Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja sie wcześniej bawiłem , 5.6 , na letnich laczach
:cool: hehe super
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale co do lukasa to ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ja pier**le jaki koksik , malinaaaaaaaaaaaaa :)

Opublikowano
Teraz to ja już nie przyjeżdżam na spoty ze swoim paździochem... Autobusem będzie mniejszy wstyd

To samo wrazenie mialem :) Ty to jeszcze masz zawias i chipa :)

Opublikowano

dawac foty! widac lukasa wogole z tego auta?

Opublikowano

Autko jest KOKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Lukasa jeszcze nie ma na forum. Pewnie do tej pory lata po miescie swoim przecinakiem :wink: Naprawdę jestem pod wrażeniem jego nowej fury. Jaki motor!!! Wymienimy jabłko i wykręci 5,5 sek :lol:

Opublikowano

ja czegos nie qmam. podobno to auto bylo bite i sie rozmyslil a teraz je kupil ??

przesiadka z 90KM na 220... ciekawe ile pojeździ :D

Opublikowano

co to jest jabłko ??:) Lookier jutro jestem u ciebie po wiesz co :)

Opublikowano

To chyba to coś pod gałką :P

Kuniak nic nie bite wszystko jest idealne , sama malina .

Opublikowano

Ono ty fajterze, mów jak wiesz :)

Opublikowano

Luki pewnie siedzi i smyra napletem po wydechu :D hyhyhyhy

Opublikowano

No to witam panow juz jestem po lansie zrobilem jeszcze kilka startow i jest ok zloilem paru cwaniakom d*p*** :cool: no a auto jest fakt malina ja dalej spac nie moge

Opublikowano

Dawaj foty cycu bo cała Polska czeka.

Opublikowano

A ja jutro montuje bixenony... pozazdrościłem Lukasowi :twisted: :bicz:

Opublikowano

:twisted: no panowie teraz to calkiem inne zycie z pokladu mojego bolidu az chce sie jechac w weekend trasa takze zobaczymy jak ze spalaniem ale pewnie bedzie butowanie bo sie jeszcze nie wybawilem :wink:

Opublikowano

To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro...

[ Dodano: 21-02-2007, 00:11 ]

:twisted: no panowie teraz to calkiem inne zycie z pokladu mojego bolidu az chce sie jechac w weekend trasa takze zobaczymy jak ze spalaniem ale pewnie bedzie butowanie bo sie jeszcze nie wybawilem :wink:

ten cały miesiąc będziesz miał wysokie spalanie :) potem zaczniesz bić rekordy oszczędności :) potem zrobisz jakieś mody i znowu podskoczy spalanie :) a potem przestaniesz wogóle zwracać na to uwagę... tak jak ja :) leje i nie patrze ile bo zawsze do pełna... :lol::bicz::a4fan::quattro:

Opublikowano

tylko wiesz jak zaleje oba baki to prawie 100litrow plynow jak narazie to gasze radio i slucham tego pieknego dzwieku w srodeczku hmm miodzio jak to mruczy :rolleyes: jednak V to jest cos piknego

Opublikowano
To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro...

dodam niech spojrzy na moje osiagi 6,88 i 15,34

Opublikowano
mój wynik to 6.1

słabo :lol: niedlugo cie objade :D

Było nas dwoch, mokro , buksowanie na jedynce i z objechaniem.... nie myśle :biggrin:

[ Dodano: 21-02-2007, 06:32 ]

To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro...
Wiem , wiem mister Pozzz. Czasem zapier, czasem nie, ale zrobi sie i wtedy pomierzymy. Jężeli oba turbullum pchają jak trzeba to naprawde jest przeciąg, ale żadko sie to zdarza :frown: . Dziś jeszcze raz diagnoza i zamawiam oba zjebane czujniki i wtedy polatamy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.