Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzysiu ale jesteś nie miły dla kolegi... :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzysiu ale jesteś nie miły dla kolegi... :P

no co krótko i na temat :naughty: po co mam się targować z nim czy wziąć 79,99zł czy 99,99zł za vagowanie :polew:
Opublikowano

no co krótko i na temat :naughty: po co mam się targować z nim czy wziąć 79,99zł czy 99,99zł za vagowanie :polew:

Krzyniek, mieliśmy trzymać ceny na jakimś poziomie, a Ty tu niezdrową konkurencję uprawiasz - absolutne minimum teraz to 99,99 zł netto + 22% VAT i to w promocji, bo normalnie cena jest taka sama, ale w EURO :kox:

Opublikowano

a no tak, całkowicie zapomniałem :embarrassed: dzięki za przypomnienie :good::wink4:

Opublikowano

Szustek oni trzymają cenę warszawska i z nimi sie nie potargujesz.

W Radomiu znajdziesz taniej.

A tak na serio tak sobie ostatnio układam robote żeby być na spocie.

Więc jutro możesz na mnie liczyć ;)

Opublikowano
:hi: ry
Opublikowano

Korzen zaraz może być jechane za to co napisałeś :gwizdanie: pomyśl o które słowo chodzi :naughty:

Opublikowano

Hello :hi:

Żółwiniu najlepsze życzenia urodzinowe. 100 lat :)

Opublikowano

Krzyniek, z Twoim laptopem to trzebaby blisko filara zaparkować. :decayed:

AndyN, Korzen, dzieki Pany. :notworthy: Jak trzeba to wezmę swój komputer. :)

Aa, i jeszcze niech mi ktoś powie gdzie blisko centrum na niezobowiązujący obiad skoczyć ze znajomą..? :kox: Niestety Wawe znam praktycznie tylko z samochodu.. :kwasny:

Opublikowano

W Arkadii masz Sfinksa...

A później Panią do Nas zaproś :)

Opublikowano

Witam

koledzy i koleżanki, mam pytanko, czy ktoś mógłby dla mnie wykonać backup nowej mapy rns-e, oczywiscie chodzi mi o Polske, aczkolwiek druga plytka tez moglaby byc?

nie wiem czy ktos o to prosil bo tematu nie sledze, wiem ze temat byl poruszany w dziale o nawigacjach, ale wszystko jakos ucichlo

pod koniec tygodnia jade w trase wiec by sie nowa mapka przydala, a ja nie mam jak tego zrobic.

plytke oczywiscie oddam, piwko tez bez problemu postawie za przysluge.

jesli ktos by mogl to prosze o info na PW :)

odebralbym np jutro na spocie.

Opublikowano

tydz. wcześniej straciłem robotę, zablokowali mi debet na koncie,i w końcu rozpie***lilem Audi ;( ;( ;( ;( ;(

Sprawdź jeszcze czy dziewczyna nie wali Cię po rogach :D

Żółwik ....najlepszego :banan3::witch::cygaro::giveheart::banan1:

Opublikowano

Sprawdź jeszcze czy dziewczyna nie wali Cię po rogach

nosz kurfa!
Opublikowano

Sprawdź jeszcze czy dziewczyna nie wali Cię po rogach

nosz kurfa!

na dobitkę i do kompletu :kox:

Opublikowano

Sprawdź jeszcze czy dziewczyna nie wali Cię po rogach

nosz kurfa!

na dobitkę i do kompletu :kox:

:decayed:

Opublikowano

Sprawdź jeszcze czy dziewczyna nie wali Cię po rogach

nosz kurfa!

na dobitkę i do kompletu :kox:

jak spadać to tylko z wysokiego konia :kox: :kox: :decayed:
Opublikowano

Korzen zaraz może być jechane za to co napisałeś :gwizdanie: pomyśl o które słowo chodzi :naughty:

Szustek? :)[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 12:26_________________________________________________

Witam

koledzy i koleżanki, mam pytanko, czy ktoś mógłby dla mnie wykonać backup nowej mapy rns-e, oczywiscie chodzi mi o Polske, aczkolwiek druga plytka tez moglaby byc?

nie wiem czy ktos o to prosil bo tematu nie sledze, wiem ze temat byl poruszany w dziale o nawigacjach, ale wszystko jakos ucichlo

pod koniec tygodnia jade w trase wiec by sie nowa mapka przydala, a ja nie mam jak tego zrobic.

plytke oczywiscie oddam, piwko tez bez problemu postawie za przysluge.

jesli ktos by mogl to prosze o info na PW :)

odebralbym np jutro na spocie.

Masz navi w B5 i bedziesz jutro??

Opublikowano

Masz navi w B5 i bedziesz jutro??

tak mam navi i tak moge jutro byc, jesli ktos zechce mi pomoc:)

Opublikowano

Masz navi w B5 i bedziesz jutro??

tak mam navi i tak moge jutro byc, jesli ktos zechce mi pomoc:)

ja tylko zobaczyc ;)

Opublikowano

Masz navi w B5 i bedziesz jutro??

http://www.a4-klub.pl/smf/all_rnse_vs_nawigacja_na_szybie-t33394.0.html;msg717373#msg717373

----------

Ragga, 'kopiesz leżącego'. Daj spokój, ciarki przechodzą gdy to czytam :confused4::)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.