Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

No jak to co ? Chciał chłopak zainstalować sobie moduł BT, męczył wszystkich przez rok czemu mu się nie udaje, co tu zrobic itp. itd. a okazało się, że ma już w aucie BT :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszcz roku jak dla mnie. Niewyjęty.

:polew: :polew: :polew: :polew:

to ja go chyba tez w podpis wbije jako pierwszego :polew: :polew: :polew:

a kto mu pomagał i doradzał ?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

Ja i mój poradnik :)

http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html

Zapomniałem cholera napisać na początku poradnika żeby sprawdzić czy przypadkiem nie mamy już w aucie fabrycznego modułu :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 17:20_________________________________________________Dodałem! Teraz już jest perfekcyjny! :decayed:

Opublikowano

Dodałem! Teraz już jest perfekcyjny! :decayed:

WESOŁY PIĄTEK :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Bardzo :kox: :kox:

Opublikowano

Też Was kocham :decayed::evil:

Widzę, że wiecie więcej niż jak (jak zwykle na tym forum). Bo jeszcze fotela pasażera nie wymontowałem.

Resztę porad na tym forum też przy pomocy tego daru udzielacie? Spoko, grunt aby odpowiedzialności nie ponosić.

Opublikowano

:polew: :polew: :shocked: :shocked:

AndyN - MeGa ReZaCz 2008 RoKu

Oj Andy, Andy

Opublikowano

Resztę porad na tym forum też przy pomocy tego daru udzielacie? Spoko, grunt aby odpowiedzialności nie ponosić.

Ale czy ja dobrze widzę, że masz żal do tych, którzy ci cierpliwie pomagali ? Tracili swój czas, energię i nerwy żeby odpowiadać na twoje irytujące pytania a teraz masz do nich żal ? :decayed:

Przemiszcz :tongue4:

Opublikowano

Poziek , to Evo którym Adamooo jeżdził tak ładnie po śniegu to Twoje ???

Opublikowano

Nawet coś napisałem w odpowiedzi. Wywaliłem po zastanowieniu.

EOT z mojej strony

Opublikowano

ANdy spoko luz kazdemu sie zdarza na spocie wyjmiemy siedzenie i zobaczymy

tylko powiedz to klucze wezme :)

Opublikowano

Po zainstalowaniu fabrycznego modułu Bluetooth w moim autku kilka osób prosiło mnie o wskazówki dotyczące zakupu potrzebnych części oraz samego montażu.

UWAGA! Przed pakowaniem się w wydatki radzę sprawdzić wcześniej czy w Waszym aucie nie ma już fabrycznie zamontowanego modułu. Wystąpił bowiem przypadek gdy nie wiedząc o instalacji fabrycznej próbowano zainstalować dodatkowy moduł. Powodowało to konfikt w instalacji.

Aby, sprawdzić czy w aucie mamy moduł wystarczy z poziomu telefonu odszukać urządzenie Audio BT w ciągu 30 sekund od przekręcenia kluczyka.

(...)

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Malik :good::kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek , to Evo którym Adamooo jeżdził tak ładnie po śniegu to Twoje ???

tak to jego nowe auto :kox:

Opublikowano

Też Was kocham :decayed::evil:

Widzę, że wiecie więcej niż jak (jak zwykle na tym forum). Bo jeszcze fotela pasażera nie wymontowałem.

Resztę porad na tym forum też przy pomocy tego daru udzielacie? Spoko, grunt aby odpowiedzialności nie ponosić.

wyjmiemy siedzenie tylko powiedz zemym klucze wziął :P

Opublikowano

Prędzej bym się kierował na adamooooola - graty wyprzedaje, po śniegu Evem lata.. :naughty:

Serio.. zmieniasz sprzęt ?

_________________________________________________

Zapomniałem cholera napisać na początku poradnika żeby sprawdzić czy przypadkiem nie mamy już w aucie fabrycznego modułu :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 17:20_________________________________________________Dodałem! Teraz już jest perfekcyjny! :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Dzisiaj to już chyba ze 3 razy się popłakałem :tongue4:

Opublikowano

A ja niedawno wróciłem z pojeżdżawki na Cargo :radocha:

Flyer dzięx za wspólną jazdę :good:

Na koniec jeździłem z jednym gościem z RS 6. :kox: I tylko od czasu do czasu się jeszcze jakaś beta wcinała :evil2:

Ale w końcu przyjechała policja, a zaraz potem wyjechał pług i wszystko posypał :kwasny::no:

A ja niedawno wróciłem z pojeżdżawki na Cargo :radocha:

Flyer dzięx za wspólną jazdę :good:

Na koniec jeździłem z jednym gościem z RS 6. :kox: I tylko od czasu do czasu się jeszcze jakaś beta wcinała :evil2:

Ale w końcu przyjechała policja, a zaraz potem wyjechał pług i wszystko posypał :kwasny::no:

Suli

A ta RS6 to w starej budzie czy nowej ? Avant czy sedan ?

Opublikowano

ANdy spoko luz kazdemu sie zdarza na spocie wyjmiemy siedzenie i zobaczymy

tylko powiedz to klucze wezme :)

ostatnio ragg nie mial stopów, oj działo sie działo jak sie okazało że to bezpiecznik ;)

Opublikowano

Prędzej bym się kierował na adamooooola - graty wyprzedaje, po śniegu Evem lata.. :naughty:

Serio.. zmieniasz sprzęt ?

_________________________________________________

Zapomniałem cholera napisać na początku poradnika żeby sprawdzić czy przypadkiem nie mamy już w aucie fabrycznego modułu :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 17:20_________________________________________________Dodałem! Teraz już jest perfekcyjny! :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Dzisiaj to już chyba ze 3 razy się popłakałem :tongue4:

fura nie jest na sprzedaż :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.