Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

głównie to pijemy wódkę

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co wy robicie na zlotach ale teraz pytam się na serio?

Chodzimy i zachowujemy się prawie jak ginekolodzy ...szukamy problemów tam gdzie inni znajdują przyjemność :decayed:

Opublikowano

i stoimy przy samochodach

:decayed:

Chodzimy i zachowujemy się prawie jak ginekolodzy ...szukamy problemów tam gdzie inni znajdują przyjemność :decayed:

Cicho siedz... bo na zadnym nie byles :decayed: .. i na kolejny tez nie jedziesz :bicz:

Opublikowano

i palimy zioło

Opublikowano

głównie to pijemy wódkę

ja to ostatnio "po prąd" wyjeźdżałem z parkingu :embarrassed: ale dalej już było ok, 100km w niecałe 50min, mój nowy rekord powrotu z wawy na chatę :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:29_________________________________________________

i palimy zioło

nie przesadzaj :no: nie wszyscy to robią :decayed:
Opublikowano

zioło i wódka brzmi zaje....zachęcajaco :wink4:

Opublikowano

zioło i wódka brzmi zaje....zachęcajaco :wink4:

bratnia dusza widzę :naughty:

Opublikowano

dlaczego ja mam napisane nowicjusz????też chce być klubowiczką :evil:

Opublikowano

Cicho siedz... bo na zadnym nie byles :decayed: .. i na kolejny tez nie jedziesz :bicz:

Kasi pewnie codziło o spoty a nie zloty , tak ???

Opublikowano

Pewnie tak :tongue4:

dlaczego ja mam napisane nowicjusz????też chce być klubowiczką :evil:

Dluga droga przed Toba :tongue4:

Opublikowano

moj facet mowi że odbiło mi na punkcie audi ostatnio nawet szukałam lakieru do paznokci w kolorze swojej maleńkiej :polew:

Opublikowano

dlaczego ja mam napisane nowicjusz????też chce być klubowiczką :evil:

oooo , koleżanko , hola hola , tewgo tak za darmo to nie daja :wink4:

Opublikowano

Ragga Wagujesz troche ? Albo czy daloby sie umowic z kims na podpiecie mojego autka ??? Nie ma szans zebym przyjechal na spota wiec inny dzien tygodnia jakos wieczorem :\

Opublikowano

jaki masz silnik w aucie ?? w profilu brak :decayed:

Opublikowano

Cicho siedz... bo na zadnym nie byles :decayed: .. i na kolejny tez nie jedziesz :bicz:

Kasi pewnie codziło o spoty a nie zloty , tak ???

Pewnie tak :decayed: Ja nie doczytałem ...to zlot czy spot ? :naughty:

dlaczego ja mam napisane nowicjusz????też chce być klubowiczką :evil:

Nie chcesz wiedzieć co musisz zrobić :tongue4::naughty:

Opublikowano

spot[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:41_________________________________________________no chcę ale boję sie zapytać

Opublikowano

Ragga Wagujesz troche ?

No co Ty..przecież ja jestem mistrzem w Vaginowaniu...osobiście uczyłem ŁukaszaRR :tongue4::D

A tak na serio to umiem kabel wsadzić :decayed:

Opublikowano

Niektorzy nawet z samym kablem sobie nie radza... :decayed:

Opublikowano

Kabel mam - kompa tyz

Ale odczytanie wszystkiego co chce moge nie jest juz takie kolorowe :)

Mialby ktos chwilke zeby mi pomoc ? Prosilbym o jakies onfo na PW.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

spot[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 19:41_________________________________________________no chcę ale boję sie zapytać

prawidłowa obronna reakcja organizmu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.