Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh ja też mam szczęście... chciałem we wtorek w końcu wpaść na spota, ale niestety rozbili mi szybę z tyłu... Straciłem CB radio z bagażnika, antenę i plecak z dokumentami.

Artyści zrobili mi kolaż z szyby tylnej, urwali prawe lusterko porysowali cały bok i klapę a do tego jeszcze nie udało im się szyby wybić od pasażera więc jest tylko porysowana....

3 dni temu odebrałem auto z serwisu :no:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Heh ja też mam szczęście... chciałem we wtorek w końcu wpaść na spota, ale niestety rozbili mi szybę z tyłu... Straciłem CB radio z bagażnika, antenę i plecak z dokumentami.

Artyści zrobili mi kolaż z szyby tylnej, urwali prawe lusterko porysowali cały bok i klapę a do tego jeszcze nie udało im się szyby wybić od pasażera więc jest tylko porysowana....

O k**ew! Możesz napisać, w którym miejscu to się stało? Będę wiedział gdzie nie parkować :confused4:

Opublikowano

Tak teraz wygląda moje autko ;(

52f1f4d5c7f72567m.jpg

Trza szybciej popiedalać :tongue4::decayed:

Opublikowano

KaliN, to jakaś masakra jest. Myślisz, że to przypadek, czy może miałeś jakiegoś wroga?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Adecneo, wiedziałem, że z rana wstawi ktoś emotke z kapeluszem. Brakuje jeszcze dopisku "bry". :tongue4:

Opublikowano

ry :hi:

Opublikowano

Idę od was, bo mnie trafi. :D

Opublikowano

Idę od was, bo mnie trafi. :D

Cały dzień Cię będzie trafiać. Nie dziwie się, jesteś bez :audi:

Opublikowano

bry wszystkim :wink4:

żółwik najlepszego :naughty::drunk:

Opublikowano

Żółw ogr się urodzinuje?? to przebrzydlec paskudnik.

Sztywnego ogona turtlesie!!!!!!!!!!!!! :banan3:

Opublikowano

Idę od was, bo mnie trafi. :D

Łazi i marudzi.. :bicz3:

_________________________________________________

Najlepszego !!

Opublikowano

Ma ktoś z Was książkę serwisową do A4 B6 w wersji polskiej lub angielskiej? :decayed::evil:

Mógłby zabrać na najbliższy spot? :naughty:

Albo ma do sprzedania (wersję PL lub ENG) niewypełnioną "w dobrej cenie"? :przebiegly:

Opublikowano

Idę od was, bo mnie trafi. :D

Łazi i marudzi.. :bicz3:

Oj tam zaraz marudzi. :decayed:

Słuchajcie (Ci co mają VAGa :decayed: ), czy jakbym pożyczył jutro tatusiowego śtrucla - pasiata to ktoś by mi podpiął VAGa? :decayed:

Turtles, 100 lat. :drunk::wink4:

Opublikowano

Słuchajcie (Ci co mają VAGa :decayed: ), czy jakbym pożyczył jutro tatusiowego śtrucla - pasiata to ktoś by mi podpiął VAGa? :decayed:

nie :polew:

Opublikowano

Tak teraz wygląda moje autko ;(

52f1f4d5c7f72567m.jpg

Trza szybciej popiedalać :tongue4::decayed:

Ragga by to było jeszcze szybko ale przy 30-40km/h :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jakieś fatum...

tydz. wcześniej straciłem robotę, zablokowali mi debet na koncie,i w końcu rozpie***lilem Audi ;( ;( ;( ;( ;(

Opublikowano

Słuchajcie (Ci co mają VAGa :decayed: ), czy jakbym pożyczył jutro tatusiowego śtrucla - pasiata to ktoś by mi podpiął VAGa? :decayed:

nie :polew:

Mogę jeszcze na kogoś liczyć? :wstydliwy:

Opublikowano

Mogę jeszcze na kogoś liczyć? :wstydliwy:

A możesz wziąć lapka ze sobą? Jeśli tak, to tak :wink4::good:

Opublikowano

Słuchajcie (Ci co mają VAGa :decayed: ), czy jakbym pożyczył jutro tatusiowego śtrucla - pasiata to ktoś by mi podpiął VAGa? :decayed:

nie :polew:

Mogę jeszcze na kogoś liczyć? :wstydliwy:

żartowałem .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.