam sie na forum to teraz poprosze o miano klubowiczki :>

100 postów to minimum, regularny udział w spotach i przynajmiej jednym zlocie. Niestety będziemy nieugięci :gwizdanie:

Szykuj się na wtorek :decayed:

Opublikowano

Krzychu

Żarówki H6W - nie pamiętam ile płaciłem - tak coś koło 40 - 50 zeta za komplet

Opublikowano

nie ma mowy myślisz że tylko ty masz chci.... na dziewczynki :polew:

wiem ze nie tylko ja , z tego co zauważyłem to zainteresowanie wykazuje jeszcze Wit , Raguś , Adecneo. Nosfer nie moze sie demaskowac bo pewnie K czyta forum :polew:

Ja też się piszę :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krzychu

Żarówki H6W - nie pamiętam ile płaciłem - tak coś koło 40 - 50 zeta za komplet

Na spocie będziecie mogli zgadnąć, która moja postojówka to BlueVision a która zwykła :decayed:

Opublikowano

Krzychu

Żarówki H6W - nie pamiętam ile płaciłem - tak coś koło 40 - 50 zeta za komplet

podziękował :notworthy:
Opublikowano

no dobra poudzielałam sie na forum to teraz poprosze o miano klubowiczki :>

Na niecałe 27.000 uzytkowników forum , jest tylko 53 klubowiczów/klubowiczek (nie licze prezesa modów i vip-ów bo to nadludzie :polew: ) .

Wychodzi na to że bedziesz musiała sie troszke bardziej postarać , bo chetnych na ten zaszczytny status na tym forum jest baaaaardzo dużo. i sa oni z nami od dłuzszego czasu niz Ty , ale wszystko przed Tobą. działaj :good:

Ja też się piszę :naughty: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Suli nie wiadomo czy ma pole naftowe , albo chociaż stacje. Piszesz sie bez względu na to ????

Opublikowano

a silniczek jest 2.6 benzyna

:good:

Fajnie brzmi co nie?

Ja mam taki sam, więc we wtorek jak przyjedziesz będziemy mogli porównać :naughty:

Opublikowano

Fajnie brzmi co nie?

Ja mam taki sam, więc we wtorek jak przyjedziesz będziemy mogli porównać :naughty:

sie tu nie spoufalaj z NASZĄ koleżanką :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fajnie brzmi co nie?

Ja mam taki sam, więc we wtorek jak przyjedziesz będziemy mogli porównać :naughty:

sie tu nie spoufalaj z NASZĄ koleżanką :polew: :polew: :polew:

nie spoufali się, ten jego klekot niby benzyna ale do czego to się nadaje :naughty: lampy same wypadają, jakieś stroboskopy zamiast żarówek itd.. :gwizdanie: :polew: :polew:
Opublikowano

biore faceta:) a koleżanki zostawiam sobie :tongue4:

Dawaj go, dawaj - znajdziemy i dla niego jakąś Klubowiczkę albo ... Klubowicza.

Jesteśmy jak jedna wielka rodzina :D[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:17:30_________________________________________________

no dobra poudzielałam sie na forum to teraz poprosze o miano klubowiczki :>

:polew:

Mało :decayed:

Opublikowano

musi byc czarnoskóry i miec 22cm minimum :polew:

Opublikowano

nie wiem jak wy ale w robocie ja nie mam czasu zeby siedzec na forum :D moze 1 na 2 dni zerkne ale po pracy to co innego :)

Yeah right.. Jeszcze się chwal, że nie potrafisz sobie znaleźć czasu na forum..

Źle zorganizowany jestes po prostu :confused4::tongue4:

no dobra poudzielałam sie na forum to teraz poprosze o miano klubowiczki :>

rób to najlepiej w działach technicznych :naughty: i nie trochę tylko trochę dużo trochę :gwizdanie: :kox:

Nie strasz Krzyniek :wink4: Wiadomo, że nie tylko techniczni dostają klubowicza... Ale trzeba wykazać się chęciami przynajmniej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.