Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zaparkujesz pietro wyżej

Hmm, to następny razem przyceluję takiego spota, żeby Ciebie na nim nie było. :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B6 w PB :)

[

:good: 1.8T czy wyżej ????[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 16:32_________________________________________________

Hmm, to następny razem przyceluję takiego spota, żeby Ciebie na nim nie było. :tongue4:

to wal we wtorek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:good: 1.8T czy wyżej ????

1.8 T . I raczej nie szukane w Polsce :disgust:

..ale do tego to raczej jeszcze pare miesiecy potrzebuje :decayed:

Opublikowano

1.8 T . I raczej nie szukane w Polsce :disgust:

..ale do tego to raczej jeszcze pare miesiecy potrzebuje :decayed:

i do tego pewnie w Q :naughty:

Opublikowano

:wink4:

Pomoże mi ktoś ..zrobiłem formata i laptop ściąga znowu wszystkie siedzi bezprzewodowe..a mójego po kablu nie chce akceptować :shocked:

Co je grane ?

Opublikowano

zainstaluj sterowniki od Karty sieci przewodowej - SERIO !!!![br]Dopisany: 15 Luty 2009, 18:57_________________________________________________Ragga nam tu oczy mydli 1.8T a wpadnie S4 lub RS4 na spota :D

Opublikowano

Dziś widziałem takie ładne żółte rs4

dd0820d011f60899m.jpg

Opublikowano

wymien laptopa :D

Kurfa stary ..jak masz pisać pierdoły to zamilcz :evil:

Opublikowano

trzebabylo go na stluczke i w czasie podpisywania papierow zaprosic do klubu :)

Opublikowano

zainstaluj sterowniki od Karty sieci przewodowej - SERIO !!!![br]Dopisany: 15 Luty 2009, 18:57_________________________________________________Ragga nam tu oczy mydli 1.8T a wpadnie S4 lub RS4 na spota :D

Stery wszystkie zainstalowane :confused4: Zawsze miałem problem z tym .. :wallbash:

Wpadne .. takim Rs4 wpadne ze sie posikacie ze śmiechu :naughty:

Opublikowano

trzebabylo go na stluczke i w czasie podpisywania papierow zaprosic do klubu :)

Obiecać, ze mu tanio części załatwimy :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

suzuki rządzi :decayed:

IMG_1832 (Small).jpg[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 19:55_________________________________________________ :naughty:

IMG_1770 (Small).jpg[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 20:02_________________________________________________zainteresowanie było ogromne

IMG_1766 (Small).jpg

Opublikowano

Ale te panny się tam musiały nudzić :decayed::naughty:

Opublikowano

IMG_1758 (Small).jpg

normalnie wszędzie suzuki :kox:

IMG_1779 (Small).jpg

Opublikowano

Tak teraz wygląda moje autko ;(

52f1f4d5c7f72567m.jpg

Opublikowano

to żeś ładnie dooopnął ....

Opublikowano

Panowie jutro kolega będzie miał ADR-a z 1997 roku z kierownica po prawej stronie na części.

Gdyby ktoś coś potrzebował to mogę podpytać.

Opublikowano

to żeś ładnie dooopnął ....

Samochodzik jest juz po demontażu chłodnic, zderzaka i połamanego wzmocnienia ;( ;( ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.