Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, naprawdę jestem mile zaskoczony :naughty:

To teraz wykładaj hajs na stół i Siwy Twój :naughty:

LANS :cool1::D

http://nasza-klasa.pl/profile/877856/gallery/12

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czekałem na Jennifer Lopez :D :D

Wyglądasz jak Orydżinal łajt boi.. prawie jak ten no ..Brian O'connor z 2F2F :polew: :polew:

Opublikowano
To teraz wykładaj hajs na stół i Siwy Twój

czerwony szerszeń w rozliczenie (20 tyś :polew:) a resztę na raty? + paka pampersów! :tongue4:

Opublikowano
[..]Brian O'connor z TFTF [..]

:polew: :polew:

Wyblakłem od słońca :naughty:

A Brian zaparkował obok :polew:

Opublikowano

trochę humoru :> ,

Co będzie jak się skrzyżuje blondynkę z psem husky?

- Ano... są dwie możliwości:

1. albo wyjdzie nam blondynka za***iście odporna na mróz 2. albo

husky, który będzie najlepiej ciągnął w całym zaprzęgu

Opublikowano
To teraz wykładaj hajs na stół i Siwy Twój

czerwony szerszeń w rozliczenie (20 tyś :polew:) a resztę na raty? + paka pampersów! :tongue4:

Za szerszenia to weźmiesz paczkę Marlboro i jedną brzydką azjatke średniej urody :decayed::naughty: ..do kompletu wino w kartonie marki " Owocowy Dzban " :tongue4:

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Opublikowano

hmmm ..... czy to nie Tobie Raggga ktoś proponował za Twoją niunie ... paczkę Carmenów i cud piękność z pod koła podbiegunowego :tongue4: ... bodobno była nieźle zgrzana :polew:

do tej pory nikt nie wie ... paczka czy seksi-eski

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Podejrzwam, ze jest kolejka chetnych, wiec jako takiego "zwalniania" nie ma. Kto pierwszy na liscie rezerwowej, ten wpada na liste na zlot po zwolnieniu miejsca.

Opublikowano

lista rezerwowa jest pusta :)

ja bym proponował Łukaszowir :) sie zdecydowac ;)

Opublikowano

No właśnie. Jarko mówił, że lista rezerwowa pusta, dlatego Was zachęcam. :)

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Obiad wczoraj sie nie udał?

Nawet nie zajechałeś na SPOTA...

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Obiad wczoraj sie nie udał?

Nawet nie zajechałeś na SPOTA...

Obiad jak najbardziej się udał, ale to akurat nie ma nic do tego. :wink4:

Sorry, ale nie dałem rady na spota... :kwasny:

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, najprawdopodobniej zwolnię jedną miejscówkę na Zlot (tzn. po prostu chyba pojadę sam). Może ktoś jest chętny, żeby przygarnąć to miejsce?

Obiad wczoraj sie nie udał?

Nawet nie zajechałeś na SPOTA...

był na spocie :wink4: tylko takim w mniejszym gronie :naughty::kox:
Opublikowano
hmmm ..... czy to nie Tobie Raggga ktoś proponował za Twoją niunie ... paczkę Carmenów i cud piękność z pod koła podbiegunowego tongue4 ... bodobno była nieźle zgrzana

do tej pory nikt nie wie ... paczka czy seksi-eski

... i chciał się teraz odgryźć? :gwizdanie:

Opublikowano

" Owocowy Dzban "

"Leśny dzban" wiem bo pijałem :kox:

Nie. to nie :tongue4:

Franio , zabiłbyś się :decayed: nawet nie masz pojęcia jak "to" idzie.

Namów kiedyś na spocie Poziowego na rollercostera, tylko faktycznie weź pieluchy. nie musisz sie wstydzić i możesz założyć przy nas, ci co jeździli sa wyrozumiali w tym temacie :decayed:

Opublikowano

hmmm ..... czy to nie Tobie Raggga ktoś proponował za Twoją niunie ... paczkę Carmenów i cud piękność z pod koła podbiegunowego :tongue4: ... bodobno była nieźle zgrzana :polew:

do tej pory nikt nie wie ... paczka czy seksi-eski

Śmiem stwierdzić, że Ci się bania zgrzała z lekka :decayed:

Opublikowano

banie mam w porządku ... i to obie :naughty:

ale gorączkę miałem więc omgłem coś przeoczyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.