Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shocked: przeszła na ciemną stronę mocy? :kwasny:

szoking ? :decayed::naughty:

A mnie powody interesują.

Nic nie dzieje się bez powodu.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niektorzy z Was szukali Tomboya... :polew:

Opublikowano

Ale to z Kasia to przegiąłeś

W którym miejscu ? Bo chyba do mnie nie dociera :wink4:

W calym zakresie wymiany zdań.

Opublikowano

A mnie powody interesują.

Nic nie dzieje się bez powodu.

Powodzenia z zrozumieniu :good::polew:

Opublikowano

d) nie podoba ci się na forum - zagadaj do Kasi - może znajdziecie sobie inne - fajniejsze

To jest wg mnie jedyne przegięcie.

W pozostałych wypowiedziach byłeś po prostu mało delikatny.

Opublikowano

W calym zakresie wymiany zdań.

:bla: tak najwygodniej powiedzieć

zacytuj proszę

Opublikowano

Wyłączta to forum na kilka godzin, bo już mnie przez was głowa boli.. :decayed:

Opublikowano

W calym zakresie wymiany zdań.

:bla: tak najwygodniej powiedzieć

zacytuj proszę

To nie chodzi o jakieś zdanie tylko o sposob w jaki to zrobiłeś.

Opublikowano

d) nie podoba ci się na forum - zagadaj do Kasi - może znajdziecie sobie inne - fajniejsze

To jest wg mnie jedyne przegięcie.

wypowiedziałem te słowa w pełni świadomie

W pozostałych wypowiedziach byłeś po prostu mało delikatny.

seksista? szowinista ? :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:08_________________________________________________

To nie chodzi o jakieś zdanie tylko o sposob w jaki to zrobiłeś.

Tomek i do ciebie też to napiszę: seksista? szowinista ?

Opublikowano

Jakby tak kazdy z czytajacych wiedzial, ze zyjecie oboje w kiepskich stosunkach to pewnie inaczej ta dyskusja zostalaby odebrana... :naughty:

Choc i tak byla zbedna.

Opublikowano

Choc i tak byla zbedna.

Ja guza nie szukałem :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

d) nie podoba ci się na forum - zagadaj do Kasi - może znajdziecie sobie inne - fajniejsze

To jest wg mnie jedyne przegięcie.

wypowiedziałem te słowa w pełni świadomie

W pozostałych wypowiedziach byłeś po prostu mało delikatny.

seksista? szowinista ? :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:08_________________________________________________

To nie chodzi o jakieś zdanie tylko o sposob w jaki to zrobiłeś.

Tomek i do ciebie też to napiszę: seksista? szowinista ?

Dlaczego ze znakami zapytania?

Opublikowano

Dlaczego ze znakami zapytania?

Już tłumaczyłem Suliemu: jeżeli uważasz, że potraktowałem kobietę zbyt ostro to według definicji które Kasia tu przytaczała jesteś szowinistą i seksistą :decayed: Userów traktuję równo bez podziału na płci silniejsze czy słabsze :gwizdanie:

To tak gwoli respektowania 8 punktu regulaminu :decayed:

Opublikowano

d) nie podoba ci się na forum - zagadaj do Kasi - może znajdziecie sobie inne - fajniejsze

wypowiedziałem te słowa w pełni świadomie

To teraz już niczego nie rozumiem, każdemu kto zwróci Ci uwagę będziesz podsuwał pomysł przeniesienia się inne forum??

Podkreślam teraz, że nie chodzi mi już o sytuację z Kaśką.

Opublikowano

Dlaczego ze znakami zapytania?

Już tłumaczyłem Suliemu: jeżeli uważasz, że potraktowałem kobietę zbyt ostro to według definicji które Kasia tu przytaczała jesteś szowinistą i seksistą :decayed: Userów traktuję równo bez podziału na płci silniejsze czy słabsze :gwizdanie:

To tak gwoli respektowania 8 punktu regulaminu :decayed:

Czyli potraktowales jej uwage jak kazdego innego usera na forum i to co ponizej nie mialo znaczenia.

Jakby tak kazdy z czytajacych wiedzial, ze zyjecie oboje w kiepskich stosunkach to pewnie inaczej ta dyskusja zostalaby odebrana... :naughty:

Czyli jednak potraktowales ją jak Kaskę, a nie jak usera.

Opublikowano

Podkreślam teraz, że nie chodzi mi już o sytuację z Kaśką.

NIE SPECU - tyczy się wyłącznie Kaski [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:24_________________________________________________

Czyli potraktowales jej uwage jak kazdego innego usera na forum i to co ponizej nie mialo znaczenia.

zgadza się - i odpowiedziałem tak jak każdemu innemu

Jakby tak kazdy z czytajacych wiedzial, ze zyjecie oboje w kiepskich stosunkach to pewnie inaczej ta dyskusja zostalaby odebrana... :naughty:

Czyli jednak potraktowales ją jak Kaskę, a nie jak usera.

Nie zgadza się, to są słowa Flyera i jego interpretacja.

Opublikowano

Ohoho, co tu się dzieje do jasnej?

Zrobiła się z tego niezła pokazówka.

Opublikowano

Ta.. Mortal Kombat ..

Opublikowano

Wiedziałem, że jak Poziek sprzeda siwka to każdy się od niego odwróci... :D

Opublikowano

Jeszcze nie sprzedal :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.