Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzień -dobry -wieczór

ciau :kox: jak tam z jutrzejszym spotem ? :cool1: naszykowałaś się już :decayed::kox::naughty: furka umyta? :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do pracy na prezentacje potrzebuję :wink4:

Jak bede chciał pooglądać panny to do Sofii pójdę..Poziek mnie oprowadzi :polew:

teraz to kozak jesteś jak już singlem zostałeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Prooowadz po salonach szwagier... ja juz czerwca sie nie moge doczekać :naughty::kox:

Ide poćwiczę przed lustrem tekst " proszę mamusi ..ale Michał koniecznie musi AGD wymienić " :tongue4::D

Opublikowano

nie umyta myślałam że jak przyjadę na spocik to mi wypolerujecie furkę????tak w ramach miłego przywitania nowej koleżanki :polew:

Opublikowano

nie umyta myślałam że jak przyjadę na spocik to mi wypolerujecie furkę????tak w ramach miłego przywitania nowej koleżanki :polew:

jak wpadniesz to zadzwoń i się spytaj czy ragi nie ma..on zawsze przechodząc obok samochodów zahaczy o coś :) a chyba nie chcesz żeby Twoja piękności miała jakieś rysy :kox:

Opublikowano

Do pracy na prezentacje potrzebuję :wink4:

Jak bede chciał pooglądać panny to do Sofii pójdę..Poziek mnie oprowadzi :polew:

teraz to kozak jesteś jak już singlem zostałeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Viagre opyli to i na priv-dance troche salaty bedzie w kieszeni :decayed: ee karwa Ragga - pewnie nie wiesz jak nas zapytac o to ale nie krepuj sie ....POJEDZIEMY Z TOBA :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:21_________________________________________________

nie umyta myślałam że jak przyjadę na spocik to mi wypolerujecie furkę????tak w ramach miłego przywitania nowej koleżanki :polew:

jak wpadniesz to zadzwoń i się spytaj czy ragi nie ma..on zawsze przechodząc obok samochodów zahaczy o coś :) a chyba nie chcesz żeby Twoja piękności miała jakieś rysy :kox:

mamy tu jednego fachowca od polerki - ale rzadko wpada na spoty - zarobiony 'po uszy' :decayed:

Opublikowano

Franek Krzyniek bedziecie jutro?

Opublikowano

dzień -dobry -wieczór

dobry dobry

Opublikowano

jak wpadniesz to zadzwoń i się spytaj czy ragi nie ma..on zawsze przechodząc obok samochodów zahaczy o coś :) a chyba nie chcesz żeby Twoja piękności miała jakieś rysy :kox:

Ja to mogę zahaczyć ..ale co innego :cool1:

Opublikowano

Ja to mogę zahaczyć ..ale co innego :cool1:

zachaczyć czy wychaczyć ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzień -dobry -wieczór

dobry dobry

nie taki dobry!! znowu z nosem w książkach;/ ;) ale jutro wolne;P

Opublikowano

nie taki dobry!! znowu z nosem w książkach;/ ;) ale jutro wolne;P

ucz się ucz , bo nie bedziesz mógł później w pracy na forum siedzieć przy kompie tak samo jak Kaska82 i moro99 :polew: :polew:

Opublikowano

nie taki dobry!! znowu z nosem w książkach;/ ;) ale jutro wolne;P

ucz się ucz , bo nie bedziesz mógł później w pracy na forum siedzieć przy kompie tak samo jak Kaska82 i moro99 :polew: :polew:

Tylko, że jak jestem w pracy to właśnie siedzę na forum[; a raczej siedziałem bo praca się skończyła;/ o której jutro się zjeżdżamy??

Opublikowano

o 20 ":) ;):P

Milcz :kox:

Opublikowano

o 20 ":) ;):P

Milcz :kox:

Ragus bo Ciebie zaraz :bicz3: :bicz:
Opublikowano

Ragus bo Ciebie zaraz :bicz3: :bicz:

:laghing2: :guma:

Opublikowano

o 19 się spot zaczyna, wiadomość zawsze w nagłówku :gwizdanie:

Opublikowano

Redżi, na co zbierasz, bo widze Viagra pod młotek idzie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.