Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to super

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Napewno bedzie moskal także zapraszamy :decayed:

Opublikowano

:drool: :dance: i ja i ja będę

Opublikowano

Napewno bedzie moskal także zapraszamy :decayed:

MATKO I CÓRKO :shocked:LUKAS NA FORUM :slina::zemdlal::wtf:

Opublikowano

A co Ty PIXI chcesz nabrać od kasi za moskala czy jak :polew:

Spamer ja tu zawsze jestem i was mam na oku :evil:

(pojawiła sie nowa Kobita to aktywniejszy jestem :polew: )

Opublikowano

Aktywniejszy??? :mysli: Gdzie? :polew:

Opublikowano

nie nowa nie nowa :>

Opublikowano

Spamer ja tu zawsze jestem i was mam na oku :evil:

Ja pitole.. bo mnie normalnie ciarki przeszły.. :bicz3:

(pojawiła sie nowa Kobita to aktywniejszy jestem :polew: )

Wiosna idzie :gwizdanie:

Opublikowano

wiosna la la la la la :gwizdanie:

Opublikowano

rosnie caly czas a ja przez to coraz grubsza :)

I ch.j z przeglądem , szyby nie przeszły.

Moskal bardzo ciemne masz? nie dało rady posmarować?

Opublikowano

:tongue4:

Zadzwoniłeś ?

:good: czwartek 20:30

za ten "smród"to ci dziś chyba lanie spuszczę :tongue4:

jednak LukaszR ma dobry podpis :

Nie przemawiaj do ludzi metaforą - zrozumieja cie dosłownie :decayed:

juz mnie dzis kobieta w Konstancinie chciała bic , pracownik wyszedł na ulice zeby zatrzymac ruch i umozliwic przejazd koparce , TIR zahamował ale kobieta za nim juz nie :decayed: honda CRV na lawecie , i jeszcze mi wmawia ze to mojego pracownika wina bo wbiegł przed TIR-a , zadałem jej pytanie : A pani weszła by pod Tira zeby zatrzymac ruch ??? no i koniec tematu

MATKO I CÓRKO :shocked:LUKAS NA FORUM :slina::zemdlal::wtf:

Nasz mod jest w temacie ??????????? :kox::kox:

rosnie caly czas a ja przez to coraz grubsza :)

I ch.j z przeglądem , szyby nie przeszły.

Moskal bardzo ciemne masz? nie dało rady posmarować?

tył 100% , przód 80% pasek na przedniej prawie na 1/3 szyby. za duzo ich było zeby zagadać

Opublikowano

spadam juz i do dobaczyska dzis o 20.00[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 16:49_________________________________________________do zobaczyska o 20(moskal metamorfore wyczuje na kilometr :polew:)a poza tym jestem tylko kobietą

Opublikowano

tył 100% , przód 80% pasek na przedniej prawie na 1/3 szyby. za duzo ich było zeby zagadać

pytanie.... poso? :kox:

Opublikowano

spadam juz i do dobaczyska dzis o 20.00[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 16:49_________________________________________________do zobaczyska o 20(moskal metamorfore wyczuje na kilometr :polew:)a poza tym jestem tylko kobietą

brac rekawice czy gołe klaty ?????

Al , ładnie wygląda , a przynajmniej wyglądało , bo mi szklarz popierd...ł folie

Opublikowano

sory nie kumam Kolego Lukas[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 17:52_________________________________________________

A co Ty PIXI chcesz nabrać od kasi za moskala czy jak :polew:

nie kumam - ciemna masa z prowincji

Opublikowano

wdepnem i ja co by wam przy korycie w BK smutno nie bylo ,zreszta bedzie tyle osobistosci dzisiaj ze grzech sie nie pokazac :polew:

Opublikowano

sory po odmuleniu załapałem o co biega :polew: - oczywiście że nie chce oberwać :embarrassed: a :slina: ze względu na wolny czas i przyjazd na spota ...pozdro Vip Lukas :good:

Opublikowano

Ok pany - Ja tez bede. tyle ze na ok 21:30 - 22pomoze ktos mi przy VAG'u ?

Opublikowano

adamoo, jak bedziesz maial czas , zerknij na moje pytanie w twoim wątku "Moja a4"

Opublikowano

Dziekuje za pomoc Przy Vagowaniu :)

Mam glupie pytanie :D

Ktory z was mi pomagal w walce z Vagiem ? (a raczej sam wszystko zrobil a ja sie patrzylem :P ) nie kojaze ksywki :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.