Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanko co to jest jak słychać pisk przy ostrym skręceniu kierownicy??

Prawdopodobnie do pompy wspomagania zakradła Ci się mysz :decayed:

Ludzie szukam kawalerki ..ew. pokoju do wynajęcia .. tak do tysiaka .

Jak coś to pisać.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam pytanko co to jest jak słychać pisk przy ostrym skręceniu kierownicy??

Podczas jazdy czy na postoju ?????

Opublikowano

podczas ruszania

Opublikowano

jeśli nic nie obciera to najprawdopodobniej pompa wspomagania, sprawdz stan płynu w zbiorniczku. a najlepiej to przyjedz na spota , obczaimy temat na miejscu , tylko weź kolezanki :drool: :drool: :buhaha:

Opublikowano

biore faceta:) a koleżanki zostawiam sobie :tongue4:

Opublikowano

biore faceta:) a koleżanki zostawiam sobie :tongue4:

:D:good:

Ludzie szukam kawalerki ..ew. pokoju do wynajęcia .. tak do tysiaka .

Jak coś to pisać.

Nie mów, że Cie młoda wyje*... z domu :slina:

Opublikowano

biore faceta:) a koleżanki zostawiam sobie :tongue4:

to może zróbmy tak; faceta zostaw sobie, a koleżanki zabierz dla nas :naughty:

(oczywiście żartuje)

Opublikowano

Nie mów, że Cie młoda wyje*... z domu :slina:

to po tym wczorajszym wyciszaniu :decayed:

biore faceta:) a koleżanki zostawiam sobie :tongue4:

nie Kasiu , nie zrozumieliśmy sie , robisz dokładnie odwrotnie , facet w domu koleżanki z Kasią na spota :good:

od razu to lepiej wygląda.

Opublikowano

nie ma mowy myślisz że tylko ty masz chci.... na dziewczynki :polew:

Opublikowano

Nie mów, że Cie młoda wyje*... z domu :slina:

Nie po prostu szukanie co raz to droższych mieszkań to moje nowe hobby :wallbash:

Opublikowano

ale wy jesteście ogry wstretne , od 12:00 nikt tu nawet nie zajrzał , o 17:50v sie laska odezwała to sie pozabijają w pisaniu postów :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ma mowy myślisz że tylko ty masz chci.... na dziewczynki :polew:

:D Mistrz :good:

Nie mów, że Cie młoda wyje*... z domu :slina:

Nie po prostu szukanie co raz to droższych mieszkań to moje nowe hobby :wallbash:

Aaa.. no to luz.. :wink4:

:thumbdown:

[będę miał oczy i uszy otwarte :good: ]

Opublikowano

za tysiaka będzie ci ciężko coś znależć do wynajęcia wiem bo swoją kawalerkę wynajęłam ludziskom za 1300

Opublikowano

nie ma mowy myślisz że tylko ty masz chci.... na dziewczynki :polew:

wiem ze nie tylko ja , z tego co zauważyłem to zainteresowanie wykazuje jeszcze Wit , Raguś , Adecneo. Nosfer nie moze sie demaskowac bo pewnie K czyta forum :polew:

Opublikowano

za tysiaka będzie ci ciężko coś znależć do wynajęcia wiem bo swoją kawalerkę wynajęłam ludziskom za 1300

Szukam szukam ....Tarcho mile widziane :naughty:

Opublikowano

na tarchominie jest prawdopodobne że cos znajdziesz pewnie dlatego że koreczki zniechecaja wiekszosc osob żeby pchac sie na tarchomin[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 18:56_________________________________________________no co tak zamilkliście??

Opublikowano

zapodaj coś ciekawego

Opublikowano

myślę muśle :mysli:nic mi do głowy nie przychodzi

Opublikowano

na tarchominie jest prawdopodobne że cos znajdziesz pewnie dlatego że koreczki zniechecaja wiekszosc osob żeby pchac sie na tarchomin

No ciężko jest ..

Opublikowano

co wy robicie na zlotach ale teraz pytam się na serio?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.