Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem dzisiaj na spocie pierwszy raz i bylo ok,panowie czy w nastepnym tyg moglbys ktos sprawdzic mi auto czujnikiem lakieru?i podpiac po kompa?bede bardzo wdzieczny.pozdrawiam

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziekuje za pomoc Przy Vagowaniu :)

Mam glupie pytanie :D

Ktory z was mi pomagal w walce z Vagiem ? (a raczej sam wszystko zrobil a ja sie patrzylem :P ) nie kojaze ksywki :P

podejrzewam ze Adecneo

Opublikowano
:) no dzisiejszy spocik był sporawy:) również dziękuje za pomoc przy autku:) (te cholerne kabelki) no i ustawienie ryglowania drzwi[; do następnego! :hi:
Opublikowano

Dzien dobry:hi: :decayed:

O! 15.03, a Ona "dzień dobry" :naughty: :doh1:

noo nie bylo mnie tu was pare dni wiec musze sie jakos przywitac :tongue4:

nie było. a pytali dzisiaj gdzie Angela...[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:30_________________________________________________

Byłem dzisiaj na spocie pierwszy raz i bylo ok,panowie czy w nastepnym tyg moglbys ktos sprawdzic mi auto czujnikiem lakieru?i podpiac po kompa?bede bardzo wdzieczny.pozdrawiam

mialem czujnik bylo pytac!

Opublikowano

Adrian naliczyl chyba 33 autka :good:

Opublikowano

i kolejny txt ze spotu...

Viagra na podnośniku...

Specu tak?

"Cześć Raguś. Co robisz? A! Patrzysz. Cześć Tosik. Co robisz?"[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:35_________________________________________________

Adrian naliczyl chyba 33 autka :good:

tez liczylem, cos ponad 30[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 23:36_________________________________________________kokos, tom77

występujcie do HUGO po zaróżowienie!!

Opublikowano

ja sie pojawilem ok 21:30 ale mnie tez liczcie :D

Opublikowano

boberek, dzięki za VAGowanie :th:

lukaszr, dzięki za... no te słuchawki... :decayed:

adaho, mówiłeś, że dostanę gadżet, więc pomyślałem, że będę miał jakąś smycz, a tu mam smycz i myszę do kompa.. :kox: Dzięki. :wink4:

zakazane mordy co chodzą na BK, dzięki za wspólną szamę. :kox:

reszta zakazanych mord, do następnego... :decayed:

kokos, Korzeń ma rację... :wink4:

tom77, niestety nie wiem który to Ty jesteś. :decayed:

Opublikowano

Było miło dziękować za ryglowanie drzwi :) dajcie znać jak ktoś ogarnie składanie lusterek przy domykaniu szyb, pozdr.

Opublikowano

Miło było zobaczyć Brylanta..szkoda że bez Klaudyny :decayed::tongue4::kox::polew:

Opublikowano

Było miło dziękować za ryglowanie drzwi :) dajcie znać jak ktoś ogarnie składanie lusterek przy domykaniu szyb, pozdr.

Mariooo :hi:

Na pewno Boberek bo on ma moc jak dżedaj z gwiezdnych wojen :gwizdanie:

A przy okazji dzięki Piotrek za antenkę na wyświetlaczu :good:

Opublikowano

tom77[/b], niestety nie wiem który to Ty jesteś. :decayed

Ten najdłuższy z całej stawki :polew:

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim :hi:

dzieki panowie za wczorajszego spota , jeszcze w żołądku czuje BK...za dużo... :good:

Opublikowano

tom77, niestety nie wiem który to Ty jesteś. :decayed:

najwyższy w klubie - jak można Tomcia nie zauważyć :decayed:

fajnie mycha świeci co :decayed: pasuje do Audi :decayed:

Opublikowano

tom77[/b], niestety nie wiem który to Ty jesteś. :decayed

Ten najdłuższy z całej stawki :polew:

:D

Opublikowano

fajnie mycha świeci co :decayed: pasuje do Audi :decayed:

Załatwisz mi jeszcze jedną taką - ta mycha robi furorę :kox::tongue4::polew:

Opublikowano

Ja tez chce :)

Opublikowano

cześć wszystkim :hi:

moskal i co było na gołe klaty z kasią? :decayed:

Opublikowano

Dzem dobry... a jakim mychach mówimy....bo jakąś młodą myszkę chętnie bym.... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.