Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ale co do lukasa to ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ja pier**le jaki koksik , malinaaaaaaaaaaaaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest KOKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest jabłko ??:) Lookier jutro jestem u ciebie po wiesz co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba to coś pod gałką :P

Kuniak nic nie bite wszystko jest idealne , sama malina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki pewnie siedzi i smyra napletem po wydechu :D hyhyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witam panow juz jestem po lansie zrobilem jeszcze kilka startow i jest ok zloilem paru cwaniakom d*p*** :cool: no a auto jest fakt malina ja dalej spac nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty cycu bo cała Polska czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro montuje bixenony... pozazdrościłem Lukasowi :twisted: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: no panowie teraz to calkiem inne zycie z pokladu mojego bolidu az chce sie jechac w weekend trasa takze zobaczymy jak ze spalaniem ale pewnie bedzie butowanie bo sie jeszcze nie wybawilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro...

[ Dodano: 21-02-2007, 00:11 ]

:twisted: no panowie teraz to calkiem inne zycie z pokladu mojego bolidu az chce sie jechac w weekend trasa takze zobaczymy jak ze spalaniem ale pewnie bedzie butowanie bo sie jeszcze nie wybawilem :wink:

ten cały miesiąc będziesz miał wysokie spalanie :) potem zaczniesz bić rekordy oszczędności :) potem zrobisz jakieś mody i znowu podskoczy spalanie :) a potem przestaniesz wogóle zwracać na to uwagę... tak jak ja :) leje i nie patrze ile bo zawsze do pełna... :lol::bicz::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz jak zaleje oba baki to prawie 100litrow plynow jak narazie to gasze radio i slucham tego pieknego dzwieku w srodeczku hmm miodzio jak to mruczy :rolleyes: jednak V to jest cos piknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro...

dodam niech spojrzy na moje osiagi 6,88 i 15,34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wynik to 6.1

słabo :lol: niedlugo cie objade :D

Było nas dwoch, mokro , buksowanie na jedynce i z objechaniem.... nie myśle :biggrin:

[ Dodano: 21-02-2007, 06:32 ]

To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro...
Wiem , wiem mister Pozzz. Czasem zapier, czasem nie, ale zrobi sie i wtedy pomierzymy. Jężeli oba turbullum pchają jak trzeba to naprawde jest przeciąg, ale żadko sie to zdarza :frown: . Dziś jeszcze raz diagnoza i zamawiam oba zjebane czujniki i wtedy polatamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...