Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

Co co chodzi z tym BK? :mysli:

szejm on ju :decayed:

Dzisiaj będę miał okazję zobaczyć o co chodzi? :embarrassed: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek , bedziesz ???

Jeśli pytasz mnie to powiem Ci, że cholernie mi nie pasuje, ale chce przyjechać i przyjadę, tylko że jeszcze nie wiem na którą... Może uda się dojechać do 20:00.

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

tomaszust nie przyjedziesz! nigdy nie przyjeżdżasz;) pewnie nawet w warszawie Cie nie ma[;

Opublikowano

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

a kogo niby mam pytać jak tu innego Tomka nie ma.

bankowo ze idziemy obczaic człowieka-błyskawice

pewnie nawet w warszawie Cie nie ma[;

na bank go nie ma tu ,tylko w Radumiu

Opublikowano

Pamiętajcie, że idziemy do BK.. :decayed:

Co co chodzi z tym BK? :mysli:

szejm on ju :decayed:

Dzisiaj będę miał okazję zobaczyć o co chodzi? :embarrassed: :gwizdanie:

ano

Opublikowano

Dzisiaj będę miał okazję zobaczyć o co chodzi? :embarrassed: :gwizdanie:

A jako Burgerowa dziewica, musisz zmierzyć sie z powiększonym zestawem: potrójnego Whoopera, Frytkami i Colą. :kox:

3whooper.jpg

I pokonać skur*iela :polew:

Opublikowano

tomaszust nie przyjedziesz! nigdy nie przyjeżdżasz;) pewnie nawet w warszawie Cie nie ma[;

Masz rację, na BK będę walił spacjalnie z Radomia.. :naughty:

Opublikowano

Ja musze w koncu skreslic TRIPPLE WHOOPERA z mojej listy marzen :decayed:

Opublikowano

Typ miesiaca.

:evil:

Flyer ... Ty tego słuchasz .... nie ma się czego wstydzić.

bo inaczej jak byś to znalazł :polew:

Opublikowano

Hmm...moze i ja bym wpadl dzisiaj do Arkadii tylko wstyd przyjezdzac moja 13 letnia biala strzala - corolka :naughty:

Moja A4 stoi jeszcze w garazu i czeka na wydanie zaswiadczenia ze skarbowego a potem juz tylko wydzial komunikacji :naughty:

Ale jakby wszystko poszlo dobrze to moze za tydzien we wtorek juz udaloby mi sie wpasc A4...

Opublikowano

A jako Burgerowa dziewica, musisz zmierzyć sie z powiększonym zestawem: potrójnego Whoopera, Frytkami i Colą. :kox:

I pokonać skur*iela :polew:

Takie zestawy to bym zjadł ze 2 lub 3, co zresztą po mnie widać :kox::naughty::polew:

Opublikowano

A jako Burgerowa dziewica, musisz zmierzyć sie z powiększonym zestawem: potrójnego Whoopera, Frytkami i Colą. :kox:

I pokonać skur*iela :polew:

Takie zestawy to bym zjadł ze 2 lub 3, co zresztą po mnie widać :kox::naughty::polew:

:polew: :polew:

.. i zagryzł pętem podwawelskiej :kox:

_________________________________________________

Hmm...moze i ja bym wpadl dzisiaj do Arkadii tylko wstyd przyjezdzac moja 13 letnia biala strzala - corolka :naughty:

Stary wpadaj.. tutaj nie jeden by się na szesnastkę rzucił :polew:, a i 40-stką by nie pogardził

Opublikowano

tomaszust nie przyjedziesz! nigdy nie przyjeżdżasz;) pewnie nawet w warszawie Cie nie ma[;

Masz rację, na BK będę walił spacjalnie z Radomia.. :naughty:

to masz bliżej w Jankach tak po drodze[;

Opublikowano

co zresztą po mnie widać :kox:

nie dramatyzuj , nie jest tak źle :good:

Ja musze w koncu skreslic TRIPPLE WHOOPERA z mojej listy marzen :decayed:

dlaczego ????

Hmm...moze i ja bym wpadl dzisiaj do Arkadii tylko wstyd przyjezdzac moja 13 letnia biala strzala - corolka :naughty:

Moja A4 stoi jeszcze w garazu i czeka na wydanie zaswiadczenia ze skarbowego a potem juz tylko wydzial komunikacji :naughty:

Ale jakby wszystko poszlo dobrze to moze za tydzien we wtorek juz udaloby mi sie wpasc A4...

zostaw ją pietro wyżej i przyswiruj ze jestes akurat w Arkadii z kolegą , wpadłec przypadkiem

Wit tak podobno robił jak przyjeżdżał Stilakiem :polew: :polew: :polew: :polew:

to masz bliżej w Jankach tak po drodze[;

to jest po drodze ?????? ale w Jankacg ogrów nie ma a w Arkadii są :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 12:30_________________________________________________Jade dziś na przegląd , mam 3 rzeczy które mnie dyskalifikuja zobaczymy jak pójdzie

1. Brak kata - jak emisja spalin bedzie ok to mnie puszczą

2. wszystkie szyby ciemne - wjade z opuszczonymi , mam nadzieje ze sie uda , rok temu sie udało :good:

3. HID-y , sprawdzimy czy panowie z Krakowa maja racje, , nie mam sprysków ani samopoziomowania , bo i skąd.

jade na legalny przegląd do normalnej stacji , zyczcie powodzenia :)

Opublikowano

powodzenia :naughty:

Opublikowano

Jade dziś na przegląd , mam 3 rzeczy które mnie dyskalifikuja zobaczymy jak pójdzie

1. Brak kata - jak emisja spalin bedzie ok to mnie puszczą

2. wszystkie szyby ciemne - wjade z opuszczonymi , mam nadzieje ze sie uda , rok temu sie udało :good:

3. HID-y , sprawdzimy czy panowie z Krakowa maja racje, , nie mam sprysków ani samopoziomowania , bo i skąd.

jade na legalny przegląd do normalnej stacji , zyczcie powodzenia :)

:polew::nabijasie::buahaha: :laghing2:

POWODZENIA!!!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

powodzenia :)

Opublikowano

:good: :good: :good: Powodzenia..

aleeee w razie czego dzwon do mnie - mam kogoś na stacji diag. w Piastowie obok TESCO :kox: Gdyby się okazało, że Ci migacz nie działa czy coś.. :gwizdanie:

Opublikowano

:polew::nabijasie::buahaha: :laghing2:

POWODZENIA!!!

sie śmiej , jeszcze ci dzis w Arkadii pokaże pieczątke w dowodzie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.